Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

►Super łatwe AFK farmienie IP/XP.


badyl091

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No elo.

 

Chciałeś sobie kiedyś wyfarmić IP, lub wylevelować smurfa po nagrody?

Niestety wszystkie tuty były dla ciebie za trudne?

 

ok.

 

SPOSÓB TEN WYMAGA L#. JEŚLI NIE CHCESZ UŻYWAĆ TEGO TYPU PROGRAMÓW ZAPRZESTAŃ CZYTANIA.

 

1. Pobieramy L#. Polecam paczkę od HeheheMa. :^)
 

TUTAJ

 

2. Czekamy, aż wszystko nam się skompiluje, po czym zostawiamy zaznaczone tylko EvadePerfectWard, oraz AutoSharpporting. (no i liby)

Głównym skryptem jest AutoSharpporting, robi on z naszej postaci supportującego bota. Nie jest to super zaawansowane, ale kupuje itemy, lvluje umiejętności, podąża za postacią i używa umiejętności. Sam wraca się do bazy i dba o to, żeby nie ginąć. : )

Dwa inne skrypty są do lepszego działania. Omijanie skilli i wardowanie, które mi nie działa. ._.

 

3. Pobieramy VoliBot.

TUTAJ

(link do githuba)

 

Program ten sam nam dołącza do Q. Pobieramy - wypakowujemy - konfigurujemy.

 

W accountsLOGIN|HASŁO|TYP Q (polecam MEDIUM_BOT)

W settings: [General]

LauncherPath=C:\Riot Games\League of Legends\ -KONIECZNIE DOBRĄ ŚCIEŻKĘ PODAĆ
LoadGUI=false -zostawić
MaxBots=1 -^
MaxLevel=31 -jak mamy 30 to zostawiamy, jak lvlujemy to zmieniamy sobie na jaki chcemy
ChampionPick=Annie -nasz champion, polecam Anię!
Spell1=Exhaust -SS pierwszy
Spell2=Flash -SS drugi
RndSpell=false -zostawić
ReplaceConfig=false - ^
AutoUpdate=false - ^


[Account]
Region=EUNE -region
BuyBoost=false -czy chcemy boosta (na xp)

 

 

 

4. Aby zacząć farmić uruchamiamy L# - VoliBota i czekamy. Dołączy nam do Q, uruchomi grę, a skrypt będzie za nas grać. Po skończonej grze zacznie się następna. :')

 

5. Kompatybilne postacie

 

Alistar
Annie
Blitzcrank
Braum
Fiddlesticks - WIP
Janna
Karma - WIP
Kayle - NIE TESTOWANA
Leona
Lulu - WIP
Morgana
Nunu
Nami
Soraka - NIE TESTOWANA
Sona
Taric - WIP
Thresh - WIP
Zilean - WIP
Zyra - WIP 

 

 

 

8.  Dostępne tryby:

 

NORMAL_5x5  NORMAL_3x3   INTRO_BOT  BEGINNER_BOT   MEDIUM_BOT  ARAM

 

7. Uwagi:

 

KONIECZNIE LOL W TRYBIE BORDERLESS!!!

ALT+ENTER w grze

 

JEŚLI NIE WCHODZI DO QUEUE

Zmieniamy region na inny niż faktyczny, po czym uruchamiamy VoliBota, zamykamy, zmieniamy na prawdziwy i uruchamiamy. Powinno działać. :- )

 

OGÓLNA UWAGA

Dodane dzięki @Zgredxx (dzięki! ;))! Dobrze jest mieć VoliBota na tym samym dysku co LoL. Wspomnę, że najlepie działa jak i LoL i VoliBot są na dysku systemowym (domyślnie C)

 

JEŚLI MAMY OGRANICZENIE KOLEJKI Z NISKIM PRIORYTETEM

Bot NIE będzie działać! Trzeba zagrać je samemu.

