Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Świąteczne konkursy w dziale Combat Arms


Gość Valze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

815761417947568369478.png

Witajcie forumowicze!

Z okazji nadchodzących się Świąt Bożego Narodzenia, chcielibyśmy Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia!

No i przy okazji ogłosić dosyć łatwe konkursy z fajnymi nagrodami!

 

574371417957064369478.png

Napisz krótki wierszyk o Mikołaju lub świętach Bożego Narodzenia i weź udział w losowaniu wspaniałych nagród!

 

684001417957063369478.png

721141417956723949229.jpeg

 

158441417957063369478.png

Każda osoba wygrywa -% lub plakietkę w zależności od wylosowanej cyfry, losowanie odbędzie się na stronie random.org.

 

Cyfra:Nagroda

1:-5%

2:-10%

3:-15%

4:-20%

5:-25%

6:-30%

7:Cukierek

 

 

522341417957063369478.png

Na stronie random.org jest wylosowywane 14 liczb, a ich zakres jest zależny od liczby uczestników.

Wylosowane liczby oznaczają posty użytkowników w temacie i na tej podstawie zostaną przyznane plakietki.

 

479161417957064369478.png

1. Aby wziąć udział w losowaniach trzeba napisać krótki wierszyk o Mikołaju lub świętach Bożego Narodzenia!

2. Każda osoba może wysłać jedno zgłoszenie, spamowanie w temacie kończy się dyskwalifikacją!

3. Cenimy autorskie prace, wszelkie plagiaty będą odrzucane!

4. Wiersz nie może być niezgodny z regulaminem forum!

5. Konkurs zakończy się o godzinie 00:00 01.01.2015!

 

Zgoda na konkurs od @Dektored

Pod patronatem Elfiego Pomocnika @Neoxyh.

 

#Jeśli będzie dużo zgłoszeń nasz czcigodny GMK @Dektored obiecał rozdać parę black memberów, więc do dzieła! :)

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hej Mikołaju Święty, dej no nam prezenty

Jedni je dostaną, drudzy dostaną w zęby

Morness chce asimova, ale sobie nie kupi bo nie ma pieniędzy

Sprzedaje PS3 za skiny, a zaraz sprzeda kanape z salonu albo zacznie mieć dochód z sekstelefonu

Eryk kozak ma kose

HO HO HO MIKOŁAJU ŚWIĘTY DAJ PREZENTY YYYY

 

-15%!

Opublikowano

Mikołaju, Mikołaju, Święty Mikołaju,

W te Święta spraw abym poczuł się jak w raju!

Przynieś szczęście mi, miłość, zdrowia z 10 kilo,

A to tego radość i coś co by mnie zdziwiło.

16 lat mam dziś na karku, a więc dzieckiem ciągle jestem,

Prezentem materialnym nie pogardzę, na przykład peesem.

Czwarta część tej konsoli bardzo mnie ucieszy,

Będę krzyczał na ulicy - Stary, jesteś najlepszy!

 

-5%!

Opublikowano

Wszyscy śpiewają kolędy,
Mikołaj ma nowe zęby,
Eryk kupił już karpia,
Makin w niebo się wgapia,
Święta to czas radości,
Wszyscy niech zdobią swe włości!

 

-15%!

Opublikowano

Dwa zero czternaście, nie ma mikołaja,

Przybył jakiś elf, robi sobie jaja,

Co on tu wyprawia, każdy się go pyta,

Przez takich jak on dostaje się wrzodów jelita,

Dajcie mi cukierka, nic innego nie chcę,

bo blue mi nie pasuje, a teraz do rymu westchnę.

Chce sobie wymienić tego blue na blacka,

a w tym czasie nie zacząć z żalu płakać.

 

47-AwardImgMaster-1419113543.png

Opublikowano

Mikołaju, Mikołaju,

Daj nam trochę banów.

Grzeczne dzieci są,

więc warnów ma nie być.

Aby święta były słodkie,

daj no cuksa też!

 

<3

 

-15%!

