Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Plakietka/ ranga] Pomocna dłoń?


Hàsty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co nie zmienia faktu, że plakietkę dostaje się za pomoc.

Przy czym nie stanowi zwykłego wyróżnienia.
  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Są zwykli userzy w szeregach mentorów:

http://www.mpcforum.pl/user/625839-kicel/

http://www.mpcforum.pl/user/719057-wakc34/

http://www.mpcforum.pl/user/473516-engraver/

http://www.mpcforum.pl/user/975232-hawajr1/

 

Tak jak napisałem wyżej - Wilczek zapowiedział jakieś zmiany, lepiej poczekać, może to rozrusza tę grupę.

Ile? garstka która tak szczerzę gówno robi :)

 

Sam zamysl nie jest zly, tylko glosowanie jest 2/10, niech lepiej kto inny to wybiera. Tak, bo jak wyzej @Miszczu wspomnial, nie ma jak uhonorowac takich uzytkowników, tak jak to bylo kiedys z mentorami.

 

Niby kiedy to bylo? Przez 4 lata na forum nie pamietam by cos takiego bylo. No chyba ze mentorzy kiedys tacy byli, no tak, teraz byle kto nie moze byc w grupie ktora polega na dodaniu sobie brakujacych plakietek

Głosowanie itd zawsze można zmienić, to jest propozycja, Administracja zmieni co bedzie chicała

 

Plakietka powinna być na msc, jeżeli osoba dalej pomaga itd, plakietka zostanie, jeżeli nie, po prostu Admin zabiera, tutaj nie ma żadnego problemu. Jedyny minus Administracji MPC jest taki, że im się nikogo nie chce pilnować, najlepiej swój nos wsadzić w dział i pilnować Siebie. Po to są rangi od góry do dołu, zeby ten "większy" pilnował tego mniejszego :)

Poradnik - Maestria Bohaterów Opowiadanie League Of Legends 1/2 Podanie na Moderatora
Opublikowano

Od tego jak już to są Mentorzy, więc tworzenie kolejnych rang nie ma sensu.

Dokładnie, więc NIE!

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Są zwykli userzy w szeregach mentorów:

http://www.mpcforum.pl/user/625839-kicel/

http://www.mpcforum.pl/user/719057-wakc34/

http://www.mpcforum.pl/user/473516-engraver/

http://www.mpcforum.pl/user/975232-hawajr1/

 

Tak jak napisałem wyżej - Wilczek zapowiedział jakieś zmiany, lepiej poczekać, może to rozrusza tę grupę.

 

A co, to nie są ulubieńcy? 

Jakoś ich podpisy były na liście "wesołych świąt", podczas gdy nie było tam nawet wszystkich modów ;D

 

Ja jestem na tak, i tak jak ktoś inny wspomniał usunąć mentorów, bo nic nie robią tak naprawdę ;c

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Kiedyś mentorzy byli taką grupą. Teraz właściwie nie ma jak odznaczyć osoby, która przestrzega regulaminu, aktywnie pomaga użytkownikom, jednak nie chce uczestniczyć w projektach MPC. Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł, tak.

Również myślę że to dobry pomysł.

 

 

i1sWQY0.jpg

Opublikowano

Również uważam to za dobry pomysł, ostatnio mentorzy i tak gówno robią.

Opublikowano

Widzę zdania są podzielone, lecz moim zdaniem powinno coś takiego wejść w życie.

Trzeba szanse dać każdemu, nie tylko tym którzy są znajomymi Administracji.

Równouprawnienie istnieje, o ile się nie mylę.

Poradnik - Maestria Bohaterów Opowiadanie League Of Legends 1/2 Podanie na Moderatora
Opublikowano

Pomysł fajny, ale jak już coś w tym kierunku to przywróciłbym po prostu starych mentorów i pozbyłbym się projektów.

Opublikowano

Pomysł fajny, ale jak już coś w tym kierunku to przywróciłbym po prostu starych mentorów i pozbyłbym się projektów.

Może być i tak.

Ja wystartowałem z taką propozycją, ponieważ Ci, którzy mają rangę Mentor, w ogóle nic nie pomagają, jedynie mają plakietkę i to wszystko :/

Poradnik - Maestria Bohaterów Opowiadanie League Of Legends 1/2 Podanie na Moderatora
Opublikowano

A nie lepiej żeby zmienić mentorów? Żeby nie było aplikacji na mentora, dawania go za moda miesiąca, za współprace grup itp, tylko żeby administracja dawała tą rangę jako wyróżnienie dla osób wyraźnie aktywnych i pomocnych w różnych działach?

W wiki ostatni temat jest z października, wywiad ostatni ze września.

 

Teraz "mentorzy" przyjdą bronić swojego kółka wzajemnej adoracji najeżdżając na mnie że gówno wiem a się wypowiadam.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

A nie lepiej żeby zmienić mentorów? Żeby nie było aplikacji na mentora, dawania go za moda miesiąca, za współprace grup itp, tylko żeby administracja dawała tą rangę jako wyróżnienie dla osób wyraźnie aktywnych i pomocnych w różnych działach?

W wiki ostatni temat jest z października, wywiad ostatni ze września.

 

Teraz "mentorzy" przyjdą bronić swojego kółka wzajemnej adoracji najeżdżając na mnie że gówno wiem a się wypowiadam.

 

Pozdrawiam.

Czekamy na zmiany, więc od mentorów wara kappa.png?w=545

­

Opublikowano

Na nie, jesli ktos aktywnie udziela sie w dzialach to niech sklada aplikacje na kidmoda.

Czytales w ogóle na czym miała by polegać ta plakietka?

Dla osób które nie chcę uczestniczyć w projektach forumowych i za pomoc byli by wynagrodzeni.

Więc nie wiem na czym polega twoj argument z kid modem.

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...