Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowa gra z mechaniką S&F - WEJDŹ!


xemont

Ankieta  

112 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrałbyś?

    • Tak
      103
    • Nie
      9
  2. 2. Twoim zdaniem projekt ma szanse wypalić? (mamy autorski silnik,autorska grafike oraz serwer dedykowany)

    • Tak
      100
    • Nie
      12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z*********e:D

 

Kowal mnie najbardziej przekonuje. Najlepiej gdyby bronie zbroje pasy i cała reszta była możliwa do założenia od danego lvla, ale w sklepach pojawiała się kilka lvli wcześniej by można wszystko przygotować. Najlepiej gdyby ulepszanie dodawało x% do ataku i atrybutów broni. Dobrze będzie jeśli zakładki będą poustawiane w podobnej kolejności jak na sfgame by nie szukać na początku gdzie co jest tylko klikać intuicyjnie. Pomysł bardzo fajny, czekam na otwarcie :D

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Fajny pomysł mogę chętnie pomóc czekam na taką grę ! na pewno zagram 

Kolega nie zagra bo poszedł oglądać dobranockę gjn81wvxqsq6yzcwubok.png

Opublikowano

Można przenieść w realia zdecydowanie, aczkolwiek wszystkie moby itp swojej twórczości :)

Nie rzucać się na łatwiznę, każdą postać pozmieniać ( postać mając na myśli np. npc u których wykonujemy poszczególne zadania itp).

Zdecydowanie wszystko zmieniać i jak najbardziej taki klimat można oddać grze bo nie ma co robić drugiego czegoś tylko że w przeglądarce. :P

Opublikowano

No tak mało macie syfu z metinem to jeszcze grę na jej podstawie zróbcie masz racje więcej gimbazy zerknie na tą nudna grę...

Jeżeli w Twoim temacie znalazła się trafna odpowiedź oznacz ten post klikając "Oznacz jako rozwiązany"

Aby docenić pomoc użytkowników którzy starali się rozwiązać Twój problem kliknij "Lubię to"

Przed założeniem nowego tematu upewnij się że robisz to w "Odpowiednim Dziale"

Opublikowano

Dobre dobreee ! :D

Czekam z niecierpliwością, a grafik broni nie trzeba poprawiać, bo są dobre. Dodać więcej broni/zbroi, jakaś biżuteria. Dodatkowo wierchowce + rynek/dom aukcyjny

ARIONE-MINI.png

Opublikowano

Dobre dobreee ! :D

Czekam z niecierpliwością, a grafik broni nie trzeba poprawiać, bo są dobre. Dodać więcej broni/zbroi, jakaś biżuteria. Dodatkowo wierchowce + rynek/dom aukcyjny

 

Aby był rynek i dom aukcyjny to przedmioty musiałyby być od wymaganych lvli, bo nie widze 1lvla z itemkami +500 statystyk :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

ta gra jest aktywna czy pomysł i prace nad projektem porzucone ?

jaka nazwa gry/link ?

Może nie porzucone, co na jakiś czas prace zostały przerwane z ważniejszych powodów. Do wakacji gra powinna wystartować. 

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...