Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wie ktoś może jak zrobić, żeby binki po skompilowaniu nie trzeba było odpalać jako administrator. Gdzieś mi się to obiło o oczy a nie mogę odszukać  :)

Byłbym wdzięczny za info.

 

Pozdrawiam

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wie ktoś może jak zrobić, żeby binki po skompilowaniu nie trzeba było odpalać jako administrator. Gdzieś mi się to obiło o oczy a nie mogę odszukać   :)

Byłbym wdzięczny za info.

 

Pozdrawiam

kilka stron wcześniej to miałeś

Opublikowano

Wie ktoś może jak zrobić, żeby binki po skompilowaniu nie trzeba było odpalać jako administrator. Gdzieś mi się to obiło o oczy a nie mogę odszukać :)

Byłbym wdzięczny za info.

 

Pozdrawiam

Masz w temacie :D (Dodatki->Klient)

Opublikowano (edytowane)

nie wiem czy jest jakiś temat jak odbugować exp w pt po 120+

 

...\constants.cpp

 

przechodzimy do "const DWORD party_exp_distribute_table[PLAYER_MAX_LEVEL_CONST + 1] = "

 

robimy na wzór kodu, te liczby to ile więcej ma dostać gracz PD z większym poziomem, na funkcji "od poziomu".

 

tak wygląda oryginalny kod bez edycji:

To jest ukryta treść, proszę

później przechodzimy do "const int aiExpLossPercents[PLAYER_EXP_TABLE_MAX + 1] ="

 

i robimy na wzór oryginalnego kodu:

To jest ukryta treść, proszę
Edytowane przez TM-r3acT
Opublikowano

Witam próbuje dodać większy limit yang dodałem od strony serwera 

 

lenght 

GOLD_MAX = 90000000000000ULL,

 

reszta na long long 

 

działa tylko mam problem od binki 

3zqgdi.jpg

 

w pythonplayermodue 

 

return PyLong_FromUnsignedLongLong(CPythonPlayer::Instance().GetStatus(POINT_GOLD));

 

próbowałem wszystko z https://msdn.microsoft.com/pl-pl/library/s3f49ktz.aspx

jedynie co dało efekt to UnsignedLong do 4kkk czytało 

 

w mysql jest dodane oczywiście bigint 

 

proszę o pomoc ;)

Opublikowano (edytowane)

 

sprawdź tak

To jest ukryta treść, proszę

więcej niż 2kkk mxfj7z.jpg

przez set gold.. na 5kkk 

prxi58.jpg

 

możliwe że coś źle dodałem 

 

tabels 

To jest ukryta treść, proszę

char.h

To jest ukryta treść, proszę
To jest ukryta treść, proszę

char.cpp

To jest ukryta treść, proszę
Edytowane przez adiktb
Opublikowano

siema. jak zrobilem sobie src na plikach schittest to jak mam teraz dodac wierzchowce na niego ksotiumy system run system pasow etc ? ;d client 2k10

9YbAX2Z.png

Opublikowano

siema. jak zrobilem sobie src na plikach schittest to jak mam teraz dodac wierzchowce na niego ksotiumy system run system pasow etc ? ;d client 2k10

Pobrać klienta 40k.

Opublikowano (edytowane)

4. Sprawdzamy czy w naszych plikach serwerowych mamy locale "poland", jeśli nie to:
- folder w /***/share/locale/ zmieniamy z XYZ na "poland"
- przechodzimy do MySQL i w common/locale zmieniamy wartość dla 'LOCALE' z:

 

XYZ

 

na:

poland*

 

XYZ <- to na przykład: germany lub hongkong

 

Podaj dokładną ścieżkę, bo nie mg znaleźć :/

 

/usr/src/novaline/Srcs/Server/game/locale ?

zmieniłem z Taiwan na poland, a mysql dalej gdzie ?

Edytowane przez Activ omom
Opublikowano

4. Sprawdzamy czy w naszych plikach serwerowych mamy locale "poland", jeśli nie to:

- folder w /***/share/locale/ zmieniamy z XYZ na "poland"

- przechodzimy do MySQL i w common/locale zmieniamy wartość dla 'LOCALE' z:

 

XYZ

 

na:

poland*

 

XYZ <- to na przykład: germany lub hongkong

 

Podaj dokładną ścieżkę, bo nie mg znaleźć :/

 

/usr/src/novaline/Srcs/Server/game/locale ?

zmieniłem z Taiwan na poland, a mysql dalej gdzie ?