Opublikowano

Nadszedł już ten czas,

gdzie Mikołaj wita nas.

Obsypuje prezentami,

a także ciekawymi upominkami.

Elfy także ciężko pracują,

ciekawy plan także snują. 

 

47-AwardImgMaster-1419113543.png

­

Opublikowano

Mikołaj, mikołaj. Cóż za cudne imię!

Prezentami nas obdarzasz nic za to nie biorąc.

Krótko mówiąc. Uszczęśliwiasz wiele ludzi (tych na forum i w realu)

Przebierają się za Ciebie, lecz wszyscy wiedzą, że ty jestś ten prawdziw.

Święta wszystkim umil bardzo, przybliż nas do swoich rodzin,

cukiereczka (121431417853967922683.png) daj no nam, by te święta

miały czad!

 

** niektóre słowa mogą nie być po polskiemu.

 

-10%!

 

sygnatura.png

Opublikowano

Jestem sobie Elf, co rozdaje prezenty.

Robię tak, bo mnie poprosił o to Święty.

Leń jest z niego, mówię szczerze,

Lecz w jego pracowitość nadal wierzę!

Masę prezentów w worku od niego mam

I wszystko grzecznym użytkownikom MPC rozdam!

 

 

Pozdrawiam, powodzenia w konkursie. B)

 

-25%!

zSCFQrN.png

 

Opublikowano

Nasz drogi Mikołaj w tym roku

Znalazł sobie pannę na boku.

Ach! Biedna pani Mikołajowa!

Siedzi i patrzy, jak za oknem rośnie robinia akacjowa.

A Mikołaj - zamiast rozdawać prezenty -

Zwiedza z nową lubą kontynenty.

Sprowadził na forum elfa nieszczęsnego

Takiego cwanego, co zgrywa dojrzałego.

Milion konkursów - rozdaje plakietki!

Każdy coś dostanie, mężczyźni i kobietki.

Lecz nie zapomnijcie o pani Mikołajowej!

Nie może spędzić samotnie nocy sylwestrowej.

Czas najwyższy, by znaleźć Mikołaja niewiernego

Siłą doprowadzimy ich związek, do stanu idealnego!

 

-20%!

c:

Opublikowano
Gdzieś za lasami płynie rzeczka!

U Mikołaja w domu pali się świeczka.

A nasz święty leży "wcięty",

bo z chin nie dotarły prezenty.

Leży smutny, załamany.

Myśli za co dać użytkownikom bany.

 

-25%!

320551442138510845087.png
Opublikowano

Mikołaj leniwy jest,

szczeka jak ten miły pies.
Rano i wieczorem bije się z upiorem.
Nie chodzi do lasu, bo na to nie ma czasu.
Mikołaj dachuje saniami i za to pójdzie z nami.
 

-30%!

mój znak rozpoznawczy to jego brak

Opublikowano

Chodź byłem cały czas Black zmieniam się na White 

Byłem przez jakiś okres niegrzeczny lecz mikołaj mnie dziś pokutuje 

Za co mu dziękuje , przepraszam za me błędy postaram się być święty 

Może nie jak ty , ale po swojemu ! Czekam od ciebie na prezenty by móc się cieszyć 

jak najęty , więc przyjdź do mnie pewnej nocy i mnie zaskocz o pól nocy.

 

47-AwardImgMaster-1419113543.png

i1sWQY0.jpg

Opublikowano

Mikołaj w święta jest uradowany,
rozdaje prezenty a nie bany,
cukiereczków cała masa,
w tym roku mikołaj bez rózgi hasa,
rozdaje upominki na całym świecie,
o każdym pamięta, nawet o zwierzętach,
królikowi dał trochę sałaty,
kolejny będziesz ty, jeżeli byłeś grzeczny.

 

-20%!

Opublikowano

Ahh Ty Święty Mikołaju,


Chciałbym czuć się tu jak w raju,


Bez cukierka tak się nie da,


Bo to jest troszeczkę bieda :/


Żebym mógł się dobrze czuć


Weź cukierka nam tu rzuć =]

 

-30%!

winking wink GIF by nog

Opublikowano

Dziś Mikołaj pędzi po niebie


by przywieść prezenty dla Ciebie.


