Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tut - Spis działających skryptów na każdą linie [FREE BOL]


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

mi zadna kata nie dziala

nie wiem czemu

spróbuj sinister blade, bo ona na 100% działa :) A jak nie zadziała to podaj problem. Może error czy coś na czacie zobaczysz.

Opublikowano
----------------------------------
01 - Operating System
----------------------------------


 
0101 - Operating System         : Windows 7 Ultimate 32-bit (6.1, Build 7601) Service Pack 1 (7601.win7sp1_gdr.140303-2144)
0102 - Language                     : Polish (Regional Setting: Polish)
0103 - BIOS                             : Award Modular BIOS v6.00PG
0104 - Processor                     : Intel® Core2 Quad CPU    Q6600  @ 2.40GHz (4 CPUs), ~2.4GHz
0105 - Memory                         : 3072MB RAM
0106 - Available OS Memory   : 3070MB RAM
0107 - Page File                      : 2580MB used, 3559MB available
0108 - Windows Dir                 : E:\Windows
0109 - DirectX Version            : DirectX 11
0110 - DX Setup Parameters   : Not found
0111 - User DPI Setting           : Using System DPI
0112 - System DPI Setting       : 96 DPI (100 percent)
0113 - DWM DPI Scaling         : Disabled
0114 - DxDiag Version             : 6.01.7601.17514

 

 

76561198045525575.png
Opublikowano

a to sac reborn nie jest płatny?

 

poprzednio pisales tak: Głównie miałem na myśli w tym Poradniku zamieścić skrypty tylko i wyłącznie dla BOL'a FREE lecz w tytule zapomniałem dopisać ;/ mam nadzieję, że jakiś MOD pomoże mi to zmienić

Ech Ziomuś nie wiem o co tak spinasz. Nie mam zamiaru Cię wyzywać od żadnych gimbów, cebul czy tym podobnych, ale takimi postami sam się co to prosisz no wybacz. Napisałem, że według mnie Sida's Auto Carry Plugin - JINX + SAC Reborn jest najlepszy, a w Tutku zamieściłem darmoego Sida's Auto Carry - RevampedSida's Auto Carry Plugin - JINX, który rzecz jasna jest również oczywiście darmowy, a nie PAIDA SAC Reborn, za którego trzeba zapłacić.

Lee sin i patheon skrypty ne działają ....

Mi tam wszystko działa, najwidoczniej masz stare Liby. Zaktualizuj Liby programem, który zamieściłem w pierwszej części poradnika i daj znać czy coś się zmieniło ;).

Opublikowano
" tBAAAXAACAxAEAAAjAAYzG" takie coś pojawia się w skrypcie masz link do skryptu i sam luknij https://raw.githubusercontent.com/SilentStar/BoLScripts/master/MasterOfInsec.lua

nie wiem czemu tak jest , i mam all zaktualizowane bo to wczoraj robiłem i dziś też .

 

 

Ok. Dobra zacznijmy od początku. Wejdź w wyszukiwarkę na swoim PC po czym wpisz tam komendę %appdata% następnie usuń folder BoL. Po wykonaniu tej czynności pobierz paczkę z mojego Tutk'a :

 

Link : http://www78.zippyshare.com/v/54076835/file.html

 

Skan : https://www.virustotal.com/pl/file/0950d9db923334067f23ded980c02434ab1462b596611b9a821ab6ea19104225/analysis/1419344818/

 

Jak już pobierzesz paczkę oraz wypakujesz ją w dowolne wybrane przez Ciebie miejsce to wrzuć ten skrypt do folderu z BoLem, a dokładnie BoL > Scripts > TUTAJ <

 

Link do skryptu : http://www43.zippyshare.com/v/47668635/file.html

 

Po wgraniu zaznacz go ptaszkiem po czym odpal Lol'a. Jeżeli skrypt się nie załadował to kliknij 2 razy F9.

­

Opublikowano

To jest skrypt, po prostu jest zaszyfrowany. 

Skopiuj normalnie CTRL+A > CTRL+C i zapisz w CustomScripts

No właśnie czemu one sie tak same szyfrują , teraz wgl juz jakoś sie porobiło , i nie działa jak to skopiuje ....

Opublikowano

nie wiem co się stało ale grałem dzisiaj normalnie jakoś do hmm 13 mowa o skrypcie do blitza wracam do domu no i wyświetla się biegły w angielskim nie jestem ale coś tam z połaczeniem nie tak w %appdata% folder boll skasowany zaktualizowałem na nowo nie pomogło wie ktoś o co chodzi

03436163965244318589.png takie coś cały czas spam

Opublikowano

nie wiem co się stało ale grałem dzisiaj normalnie jakoś do hmm 13 mowa o skrypcie do blitza wracam do domu no i wyświetla się biegły w angielskim nie jestem ale coś tam z połaczeniem nie tak w %appdata% folder boll skasowany zaktualizowałem na nowo nie pomogło wie ktoś o co chodzi

03436163965244318589.png takie coś cały czas spam

Patrząc na screena wnioskuje, że w pliku Blitz.lua, który pewnie Ci się stworzył w folderze ze skryptami/bolem w kolejno linijkach 490 - 651 nie ma value ( wartości ). Próbuje znaleźć, ale nie może.

ARIONE-MINI.png

Opublikowano

Patrząc na screena wnioskuje, że w pliku Blitz.lua, który pewnie Ci się stworzył w folderze ze skryptami/bolem w kolejno linijkach 490 - 651 nie ma value ( wartości ). Próbuje znaleźć, ale nie może.

a jak to naprawić tak by działało jak przedtem ? bo był bardzo dobry a teraz używam z samym grabem :( a tam było całe combo i ładnie śmigał

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...