Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Jak odpalam "metin2client.exe" to niby wszystko działa, ale jak wybieram postać to ładuje się ten pasek wczytywania i wywala mi grę.

Syserr:

http://wklej.to/lBktd

 

#edit

Nieskończone Pelerynki Męstwa:

1. Otwieramy chat_item.cpp

2. Szukamy AggregateMonster();

3. Linijkę niżej mamy to: item->SetCount(item->GetCount()-1);

4. Zmieniamy to na //item->SetCount(item->GetCount()-1);

(ID pelerynek to 70057)

Edytowane przez Veilles
  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

Gotowa maszyna

To jest ukryta treść, proszę
To jest ukryta treść, proszę

Login :

root

Hasło :

dev

Aby skompilować :

To jest ukryta treść, proszę
To jest ukryta treść, proszę
To jest ukryta treść, proszę
Maszyna by TheGame
Edytowane przez Maciej7001
Opublikowano (edytowane)

Mam zainstalowanego VS 2008 i jak chcę zainstalować dodatek sp1 to wywala taki błąd: http://screenshooter.net/100622227/mgqlveg

Zainstalowałem VS 2010 + sp1 ale po kompilowaniu są takie błędy: http://wklej.org/id/1608149/

Patrz -.-

To jest ukryta treść, proszę
To jest ukryta treść, proszę

2 błędy co mi się rzuciły w oczy.. 

Jak mi powiesz że nie wiesz ocb to się nie bierz za src..

Edytowane przez xMetińczyk
Opublikowano (edytowane)

Gotowa maszyna

To jest ukryta treść, proszę
To jest ukryta treść, proszę
Login :

root

Hasło :

dev

Aby skompilować :

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

Maszyna by TheGame

To jest stara maszyna z deva... po 2 kto w tych czasach korzysta z novaline...jedno wielkie zbugowane bagno,usuniesz jeden bug a dochodzi 5 innych. Edytowane przez Rysie_Q
Opublikowano

http://www.fotoszok.pl/show.php/2300659_111.png.html

 

 

Pomoże ktoś tylko 1 error,te symlinki są porobione co w temacie.

Wszystko zrobione jak w temacie i jeden bląd.

Zmień sobie #include "afxres.h" to na: #include "WinResrc.h"

 

Przykład:

 

//#include "afxres.h"
#include "WinResrc.h"
.
.
.
 
2 TEXTINCLUDE 
BEGIN
    //"#include ""afxres.h""\r\n"
"#include ""windows.h""\r\n"
    "\0"
END

Nie interesuje mnie czy dasz mi "+" czy "-" jestem tu aby dzielić się swoją wiedzą i czerpać wiedzę od innych.

 

www.antero.pl

Opublikowano

 

Zmień sobie #include "afxres.h" to na: #include "WinResrc.h"

 

Przykład:

 

//#include "afxres.h"
#include "WinResrc.h"
.
.
.
 
2 TEXTINCLUDE 
BEGIN
    //"#include ""afxres.h""\r\n"
"#include ""windows.h""\r\n"
    "\0"
END

 

 

afxres.h nie mam wgl takiego pliku w całym src.

To te trzy litery, które zawróciły w głowie.

SIG.jpg

Czas przełamać stereotyp, gdzie dresiarze siedzą w Betach Ta teoria przeminęła i była bardzo tandetna.

Opublikowano

Jak odpalam "metin2client.exe" to niby wszystko działa, ale jak wybieram postać to ładuje się ten pasek wczytywania i wywala mi grę.

Syserr:

http://wklej.to/lBktd

 

#edit

Nieskończone Pelerynki Męstwa:

1. Otwieramy chat_item.cpp

2. Szukamy AggregateMonster();

3. Linijkę niżej mamy to: item->SetCount(item->GetCount()-1);

4. Zmieniamy to na //item->SetCount(item->GetCount()-1);

(ID pelerynek to 70057)

 

 

Rozpakuj root'y , otwórz plik intrologin.py 

znajdź ten fragment kodu

To jest ukryta treść, proszę

u mnie to jest chyba 284 linijka, usuń to:

To jest ukryta treść, proszę

I tak jak ktoś wyżej napisał musisz zmienić strukturę item_proto w locale.

 

Gdzieś chyba ktoś udostepniał konwerter plików .txt z serwera do clienta.

 

Miałem ten sam problem i to mi pomogło. 

 

-------

 

A odnośnie edycji kodu źródłowego.

 

Czy da się zrobić tak żeby na hamachi łączyć się bez launchera z tzw. głową sury ?

Opublikowano

http://www.fotoszok.pl/show.php/2300659_111.png.html

 

 

Pomoże ktoś tylko 1 error,te symlinki są porobione co w temacie.

Wszystko zrobione jak w temacie i jeden bląd.

 

Nikt nie wie ocb?

To te trzy litery, które zawróciły w głowie.

