Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Plakietka/ ranga] Pomocna dłoń?


Hàsty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A co, to nie są ulubieńcy? 

Jakoś ich podpisy były na liście "wesołych świąt", podczas gdy nie było tam nawet wszystkich modów ;D

 

Ja jestem na tak, i tak jak ktoś inny wspomniał usunąć mentorów, bo nic nie robią tak naprawdę ;c

Bo tylko oni byli łaskawi wysłać swoje podpisy. Reszta wymarła, bądź olała.

Co do pomysłu, moim zdaniem jest to zbędne. Lepiej coś zmienić w mentorach, sporo zmienić.. wszystko.

 

­

Opublikowano

Z tego co zauważyłem jak wypowie się jakiś Mentor, to jest na NIE.

Ciekawi mnie dlaczego tak bardzo boicie się stracić tej plakietki, skoro i tak nic nie robicie?­

Projekt Mentorów był wstrzymany, tak samo jak i rekrutacja. Dopiero wczoraj projekt został na nowo rozpoczęty, w tym także rekrutacja.

Po rekrutacji, przystąpimy do realizacji nowych projektów, więc jeżeli nie wiesz co się dzieje z grupą to lepiej nie pisz głupot bez argumentów.

Opublikowano

Projekt Mentorów był wstrzymany, tak samo jak i rekrutacja. Dopiero wczoraj projekt został na nowo rozpoczęty, w tym także rekrutacja.

Po rekrutacji, przystąpimy do realizacji nowych projektów, więc jeżeli nie wiesz co się dzieje z grupą to lepiej nie pisz głupot bez argumentów.

Pisze głupoty? Ile nie było tzw "Mentorów"? Sam nawet nie wiesz :)

Jeżeli nie przeglądałbym od czasu do czasu tego co się dzieje na forum, nie zakładałbym tego tematu.

To że dostałeś rangę "Mentor Koordynator" nie pozwala Ci na mówienie mi co mówię źle, a co dobrze mój drogi :)

­

Poradnik - Maestria Bohaterów Opowiadanie League Of Legends 1/2 Podanie na Moderatora
Opublikowano

Pisze głupoty? Ile nie było tzw "Mentorów"? Sam nawet nie wiesz :)

Jeżeli nie przeglądałbym od czasu do czasu tego co się dzieje na forum, nie zakładałbym tego tematu.

To że dostałeś rangę "Mentor Koordynator" nie pozwala Ci na mówienie mi co mówię źle, a co dobrze mój drogi :)

­

Rekrutacja była wstrzymana w październiku 2k14.

Ostatnia produkcja: http://www.mpcforum.pl/topic/1298318-zlota-mysl-mentora-nr-11-oznaczenia-i-soundcloud/

oraz wywiad: http://www.mpcforum.pl/topic/1296851-wywiad-lord-makin/

 

Ja się z Tobą kłócić nie będę, ale sam widzisz że pomocna dłoń to mentorzy.

 

/Wszystko: http://www.mpcforum.pl/forum/637-niezbednik-forumowicza/ 

Opublikowano

Rekrutacja była wstrzymana w październiku 2k14.

Ostatnia produkcja: http://www.mpcforum.pl/topic/1298318-zlota-mysl-mentora-nr-11-oznaczenia-i-soundcloud/

oraz wywiad: http://www.mpcforum.pl/topic/1296851-wywiad-lord-makin/

 

Ja się z Tobą kłócić nie będę, ale sam widzisz że pomocna dłoń to mentorzy.

Pokazałeś mi wszystko ostatnie, a te wcześniejsze "produkcje"? Widzisz te daty, czy nie bardzo Gamus?

 

Ja się z Tobą nie kłócę, jedynie wymieniam zdania  :)

­

Poradnik - Maestria Bohaterów Opowiadanie League Of Legends 1/2 Podanie na Moderatora
Opublikowano

 

 

Mam pomysł, troszkę zerżnięty z innego forum, ale myślę że tutaj też może się przydać 

6664614173387821274913.png

 

Plz, po co tyle grup na forum? 

Nie. 

Opublikowano

Jedno, można zastąpić drugim i odwrotnie :)

­

Tylko nasuwa się pytanie, po co? Dla innej nazwy, czy "rodzaju" rekrutacji? Szkoda czasu i atłasu. 

Opublikowano

Tylko nasuwa się pytanie, po co? Dla innej nazwy, czy "rodzaju" rekrutacji? Szkoda czasu i atłasu. 

Szkoda czasu? Powiedz mi co tutaj mają lepszego do roboty? Administracji od groma, a większość to tylko ranga, taka jest prawda :)

­

Poradnik - Maestria Bohaterów Opowiadanie League Of Legends 1/2 Podanie na Moderatora
Opublikowano

Na pewno nie ta takich zasadach na jakich to przedstawiłeś.

Wg. mnie wystarczy ranga "Zaufana osoba" w dziale komputery, w innych działach, które dotyczą gier, nawet jakby ktoś źle doradził to nie stanie się nic wielkiego.

NIE.

349241432911096669131.jpeg
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Od dłuższego czasu są plakietki takie jak 

- Weteran Chaosu

- Weterean GTA

nagrody wyróżniające, na całe forum nie trzeba takiego czegoś robić, bo są to Mentorzy, a w działach można dodawać.


k4L2ZMS.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...