Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Bukkit -> Za darmo przerabianie/pisanie pluginów ! [***]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przepraszam was, ale nie miałem czasu, żeby przetestować plugin...

Jutro będe miał serwer testowy, wiec do 14 myślę że będzie :)

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja potrzebuje pluginu na Top 10 graczy i gildi na Tab a gildie były by ciekawsze gdyby:

Po ustawieniu gildi pojawiał się Kryształ ten z endu i to by było serce gildi na start masz 3 życia można zabrać 1 życie co 24 godziny i po zabiciu gildi masz +1 życie do swojej gildi (gildie mogły by być płatne)

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na skype:Panda117722 

Opublikowano

Dorób do island world tab + dodaj, że na tabie można wprowadzić top 10 punktów wyspy oraz top 10 graczy z największą gotówką oraz posiadane pieniądze

                                                   sygnatura2.png

Opublikowano

Zobaczymy czy chociaz jeden z tych "pluginow" ukaze sie na forum, jak do tad to tylko spolszczyl(prawie) plugin island world i to tyle.

Wedlug mnie kolejny temat do nabijania postow...

 

Ale zeby nie byl totalny offtop

Napisz plugin na automessage tak aby jeden message byl do max 5 linijek a nie 1 jak to jest w automessage udostepnionym na internecie.

Opublikowano

zamknie ktos w koncu ten temat ?

 

zadnego pluginu nie bedzie

bo multisamcio nic nie potrafi w javie 

wystarczy zobaczyc poprzednie tematy w  ktorych tez niby mial napisac jakis tam plugin 

i do dzisiaj nie ma ani jednego 

 

teraz pewnie napisze ze nie ma czasu albo serwera 

Dlaczego blezur broni non premium ? 

bo sam nim jest

Opublikowano

Rozumiem nie miec czasu, ale serwera? Trudno postawic sobie serwer na localhoscie? Ja tak robie i nic sie nie dzieje...

Różne są metody wymigiwania się ;D.


reklama.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Minęło już dużo czasu a nasz pseudo programista nic nie wrzucił :D Jak dla mnie? Temat do zamknięcia!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...