 

JEŚLI MUSICIE KLIKAĆ F5, ABY SKRYPTY SIE INJECTOWAŁY POBIERACIE TO:

https://github.com/imsosharp/LeagueSharp/blob/master/bins/QuickSimpleYetSoSharpAutoF5Presser.exe?raw=true

 

 

Changelog:

 

@ Link do VoliBota zmieniony na prawidłowy. On powinien działać bez zarzutu. (bot)

Dodano kompatybilnych championów + poprawki estetyczne.

@ Dodano rodzaje Q (dzięki @Zgredxx )

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

^

Zawsze można to pobrać tylko do farmienia tak jak robili ludzie przy sposobie z BoLem, lecz on o ile sie nie myle wymagał VIPa, bo trzeba było zaznaczyć >5 skryptów.

Opublikowano

Like idzie bardzo przydatne. Wystarczy wykupić dedyka i zalaczyć bocika i potem sprzedawać konta z 30 lvl za $$

Opublikowano

To jest to normalne ze nie kupuje itemów i nie rusza się z respa na poczatku?

 

@Edit

 

teraz nie chce mi wgl dolaczyc do queue.. robilem tak jak pisze z stym zmienianmem regionu

 

 

@Edit2

 

 

dobra juz dziala tylko jest problem z tym ze nie pickuje mi Janny mimo ze wpisalem ją w configu.. pickuje Varusa xD

Opublikowano

To gra na pvp czy na boty ?
 

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

Mam tam wpisac gdzie jest medium bot Aram czy aram ?

 

Tutaj jak by co co mozna wpisac zamiast Np Aram Itp

 

NORMAL_5x5   , NORMAL_3x3   INTRO_BOT .... BEGINNER_BOT ,   MEDIUM_BOT... ARAM (bEZ Kropek

 

 

 

@Edit jest problem PO wybraniu postaci jak sie ładuje juz to wywala bota o co chodzi ?

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

Okej, więc tak:

@ALL

pamiętajcie, żeby updateować skrypt: najlpierw PPM na LeagueSharp.Common (jakoś tak) -> update and compile. Potem na AutoSharpporting. Czasami jest tak, że nie lvluje skilli po 9. Itemki kupuje ale NIE W CZĘŚCIACH! Tylko jak masz kasę na cały itemek! : )

 

Co do config.ini -> musi cos być źle skonfigurowane. 

 

POLECAM POBRAĆ BOTA STĄD:

http://www.joduska.me/forum/topic/8836-421-any-map-autosharpporting-smart-autoplay-supportaram-bot/

Klikamy  w spoiler GUIDE, a potem 1. Download my Volibot (click here)On powinien być okej i konfigurujcie tak jak z mojego tematu. Jest on nieco pozmieniany.

 

Co do championów: NIE WSZYSTKIE SĄ SUPPORTED PRZEZ ASSEMBLY L# !!!

 

Znowu odsyłam do tematu ^.

 

Jakby coś to pytać. Chętnie odpowiem.

 

 

 

 

Właśnie odkryłem, że VoliBot z linku ^ trochę się różni. Usuwam link do strony i podaję tego z tematu na forum L#! :) On powinien ładnie działać i dołączać do Q bez

fiksowania.

 

 

Polecam bota z linku, jest lepszy i ma funkcje naprawiania bugsplatów.

Opublikowano

Gdzie najlepiej go ustawić żeby wbił jak najszybciej 30 lvl?

3vs3. Ale mecz się nie może za szybko kończyć, bo nikt nie dostanie ip itd.

Opublikowano

Czemu Wybralo lUX Albo twisted Fate ? a nie annie np ? pomoze ktos ?

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

@Zgredxx 

Nazwa championa musi być identyczna co oryginalna. Bez spacji po "=" oraz z dużej litery jak: Annie, nie annie. Czyli prawidłowa linijka w settings.ini: ChampionPick=Annie

 

Btw. Jak gracie aramy to nie dziwcie się, że wam pickuje innego champa niż wybraliście. ._.

Opublikowano

A no racja dzieki :D

 

Ps.Naprawilem zeby dzialalo Zamiast Na Dysku C mialem Lola Na Dysku D ;D

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...