Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Xameria.pl


BialyOrzel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapowiada się ciekawie.

Ostatni set bardzo przypadł mi do gustu.

20 pelerynek to za mało. Polecam dać 200/400

Dodać do handlarki bodzia 1kk za szt.

Zamienić pierścień lucy na coś bardziej przydatnego w grze.

Dodać do klienta możliwość podmiany mobów na psy. Ponieważ nie każdy ma dobrego kompa.

Serwer powinien być dla nas a nie my dla niego.

 

Ps.Jeżeli będziecie potrzebować osoby do pomocy przy forum to jestem chętny.

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zapowiada się ciekawie.

Ostatni set bardzo przypadł mi do gustu.

20 pelerynek to za mało. Polecam dać 200/400

Dodać do handlarki bodzia 1kk za szt.

Zamienić pierścień lucy na coś bardziej przydatnego w grze.

Dodać do klienta możliwość podmiany mobów na psy. Ponieważ nie każdy ma dobrego kompa.

Serwer powinien być dla nas a nie my dla niego.

 

Ps.Jeżeli będziecie potrzebować osoby do pomocy przy forum to jestem chętny.

Nie może być na start 200/400 pelek ponieważ ludzie będą sobie lurować multi kontami przez większość gry

Bodzie u handlarki na hardzie to słaby pomysł.

Pierścień lucy będzie zamieniony na pelerynki

Jeśli chodzi o zamiane na psy w kliencie to niestety nie jestem ci w stanie odpowiedzieć xD

Opublikowano

Polecam bo Biały.

Siedzi Anonn & DejmieN i Hax1or na ławce...

Podchodzi do nich Bóg xMateo i mówi co tam leszcze?

Oni odpowiadają nie bij ziomek bo się boimy już przez Cb mieliśmy sprawę w sądzie.

xMateo ucieszony i mówi dawać szmal.

Oni wyjmują wszystko co mają i uciekają ;)

Opublikowano

@knock1074 dalej nie doczekałem się odpowiedzi :) czy [GM]Axe to wasz grafik

Nie to nie jest żaden grafik. Miał nick Speed.. lecz jako ze był za długi i nie można było wpisać wiadomości w grze zmienił nick na inny.

 

@knock1074

Forum kiedy będzie aktywne ?

Jest aktywne cały czas.

 

Zapowiada się ciekawie.

Ostatni set bardzo przypadł mi do gustu.

20 pelerynek to za mało. Polecam dać 200/400

Dodać do handlarki bodzia 1kk za szt.

Zamienić pierścień lucy na coś bardziej przydatnego w grze.

Dodać do klienta możliwość podmiany mobów na psy. Ponieważ nie każdy ma dobrego kompa.

Serwer powinien być dla nas a nie my dla niego.

 

Ps.Jeżeli będziecie potrzebować osoby do pomocy przy forum to jestem chętny.

 

U NPC można wymieniać KD +0 / +2 na pelerynki ( jest już dopisane w zapowiedzi ) .

Bodzie dropią z szkatułek serwerowych jak i z bosów.

Pierscień lucy zostanie zmieniony na pelerynki.

 

Jest rekrutacja na moda ( forum )

Opublikowano

Co do mojej  osobowości jako  Axe  ja na tym  serwerze  nie  jestem  grafikiem.

 

Proponuje  temu  [GM]Axe zmienić na jakiś  inny  nick ponieważ  jesteś  kojarzony  odrazu  ze  mną :)

"Ave Ja"

Opublikowano

Proponuję wyłącz aktywacje konta na forum bo mi nie przychodzi e-mail xD

Próbowałem na o2 i interia i nadal nic.

Opublikowano

Proponuję wyłącz aktywacje konta na forum bo mi nie przychodzi e-mail xD

Próbowałem na o2 i interia i nadal nic.

Patrzyłeś w zakładce spam ?

Opublikowano

Będzie maks. 50-150 osób.

Te hardy już się nudzą, wszyscy w prezentacjach piszą że to nowe, i to nowe, że tamto dodane..
 

Opublikowano

Będzie maks. 50-150 osób.

 

Te hardy już się nudzą, wszyscy w prezentacjach piszą że to nowe, i to nowe, że tamto dodane..

 

Jedni lubią easy a drudzy hardy.Jeśli ich nie lubisz to masz mnóstwo dobrych easy więc w czym problem :) .Zobaczymy czy będzie 150 osób czy 2k osób nigdy nic nie wiadomo :D

Opublikowano

Proponuję wyłącz aktywacje konta na forum bo mi nie przychodzi e-mail xD

Próbowałem na o2 i interia i nadal nic.

Zostanie usunięta aktywacja ;)

 

Będzie maks. 50-150 osób.

 

Te hardy już się nudzą, wszyscy w prezentacjach piszą że to nowe, i to nowe, że tamto dodane..

 

Wróżbita maciej ? jak byś mógł napisz na PW mam kilka pytań co do mojej przyszłości.

Opublikowano

Polecam wbić na beta testy.Testerzy będą odpowiednio nagrodzeni :)

uroczy masz avatar.. :D

 

Z chęcią, choć nie wiem, czy będę akurat jutro w stanie na nie wejść.. :/

VsxuB58.png

 

Opublikowano

Pkt 1. EQ będziemy mogli zdobyć z polowań średnio jest co 5 lv + do 30lv u kowala jest szansa 100% na ulepszenia  z koniem bojowym przemyślimy.

Pkt 2. Jest tylko 10 Ku do g więc myślimy że trudno nie będzie ( 1 ku z metka leci ) do tego co tydzień będzie dostępny  Event '' Dzień Książek ''  polega na wymianie 1x ku  na 1 losową instrukcje tylko raz.

Pkt 3. 2x posty wyżej :)

Pkt 4. Na Przedmioty do biologa został zwiekszony % dropu mamy nadzieje że tak zle nie będzie do tego są dostępne eliksiry oraz czerwone monokle.

Pkt 5. Pelerynki będą dopisane do szkatułek serwerowych oraz jest mozliwość wymiany kd +0,+1,+2 u npc.

Pkt 6. Tak zwoje są poprawione

Pkt 7. Zwoje oraz Rady dostępne są z mocniejszych bosów ( po 1x. lecą oraz  mała szansa na drop ) nad Diamentami sie zastanowimy.

 

Dziękujemy za propozycje dot. serwera :)

Patrząc na to, że do 30 lvl'a jest 100% to poprostu można sobie ulepszać eq na jakimś niższym lvlu =<30 - chyba, że chodzi o inventory. :)

ARIONE-MINI.png

Opublikowano

Patrząc na to, że do 30 lvl'a jest 100% to poprostu można sobie ulepszać eq na jakimś niższym lvlu =<30 - chyba, że chodzi o inventory. :)

 

chodzi o 100% na Ulepszenie itemów ( do 30lv ) a nie 100% do 30lv konta. i nie wszystkich jest opisane w tabelce :)

Opublikowano

beta testy ? hmm no dobra ciekawi mnie ten serwer może wbije ale to jeszcze nic pewnego...

jaką macie reklamę ? (mówię o konkretach a nie 100 widzów 20 wyświetleń rekordowo hehe :D)

 

Skąd stalka ?

Skąd truta ?

Ile osób przewidujecie na becie a ile na starcie ?

 

proszę o odpowiedź :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...