SIG.jpg

Czas przełamać stereotyp, gdzie dresiarze siedzą w Betach Ta teoria przeminęła i była bardzo tandetna.

Opublikowano (edytowane)

Jak odpalam "metin2client.exe" to niby wszystko działa, ale jak wybieram postać to ładuje się ten pasek wczytywania i wywala mi grę.

Syserr:

http://wklej.to/lBktd

 

#edit

Nieskończone Pelerynki Męstwa:

1. Otwieramy chat_item.cpp

2. Szukamy AggregateMonster();

3. Linijkę niżej mamy to: item->SetCount(item->GetCount()-1);

4. Zmieniamy to na //item->SetCount(item->GetCount()-1);

(ID pelerynek to 70057)

 

Takich banalnych rzeczy nie zamierzam wstawiać.

 

Gotowa maszyna

To jest ukryta treść, proszę
To jest ukryta treść, proszę
Login :

root

Hasło :

dev

Aby skompilować :

 

To jest ukryta treść, proszę
To jest ukryta treść, proszę
To jest ukryta treść, proszę
Maszyna by TheGame

 

Tego badziewia na pewno nie dodam!! Wynocha z tym. xD

 

Nikt nie wie ocb?

Patrz temat: Kompilacja->Klient->DODATEK

 

#Aktualizacja

- Dodanie Fix na błąd przy kompilacji klienta

- Dodanie linku do pobrania source (@Lord Makin potwierdził, że mogę udostępnić)

Edytowane przez NoName#2
Opublikowano

Jakiego clienta polecacie pod to source?

@NoName#2

To te trzy litery, które zawróciły w głowie.

SIG.jpg

Czas przełamać stereotyp, gdzie dresiarze siedzą w Betach Ta teoria przeminęła i była bardzo tandetna.

Opublikowano

A na jakie pliki wrzucić to game i db żeby to wszystko wspołgralo/ ?

To te trzy litery, które zawróciły w głowie.

SIG.jpg

Czas przełamać stereotyp, gdzie dresiarze siedzą w Betach Ta teoria przeminęła i była bardzo tandetna.

Opublikowano

A na jakie pliki wrzucić to game i db żeby to wszystko wspołgralo/ ?

Ja wrzuciłem na Terenzo i działa bez zarzutów.

Opublikowano (edytowane)
Odbugowanie wojen gildii(padanie kanału)
 
cmd_general.cpp(ACMD(do_war))
To jest ukryta treść, proszę
na:
To jest ukryta treść, proszę

 

Powiększenie % na raty

 

priv_manager.cpp(200, 100, itd edytujemy pod siebie, jak nie wiecie co od czego jest, to szukacie w pliku)

To jest ukryta treść, proszę
Edytowane przez TM-r3acT
Opublikowano

========== Build: 0 succeeded, 0 failed, 16 up-to-date, 0 skipped ==========

 

Nic więcej,0 errorow.

To te trzy litery, które zawróciły w głowie.

SIG.jpg

Czas przełamać stereotyp, gdzie dresiarze siedzą w Betach Ta teoria przeminęła i była bardzo tandetna.

Opublikowano

No to Ci przecież się skompilowało. :O

Czego ty jeszcze chcesz?

No własnie nie.

To te trzy litery, które zawróciły w głowie.

SIG.jpg

Czas przełamać stereotyp, gdzie dresiarze siedzą w Betach Ta teoria przeminęła i była bardzo tandetna.

Opublikowano (edytowane)

No własnie nie.

A właśnie, że tak, jeśli Debugowałeś to masz w katalogu \***\bin\metin2client.exe

 

 

Napewno ?

16 up-to-date oraz 0 failed

 

Po prostu on nawala cały czas kompilując a nic nie zmienia w kodzie.

Edytowane przez NoName#2
Opublikowano

 

A właśnie, że tak, jeśli Debugowałeś to masz w katalogu \***\bin\metin2client.exe

 

 

16 up-to-date oraz 0 failed

 

Po prostu on nawala cały czas kompilując a nic nie zmienia w kodzie.

 

Jak nic nie robie,kilka modyfikacji wprowadziłem w bince dlatego chciałem na nowo skompilować.

To te trzy litery, które zawróciły w głowie.

SIG.jpg

Czas przełamać stereotyp, gdzie dresiarze siedzą w Betach Ta teoria przeminęła i była bardzo tandetna.

Opublikowano

Jak nic nie robie,kilka modyfikacji wprowadziłem w bince dlatego chciałem na nowo skompilować.

 

 

Nie wiem czy dobrze kombinuje ale spróbuj kliknac prawy przyciskiem myszy na projekcie i wybrać opcje "Rebuild".

Opublikowano

Jak nic nie robie,kilka modyfikacji wprowadziłem w bince dlatego chciałem na nowo skompilować.

I nadal nie masz?

To spróbuj jak gryzon mówi. (Z menu u góry Build->Rebuild Solution)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...