Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BS - 7 Slotów by Mijago - Wersja V2.2 :)


Asfen.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy byłaby osoba która potrafiłaby mi zrobić pod ROOTy ­tego BS'a ? Dałbym limit lajków oraz 5 w profilu. Jeżeli jest jakaś chętna osoba proszę o PW z góry dziękuje.

 

Sysser:

 

 

0123 15:52:04338 :: 

networkModule.py(line:194) SetSelectCharacterPhase
system.py(line:135) __pack_import
system.py(line:115) _process_result
introSelect.py(line:25) ?
system.py(line:135) __pack_import
system.py(line:115) _process_result
uiCharacter.py(line:16) ?
system.py(line:135) __pack_import
 
networkModule.SetSelectCharacterPhase - exceptions.IndentationError:expected an indented block (line 490)
 
0123 15:52:04338 :: ============================================================================================================
0123 15:52:04338 :: Abort!!!!

 
 
Powie mi ktoś gdzie robię błąd ;/

| Nie mam sygnatury bo mi ukradli |

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mi działa tylko na jednym koncie. :D

Odpalam na jednym koncie wszystko działa jak powinno, wylogowuje się, loguję na inne konto i nie działa. Otwiera się okienko, ale gdy klikam aby mieszało bony to nic się nie dzieje :P.

Kogoś ogarniętego proszę o pw. Robiłem tak jak w poscie 38 tego tematu.

Opublikowano

Mi działa tylko na jednym koncie. :D

Odpalam na jednym koncie wszystko działa jak powinno, wylogowuje się, loguję na inne konto i nie działa. Otwiera się okienko, ale gdy klikam aby mieszało bony to nic się nie dzieje :P.

Kogoś ogarniętego proszę o pw. Robiłem tak jak w poscie 38 tego tematu.

ktoś coś wie co dalej w tej sprawie?

 

 

 

::

Już działa

Opublikowano

BS świetny, tutaj nie ma porównania do innych serwerów. Działa poprawnie, wszystko idealnie się bonuje - polecam ;)

avatar_14518339374nlip.jpg


 


 


,,Vape is good, vape is my life"

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pasek dochodzi do końca i nic się nie dzieje, a w sysser takie błędy:

 

0207 18:49:27761 :: CMapOutdoor::Load - LoadMonsterAreaInfo ERROR
0207 18:50:32437 :: Traceback (most recent call last):

0207 18:50:32437 :: File "networkModule.py", line 237, in SetGamePhase

0207 18:50:32438 :: File "system.py", line 130, in __pack_import

0207 18:50:32438 :: File "
0207 18:50:32438 :: <string>
0207 18:50:32438 :: ", line
0207 18:50:32438 :: 2202
0207 18:50:32438 ::

0207 18:50:32438 ::
0207 18:50:32438 :: # END_switchbot
0207 18:50:32438 ::

0207 18:50:32438 ::
0207 18:50:32438 ::
0207 18:50:32438 ::
0207 18:50:32438 ::
0207 18:50:32438 ::
0207 18:50:32438 ::
0207 18:50:32438 ::
0207 18:50:32438 ::
0207 18:50:32438 ::
0207 18:50:32438 ::
0207 18:50:32438 ::
0207 18:50:32438 ::
0207 18:50:32438 ::
0207 18:50:32438 ::
0207 18:50:32438 :: ^

0207 18:50:32438 :: SyntaxError
0207 18:50:32438 :: :
0207 18:50:32438 :: invalid syntax
0207 18:50:32438 ::
 

 

Moje game.py: http://wklej.org/id/1627989/txt/

Taby mam wszędzie.

 

Proszę o pomoc

Opublikowano

Popatrzyłem teraz na temat i nie wiem co ten Asfen tam narobił..

 

##Usuń to co dodałeś i zrób tak:

Do game pod klawiszami dodaj:

onPressKeyDict[app.DIK_F7] = lambda : self.OpenBonusSwitcher()

A na końcu pliku:

def OpenBonusSwitcher(self):
	import uibonusswitcher
	self.SwitchBonusDialog = uibonusswitcher.Bot()
	self.SwitchBonusDialog.Show()

Nazwę pliku pobranego zmień na 'uibonusswitcher.py' i pamiętaj o tabach.

 

Zróbcie tym sposobem bo działa w 100%

Opublikowano

Działa ... jpr. prostego BS'a dodać nie umiesz?

 

fajny BS mi tam śmiga :)

Odezwał się wielki technik, który c***a potrafi i wszystko podpierdala z innych for.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

epvp chyba każdy zna.. po co to tutaj ? nie kompletny tut do tego :v­

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

BS Już był dostępny na innych forach.

Ale fajnie że go udostępniłeś.

Z tego co pamiętam jak raz otworzysz go to nie możesz go ponownie otworzyć.

Otwierasz zamykasz i musi klienta resetować także z tym lipa.

53594961070274399019.png

Opublikowano

BS Już był dostępny na innych forach.

Ale fajnie że go udostępniłeś.

Z tego co pamiętam jak raz otworzysz go to nie możesz go ponownie otworzyć.

Otwierasz zamykasz i musi klienta resetować także z tym lipa.

 

To zależy jaką wersje pythona używasz.

Każda kolejna jest bardziej dopracowana, w najnowszej wersji jest tylko jeden bug który w ogóle nie przeszkadza.

Natomiast w poprzednich jest pooorażka, wszystko się psuje i jebie.

­

| Nie mam sygnatury bo mi ukradli |

Opublikowano

To zależy jaką wersje pythona używasz.

Każda kolejna jest bardziej dopracowana, w najnowszej wersji jest tylko jeden bug który w ogóle nie przeszkadza.

Natomiast w poprzednich jest pooorażka, wszystko się psuje i jebie.

­

Najlepiej mieć granny 2.9 zaktualizowane. :)

53594961070274399019.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Zmieniacz bonusow dziala , wiec polecam.

 

Tutaj potwierdzenia , aby Ci co twierdzą ze to popsuty BS , wiedzieli ze cos zle robią.

 

1432121647-0520_132358.jpg

1432121665-0520_132657.jpg

1432121686-0520_132741.jpg

1432121702-0520_132832.jpg

1432121717-0520_132842.jpg

1402682353-PolonezCaroPlus.jpg


 


 

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Mam problem ponieważ gdy zrobiłem to co napisał tu kolega to pasek mi się ładuje do konca i nic się nei dzieje stoi w miejscu

 

Popatrzyłem teraz na temat i nie wiem co ten Asfen tam narobił..

##Usuń to co dodałeś i zrób tak:
Do game pod klawiszami dodaj:

onPressKeyDict[app.DIK_F7] = lambda : self.OpenBonusSwitcher()

A na końcu pliku:

def OpenBonusSwitcher(self):
	import uibonusswitcher
	self.SwitchBonusDialog = uibonusswitcher.Bot()
	self.SwitchBonusDialog.Show()

Nazwę pliku pobranego zmień na 'uibonusswitcher.py' i pamiętaj o tabach.

Opublikowano

Mam problem ponieważ gdy zrobiłem to co napisał tu kolega to pasek mi się ładuje do konca i nic się nei dzieje stoi w miejscu

Daj syserr? Zapewne taby.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...