Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co dostaliscie z darmowego misterygifta?


prezerwatywa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 603
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja tam czekam cierpliwie ale jak widze jak ludzie dostają skiny a ja nie to aż mi się odechciewa czekać a może kto wie mam czekać tak długo bo dostanę Pulsfire Eza xD

Opublikowano

Cj4uwPx.jpg

 

No w końcu mam :D, zapomniałem ssa zrobić gdy mi gift wyskoczył! Nie miałem skina do Lux więc nawet dobrze jest :D

BTW za ile ten skin rp jest? Bo nwm

Opublikowano

Ja tam dostałem:

Fiddlesticks_FiddleMeTimbers_SS_thumb.jp

 

Tak btw. Zniknęła mi skórka złotego alistara (dawali kiedyś za subowanie ich kanału na yt). Ma ktoś podobnie?

HBV27j.png

Opublikowano

Ja tam dostałem:

Fiddlesticks_FiddleMeTimbers_SS_thumb.jp

 

Tak btw. Zniknęła mi skórka złotego alistara (dawali kiedyś za subowanie ich kanału na yt). Ma ktoś podobnie?

Jakiego złotego? Nieskrępowany alistar jest za subba na YT

Dostałeś prawie najlepszego skina do fidla :D

Opublikowano

Dostałam Waterloo MF, z której pewno i tak nigdy nie skorzystam, gdyż posiadam Arcade i jest 100x ładniejsza.

No cóż :P

Opublikowano

Battlecast Prime Cho'Gath :)

Epicki skin do Epickiej postaci. Ja też chcę!

Ale Rito ma mnie w poważaniu i mi nie da skina mimo, że nie flejmiłem..Ten ich system taki dobry.

y6eft.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...