Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hmm, a może zrobił by ktoś poradnik jak dodawać nowe funkcje do source ponieważ większość osób szuka po zagranicznych forach

Jakie funkcję masz na myśli? :yay:

 

To jest ukryta treść, proszę

Hmm, a może zrobił by ktoś poradnik jak dodawać nowe funkcje do source ponieważ większość osób szuka po zagranicznych forach

Jakie funkcję masz na myśli? :yay:

 

To jest ukryta treść, proszę
  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

Problem po skompilowaniu. Skompilowałem, wszystko super, same sucessed, kiedy wrzucam metin2client.exe i próbuję odpalić klienta to mam taki błąd.

 

lsMC7kU.png

 

 

 

EDIT, wrzuciłem już to granny2, odpala klient i od razu zamyka go.

Coś już z rootami?

To jest ukryta treść, proszę
Edytowane przez Cigarette ^^
Opublikowano

 

Hmm, a może zrobił by ktoś poradnik jak dodawać nowe funkcje do source ponieważ większość osób szuka po zagranicznych forach

Jakie funkcję masz na myśli? :yay:
To jest ukryta treść, proszę

Hmm, a może zrobił by ktoś poradnik jak dodawać nowe funkcje do source ponieważ większość osób szuka po zagranicznych forach

Jakie funkcję masz na myśli? :yay:
To jest ukryta treść, proszę

 

Typu game_MySQL_query

Opublikowano

Witam, po skompilowaniu clienta, i zaaktualizowaniu pythona do wersji 2.7.6 przy starcie metin2client.exe włącza się cmd i wypisuje róźne rzeczy ( związane z clientem ) da się jakoś tego pozbyć? :)

Opublikowano

Witam, po skompilowaniu clienta, i zaaktualizowaniu pythona do wersji 2.7.6 przy starcie metin2client.exe włącza się cmd i wypisuje róźne rzeczy ( związane z clientem ) da się jakoś tego pozbyć? :)

 

Skompiluj binke jako Release, a nie z Debug

Opublikowano

 

Witam, po skompilowaniu clienta, i zaaktualizowaniu pythona do wersji 2.7.6 przy starcie metin2client.exe włącza się cmd i wypisuje róźne rzeczy ( związane z clientem ) da się jakoś tego pozbyć? :)

 

Skompiluj binke jako Release, a nie z Debug

 

Dziękuje :) Teraz wszystko działa jak należy ;)

Opublikowano

Ehh, mam kolejny błąd którego samodzielnie nie umiem się pozbyć a mianowicie :

 

Error 1 error C2440: '=' : cannot convert from 'void (__cdecl *)(granny_log_message_type,granny_log_message_origin,const char *,granny_int32x,const char *,void *)' to 'granny_log_function (__cdecl *)' e:\1. AriosMT2\01. Severfiles\Kod Źródłowy\kraizy\mainline_released\mainline_sg\Srcs\Client\UserInterface\UserInterface.cpp 721 UserInterface
 
( Pojawił się on gdy postanowiłem zmienić granny według TuT'a Terenzo. )
 
Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc :)

 

Opublikowano (edytowane)

Db sie utworzyło,game nie.Co może być tego powodem.Zamała ilość ram ?

Lm97DfI.png

 

@wystarczyło zwiększyć ram , działa

Edytowane przez 14darek
Opublikowano

 

Problem po skompilowaniu. Skompilowałem, wszystko super, same sucessed, kiedy wrzucam metin2client.exe i próbuję odpalić klienta to mam taki błąd.

 

lsMC7kU.png

 

 

 

EDIT, wrzuciłem już to granny2, odpala klient i od razu zamyka go.

Coś już z rootami?

0217 00:08:00493 :: ui:2830: RuntimeWarning: tp_compare didn't return -1 or -2 for exception

0217 00:08:00494 :: 
introLogin.py(line:533) __LoadScript
ui.py(line:2823) LoadScriptFile
ui.py(line:3013) LoadChildren
ui.py(line:3013) LoadChildren
ui.py(line:2830) LoadChildren

LoginWindow.__LoadScript.LoadObject - <type 'exceptions.OverflowError'>:Python int too large to convert to C long

0217 00:08:00494 :: ============================================================================================================
0217 00:08:00494 :: Abort!!!!

z tego co pamiętam to do nie edytowanego pythona 2.7 od terenzo trzeba dopisać jakieś linijki . :v

W temacie z aktualizacją pythona napewno to jest :p

Opublikowano

 

 

Problem po skompilowaniu. Skompilowałem, wszystko super, same sucessed, kiedy wrzucam metin2client.exe i próbuję odpalić klienta to mam taki błąd.

 

lsMC7kU.png

 

 

 

EDIT, wrzuciłem już to granny2, odpala klient i od razu zamyka go.

Coś już z rootami?