Renifery pędzą na tle ciemnej nocy


by Świętemu udzielić pomocy.


Ja też mu pomogę życząc Ci wszystkiego najlepszego


mój drogi kolego!

 

-20%!

784091427630431250239.png
Regulamin sygnatur


Opublikowano

Mikołaju , Mikołaju


ty nasz mały kobieciarzu ,


zamiast bawić się lalkami


powinieneś grzecznych dzieci dziś pilnować


by na tym forum dziś zabłysło.


Grzeczne dzieci dziś już


śpią a nasz Mikołaj prezenty

 

dziś rozda.

 

-5%!

76561198041325734.png

Opublikowano

Grudzień rozpoczęty,
czas odpakować prezenty,
Mikuś już się śpieszy po nas,
a Neoxyh nam przynudza,
jednak mimo tego,
jest coś dla każdego,
więc nagrodę dostać się,
a Neoxyh to je nudny elf ;-;

 

47-AwardImgMaster-1419113543.png

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Hej nexonie, daj nam w mordę!
Trochę nxów, trochę w pysk
Daj nam coś na perma plis.

//nie chciałem pisać tak dużo tych wulgaryzmów, ale to się dla mnie rymuje :P

 

-5%!

baner4.gif

Opublikowano

Wierszyk o świętach.


Kalendarz na ścianie wiszący, grudzień wskazujący.

Święta, święta się zbliżają, a dzieci mikołaja wzywają.

Drzewa w lesie znikające, w domach się pojawiające.

Klimat ten niezwykły, święta ukazuje, a tym czasem w domu radość wielka panuje.

Każdy zabiegany, pomysłem w głowie obdarowany.

I choć w mikołaja dalej wierzę, wiem, że elfy pracują ciężej.

Pewne jest, że gdyby nie one, mikołaja pogrzebałyby mole.

A mikołaj tak radosny, przygotowuje się do wiosny.

Ciągle biedak zapomina, że w święta do pracy go świat wzywa.

Renifery wyjątkowe, ciągnąć sanki mają one.

Ciężki wór prezentów czeka, lecz mikołaj to kaleka.

Elfy pędzą mu z pomocą, bo święta nocą przychodzą.

Każde dziecko prezent chce, przecież grzeczne było też.

Jednak świata całego mikołaj nie odwiedzi, więc co mają powiedzieć biedne dzieci...

Dlatego elfy swe wysyła, zapracowane i malutkie, ale jakże mądre, i milutkie.

Cały wór prezentów im wręcza, aby na świecie była radości tęcza.

Jeden taki elf zielony, przyleciał do nas na łowy.

Chcąc rozdać dużo prezentów, mikołaja podpis podrobił i wcisnął go Makinowi.

Administrator kochany, zgodził się oczarowany.

Elfik domek swój wybiera i natychmiast tłumy zbiera.

Każdy prezent chce od niego, w końcu święta są na pewno.

Prezent pierwszy, prezent trzeci, cały worek pustką świecie.

Co tu zrobić - myśli elf, jednak z czasem wszystko wie.

Czary mary, hokus pokus, mikołajowi znika powóz.

Złe zaklęcie elfik wybrał, trzęsie cały się jak ryba.

Jednak na forum mamy takiego jednego, który różdżką zmienia niebo.

Poratował on elfika, po czym szybko zmienił nicka.

Nim się elf połapał, że okradł Dziobagga, mikołaj go odwiedził i światło mu zaświecił.

Przeszczęśliwy się stał elf, a na koniec zrobił ben...

Gdy to Makin później wrócił, Elf się już nie obudził.

Prezent każdy swój miał, a ten prezent to był ban...

By Α i Ω dla MPC forum
Wszystkie wykorzystane nicki, są użyte w celach humorystycznych i nie mają na celu nikogo obrażać.
Użyte je dla pasującego rymu.
Wiersz również ma całkowity charakter humorystyczny.

