Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BS - 7 Slotów by Mijago - Wersja V2.2 :)


Asfen.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Można reupload tego linku na wklej.to ? bo nie działa :p

# switchbot
	def __toggleSwitchbot(self):
		if self.switchbot.bot_shown == 1:
			self.switchbot.Hide()
			else:
			self.switchbot.Show()
# END_switchbot

Prosze :)

 

 

Tak wgle. ten poradnik jest nie kompletny i może wyjebywać clienta. No, ale po czym można się spodziewać po asfenie?

Opublikowano

 

Można reupload tego linku na wklej.to ? bo nie działa :p

# switchbot
	def __toggleSwitchbot(self):
		if self.switchbot.bot_shown == 1:
			self.switchbot.Hide()
			else:
			self.switchbot.Show()
# END_switchbot

Prosze :)

 

 

Tak wgle. ten poradnik jest nie kompletny i może wyjebywać clienta. No, ale po czym można się spodziewać po asfenie?

 

Albo coś robię źle albo nie wiem pasek ładowania ładuję się do końca i tak stoi :p

Opublikowano

 

 

Można reupload tego linku na wklej.to ? bo nie działa :p

# switchbot
	def __toggleSwitchbot(self):
		if self.switchbot.bot_shown == 1:
			self.switchbot.Hide()
			else:
			self.switchbot.Show()
# END_switchbot

Prosze :)

 

 

Tak wgle. ten poradnik jest nie kompletny i może wyjebywać clienta. No, ale po czym można się spodziewać po asfenie?

 

Albo coś robię źle albo nie wiem pasek ładowania ładuję się do końca i tak stoi :p

 

syserr pokaz

Opublikowano

 

 

 

Można reupload tego linku na wklej.to ? bo nie działa :p

# switchbot
	def __toggleSwitchbot(self):
		if self.switchbot.bot_shown == 1:
			self.switchbot.Hide()
			else:
			self.switchbot.Show()
# END_switchbot
Prosze :)

 

 

Tak wgle. ten poradnik jest nie kompletny i może wyjebywać clienta. No, ale po czym można się spodziewać po asfenie?

Albo coś robię źle albo nie wiem pasek ładowania ładuję się do końca i tak stoi :p

syserr pokaz
Wiadomo, że syntax.

 

Usuń jednego taba przed else

Opublikowano

Mam pewien problem z tym bs'em, otóż wszystko ładnie pęknie działa oprócz tego, że zmienia bonusy tylko w ostatnim wystartowanym itemie. 
Np. Startuje ze zmianą bonusów w itemie 1,2,3,4 i zmienia bonusy tylko w 4 itemie. Nie ma możliwości zmiany bonusów w więcej niż 1 przedmiocie. Próbowałem wszystkich kombinacji. Gdy pobrałem innego bs'a działo się to samo.
Wydaje mi się, że wina leży po sourcie..
client 40k, python 2.7
syserr jest czysty

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Co to znaczy, że wklejamy do " rootów" ?

Root rozpakowujesz i do rozpakowane go folderu wrzucasz. :v
Opublikowano

Wgrałem BS'a, działa elegancko podpiąłem go pod Button i po wejściu do gry po kliknięciu w guzik odpala się 2x, ale tylko jednorazowo ktoś wie o co może chodzić?

uiinventory.py :
self.bsButton = self.GetChild2("bs")

			if self.bsButton:
				self.bsButton.SetEvent(ui.__mem_func__(self.bs))


	def bs(self):
		import uibonusswitcher
		self.SwitchBonusDialog = uibonusswitcher.Bot()
		self.SwitchBonusDialog.Show()

ktoś coś? Lajk 

Opublikowano

KAxdQbh.png

 

Dodaj # przed Bot().Show()

#Bot().Show() <= tak to ma wyglądać.

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

dodałem i ogólnie to po kliknięciu f7 nic się nie dzieje. ktoś coś? w cliencie mam pythona 2.7 ale to chyba nie problem? 0 errorów

1. dodałem bonusswitcher.py do root

2. podpiąłem bsa pod f7 w game.py (z tabami oczywiście)

onPressKeyDict[app.DIK_F7] = lambda : self.changeEquipment()

3. na końcu game.py mam

#switchbot
	def __toggleSwitchbot(self):
		if self.switchbot.bot_shown == 1:
			self.switchbot.Hide()
		else:
			self.switchbot.Show()
#END_switchbot

 

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano
27 minut temu, hawajmeister napisał:

dodałem i ogólnie to po kliknięciu f7 nic się nie dzieje. ktoś coś? w cliencie mam pythona 2.7 ale to chyba nie problem? 0 errorów

1. dodałem bonusswitcher.py do root

2. podpiąłem bsa pod f7 w game.py (z tabami oczywiście)


onPressKeyDict[app.DIK_F7] = lambda : self.changeEquipment()

3. na końcu game.py mam


#switchbot
	def __toggleSwitchbot(self):
		if self.switchbot.bot_shown == 1:
			self.switchbot.Hide()
		else:
			self.switchbot.Show()
#END_switchbot

 

Ładnie, pięknie tylko pokaż mi gdzie zaimportowałeś kod tegoż oto bs'a? :)

#na początku game:
import uibonusswitcher

#teraz definiujemy zmienną self.switchbot:
#nad self.targetBoard = uiTarget.TargetBoard()
[TAB][TAB]self.switchbot = uibonusswitcher.Bot()


#reszte już masz, ale oczywiście z błędem (fixed):
[TAB][TAB]onPressKeyDict[app.DIK_F7] = lambda : self.__toggleSwitchbot()

[TAB]def __toggleSwitchbot(self):
[TAB][TAB]if FALSE == self.switchbot.IsShow():
[TAB][TAB][TAB]self.switchbot.Show()
[TAB][TAB][TAB]self.switchbot.SetTop()
[TAB][TAB]else:
[TAB][TAB][TAB]self.switchbot.Hide()

 

Opublikowano
1 minutę temu, Intern napisał:

Ładnie, pięknie tylko pokaż mi gdzie zaimportowałeś kod tegoż oto bs'a? :)

 


	#na poaczatku game:	import uibonusswitcher	 	 	#nad self.targetBoard = uiTarget.TargetBoard()	[TAB][TAB]self.switchbot = uibonusswitcher.Bot()
	

 

a sorki, import był tylko tego nie dodałem

#nad self.targetBoard = uiTarget.TargetBoard()	[TAB][TAB]self.switchbot = uibonusswitcher.Bot()

 

 

dzieki wielkie zaraz sprawdze

@Internogolnie to po zalogowaniu się do gry bs był już uruchomiony, a potem przycisk f7 na niego już nie działał. Do tego bs jakoś dziwnie działa, przycisk dziwnie się nadusza oraz nie miesza paru przedmiotów na raz tylko 1. Wiesz ocb?

edit2

już sprawdzam po Twojej zmianie

//

 

Po zmianach wszystko działa, dzięki @Intern za pomoc

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

  • 6 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...