Przecież game oraz db musisz podmienić za swoje stare game i db w swoich plikach serwerowych.

Opublikowano

ymm no nwm nwm, bo mam swojego czystego clienta ;)

A w paczce kraizy.tgz masz jeszcze czyściejsze root/uiscript. Wystarczy kilka plików edytować. :v

 

Możesz jaśniej ?

Mam wrzucić swoje Game i DB do tego sourcowego ?

-,-

Normalnie, wcześniej miałeś w ogóle jakiś swój serwer?

Jeśli nie to ściągnij sobie pliki by Terenzo (lub kogoś innego) i to GAME i DB, które tam jest podmień na te skompilowane przez Cb.

Opublikowano

Game jest w katalogu: /usr/src/mainline_released/mainline_sg/Srcs/Server/game/
Db jest w katalogu: /usr/src/mainline_released/mainline_sg/Srcs/Server/db/

 

 

Mam src, GAME_ERROR_LOG, GAME_BUILD_LOG, a Game nie ma !.

Opublikowano

Game jest w katalogu: /usr/src/mainline_released/mainline_sg/Srcs/Server/game/

Db jest w katalogu: /usr/src/mainline_released/mainline_sg/Srcs/Server/db/

 

 

Mam src, GAME_ERROR_LOG, GAME_BUILD_LOG, a Game nie ma !.

Pokaz na wklej.to zawartość GAME_ERROR_LOG.txt
Opublikowano (edytowane)

Instalacja ccashe, aby przyspieszyć kompilacje source: 

To jest ukryta treść, proszę

bądź

To jest ukryta treść, proszę

Następnie:

To jest ukryta treść, proszę

tam wklejamy

To jest ukryta treść, proszę

wychodzimy i zapisujemy

 

Następnie:

To jest ukryta treść, proszę

Wklejamy tam 

To jest ukryta treść, proszę

wychodzimy i zapisujemy. 

 

Następnie:

To jest ukryta treść, proszę

GOTOWE.  Nasze życie staje się piękniejsze(w przypadku użytkowników marnych VPS, nie wiem jak w przypadku dedyków i VM;ów :)). Czas kompilacji w moim przypadku został skrócony z 10 minut do koło 10 s - minuty zależnie od wprowadzonych zmian

To jest ukryta treść, proszę

w tej linijce zmieniamy wielkosci zuzywanej pamieci.

 

A tym poleceniem : 

To jest ukryta treść, proszę

sprawdzamy wielkosc zuztej pamieci

Edytowane przez Almeria
Opublikowano

Możesz jaśniej ?

Mam wrzucić swoje Game i DB do tego sourcowego ?

 

db podmieniasz w w /usr/home/mt2/db game do /usr/home/mt2/share 

sygna.png

Opublikowano

Tak, serio ?

Jak bym miał to bym wrzucił ?

mój może masz gotową paczkę. wrzucasz all. potem wpisujesz cd / && /c i ci się kompiluje.

 

--------------------

Cześć. Mam paczkę wszystko skompilowane itp. Wszystko umiem zrobić tylko nie wiem co mam wyciągnąć root/locale_de/uiscript, ponieważ te rzeczy, które wymieniłem mam z czystych plików sourcowanych. Mam tam zrobione strony w eq, powiększone rzeczy, limity etc. Jakie pliki mam wyciągnąć z danych plików ? Chcę sobie to wrzucić np. na sf by Derin.

9YbAX2Z.png

Opublikowano

mój może masz gotową paczkę. wrzucasz all. potem wpisujesz cd / && /c i ci się kompiluje.

 

--------------------

Cześć. Mam paczkę wszystko skompilowane itp. Wszystko umiem zrobić tylko nie wiem co mam wyciągnąć root/locale_de/uiscript, ponieważ te rzeczy, które wymieniłem mam z czystych plików sourcowanych. Mam tam zrobione strony w eq, powiększone rzeczy, limity etc. Jakie pliki mam wyciągnąć z danych plików ? Chcę sobie to wrzucić np. na sf by Derin.

Nie wiem dokładnie co robiłeś w tym swoim src, ale 40k game + ma nowe item i mob proto

Uiinventory inventorywindow window, locale interface i Locale game, uicharacter, brakujące funkcje z game.py i to chyba na tyle mi się wydaję :)

385541427972753564465.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...