 

-5%!

Opublikowano

To już grudzień, w to nie wierzę,
Mikołaj ma ręce pełne roboty, co nie pomagierze?
Bo w tym roku grzeczni byliśmy,
Prezentów bardzo dużo otrzymać powinniśmy!
Cukierków mało mamy,
więc Ciebie o nie błagamy.
Zima sroga, śnieg już pada,
a Mikołaj nadal struga wariata.
Na Hawajach sobie leży, śniegu nie ma,
w to nie wierzy!

B)

 

47-AwardImgIcon-1419113543.png

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Poduszeczka, choineczka, to dla mikołaja jak dla Mickiewicza fraszeczka, flaszeczka pod choineczke, tyłek na poduszeczke, oj mikołaju, abyś nie nie zapadł pod ...śnieg. xD

 

-20%!

Opublikowano

Mikołaju nasz, radosny,
jak co roku zobaczyć Cię chcemy.
Lecz Ty, przy naszej choince z sosny,
zostawiasz prezenty zanim Cię spostrzeżemy.

I na nic zostawianie ciastek i mleka,
i przed rodzicami snu udawanie.
Zanim wstaniemy, Mikołaj ucieka;
i już koniec z naszym planowaniem.

Jak ty to robisz, Mikołaju Święty?
Którędy do naszego domu wchodzisz?
Dlaczego pozostajesz nieugięty,
dlaczego przed nami ścianą się grodzisz?

Pilnujemy dziurki od klucza,
wyjścia z piwnicy, wszystkich okien i drzwi,
lecz ty nam się nigdy w oczy nie rzucasz!
Dlaczego przychodzisz, gdy dziecko śpi?

Czyżbyś bał się rozpoznania?
Lub miał płochliwe renifery?
Dlaczego boisz się spotkania?
Czy nigdy nie przenikniemy do Twojej sfery?

Gruba figura - to nic takiego!
Nasz dziadek ma równie pokaźny brzuszek.
Czerwone odzienie - a cóż w tym złego?
Damy Ci skosztować barszczu, i uszek!

My tylko chcemy, dobrodzieju drogi,
poznać Ciebie chociaż troszeczkę.
A może pozwoliłbyś nam, w obliczu trwogi,
przymierzyć Twoją czerwoną czapeczkę?

Jak duży wór prezentów nosisz?
Chyba każdy chciałby to wiedzieć.
Czy Rudolf naprawdę jest czerwononosy?
Wygodnie ci na swych saniach siedzieć?

Czy elfy Twoje rzeczywiście istnieją?
Ile listów dostajesz co roku?
Czy tam gdzie mieszkasz, ludzie się starzeją?
Dlaczego przychodzisz tylko po zmroku?

W jaki sposób w jedną noc jedynie,
potrafisz wszystkie domy odwiedzić?
I dlaczego my, dzieci, z których słyniesz,
bezskutecznie próbujemy Cię śledzić?

Dlaczego to w ogóle jest tajemnicą?
Nie możesz się nam po prostu pokazać,
Ukazać swoje brodate lico?
Dlaczego musisz tak mocno uważać?

Święto Bożego Narodzenia,
ze stajnią kojarzyć się mają jedynie.
Lecz jakie dziecko porzuci marzenia
dla niej? Ten dzień z prezentów słynie!

Wystarczy jedna chwila wytchnienia,
odpoczynek, nawet wyjście do łazienki!
Wnet nie możemy wyjść ze zdumienia,
że ktoś podłożył pod drzewko prezenty.

I chociaż pewnie nie ujrzymy Cię wcale,
a przecież grasz rolę naszego mędrca!
Mamy nadzieję, iż wiesz doskonale,
że na zawsze zostaniesz w naszych sercach.

 

-15%!

who cares?

Opublikowano

Idą Święta, cieszą się wszystkie jagnięta.
Prezentów furę otworzyć czas,
ale najpierw na kolację, raz, raz!
Ciocia Asia z siostrą Stasia,
gotuje i świetną atmosferę buduje.

xD

 

-20%!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...