To jest ukryta treść, proszę

z tego co pamiętam to do nie edytowanego pythona 2.7 od terenzo trzeba dopisać jakieś linijki . :v

W temacie z aktualizacją pythona napewno to jest :p

 

w tym problem że terenzo usunął ten temat ;p

Opublikowano

Nie wiem czy to celowo zrobiłeś ale w kopii stripowania game jest błąd, mianowicie jest [TAB]@StriP $(TARGET)

a powinno być tak

[TAB]@StriP $(TARGET)

hN7JeI6.png

Opublikowano

Nie wiem czy to celowo zrobiłeś ale w kopii stripowania game jest błąd, mianowicie jest [TAB]@StriP $(TARGET)

a powinno być tak

[TAB]@StriP $(TARGET)

Nawet sobie do notatnika skopiowałem bo pomyślałem, że ślepy jestem, ale serio nie ma różnicy w tych dwóch co podałeś.  ^^  ^^

Opublikowano (edytowane)

 

Nie wiem czy to celowo zrobiłeś ale w kopii stripowania game jest błąd, mianowicie jest [TAB]@StriP $(TARGET)

a powinno być tak

[TAB]@StriP $(TARGET)

Nawet sobie do notatnika skopiowałem bo pomyślałem, że ślepy jestem, ale serio nie ma różnicy w tych dwóch co podałeś.  ^^  ^^

 

 

Stawiam, że chodziło mu o: "StriP" < "strip" (bo tak powinno być)

Edytowane przez 420 wons it
Opublikowano (edytowane)

Teraz to ja błąd zrobiłem XDDDDDDD

U Ciebie w kopii jest tak 

http://wklej.to/gVUJU

A powinno być tak 
http://wklej.to/wyYg5

 

Sorry, ze daje na wklej, ale mi podmienia funkcje dlatego wyżej w moim poście były dwie takie same funkcje

 

@NoName#2 czytaj upgrade

 

#Edit

Jeśli nie celowo to popraw i będzie git.

 

 

#Edit

Link clienta exaliona wygasł, weź masz tutaj new 

 

To jest ukryta treść, proszę
Edytowane przez Mati.

hN7JeI6.png

Opublikowano

Teraz to ja błąd zrobiłem XDDDDDDD

U Ciebie w kopii jest tak 

"[TAB]@StriP $(TARGET)"

A powinno być tak 

"[TAB]@StriP $(TARGET)"

Kto na taki nick i Ci wpierdziela XDDD

Ale pewnie tak jak wonsik mówi :D I jeśli tak to nie zrobiłem tego celowo :C

Opublikowano

Takie pytanie jak pracuje na exalionie to jeśli zmienie binke z czystego kodu to będzie wszystko normalnie pracować ? I czy moge sobie spokojnie w tym zaktualizować pythona itd ?

Gość Lajk™
Opublikowano

Takie pytanie jak pracuje na exalionie to jeśli zmienie binke z czystego kodu to będzie wszystko normalnie pracować ? I czy moge sobie spokojnie w tym zaktualizować pythona itd ?

Ja ostatnio wrzucałem binke od terenzo to się uruchomić nie chciał, ale próbuj na czystej. Powinno wszystko działać, w razie jakby nie działało to .py 2.2 ;)

Opublikowano (edytowane)

Takie pytanie jak pracuje na exalionie to jeśli zmienie binke z czystego kodu to będzie wszystko normalnie pracować ? I czy moge sobie spokojnie w tym zaktualizować pythona itd ?

Tak, będzie all działało, w sumie ja zaraz będę to samo robić to Ci powiem co zmienić, jeśli będą jakieś problemy.

#Edit

 

Mi normalnie działa tylko cos wybór postaci nie działa :O

Ale wystarczy podmienić pliki od tego i all git bd

Am i usuń pierwsza linijke z pliku z root - playersettingsmodule.py

 

 

 

 

Takie pytanie jak pracuje na exalionie to jeśli zmienie binke z czystego kodu to będzie wszystko normalnie pracować ? I czy moge sobie spokojnie w tym zaktualizować pythona itd ?

Tak, będzie all działało, w sumie ja zaraz będę to samo robić to Ci powiem co zmienić, jeśli będą jakieś problemy.

#Edit

 

Mi normalnie działa tylko cos wybór postaci nie działa  :O

Ale wystarczy podmienić pliki od tego i all git bd

Am i usuń pierwsza linijke z pliku z root - playersettingsmodule.py

 

Daj syserr z błędem po wyrzuceniu z gry  ;)

Sam mogę sobie to naprawić ale po co jak za kilka dni zakoduje sobie nowe. ;]

Edytowane przez Mati.

hN7JeI6.png

Opublikowano (edytowane)

Czystą wsadze od niczego chyba lepiej sobie będę robił kopie tego co dodaje :)

 

Jeszcze takie pytanie dlaczego pas mi się nie zakłada client exaliona jak wcześniej pisałem chyba tam w bince była dodana ta funkcja w bazie serwera raczej wszystko ok.

Edytowane przez Elitos
Gość Lajk™
Opublikowano

 

Takie pytanie jak pracuje na exalionie to jeśli zmienie binke z czystego kodu to będzie wszystko normalnie pracować ? I czy moge sobie spokojnie w tym zaktualizować pythona itd ?

Tak, będzie all działało, w sumie ja zaraz będę to samo robić to Ci powiem co zmienić, jeśli będą jakieś problemy.

#Edit

 

Mi normalnie działa tylko cos wybór postaci nie działa :O

Ale wystarczy podmienić pliki od tego i all git bd

Am i usuń pierwsza linijke z pliku z root - playersettingsmodule.py

 

Daj syserr z błędem po wyrzuceniu z gry ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...