Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Świąteczne konkursy w dziale Combat Arms


Gość Valze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Drogi Święty Mikołaju
Piszę do Ciebie jak zwykle na haju
Prezent obiecany, nie doszedł nawet w maju
Gdzie siedziałem, spokojnie w zielonym gaju
Czekam i czekam, i nic nie widzę
Mikołaj kłamczuch - złamał obietnicę
Nie jestem rasistą, więc tylko proszę
O czarną plakietkę - inne pod profilem noszę
Więc WEŹ W RĘCE SWÓJ WÓR
pogrzeb w nim trochę
Wyciągnij Black Membera i rzuć Kingusiowi
Więc pomyśl o tej małej plakietce
Bo tylko tej mu brakuje na choince
A co to za święta bez tego drzewa
Ustroić się przecież przepięknie trzeba

 

47-AwardImgIcon-1419113543.png

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wierszyk :)



Hej, hej, hej elfie !

Masz coś dla nas ?

A może masz dla nas cukierka ?

Czy odjęcie punktów ostrzeżeń.

Daj nam cukierka.

To nic nie kosztuje.

A każdego uraduje.

Daj nam prezenty.

A może to będzie gold ?

A może jednak black ?

Oby nie był to champion.

Zdejmij też nam punkty ostrzeżeń.

Ty każdego nagradzasz cukierkiem.

Każdy lubi ciebie.

 

-10%!

Opublikowano

Idą święta, wszyscy cieszą się,
Wiedzą że warto cieszyć się,
W święta obiecuję że zaskoczę cię,
Nie bój się, nie zawiodę cię.

 

-5%!

1399648286-U815990.png

Opublikowano

Hej Mikołaju Świętu
Będąc na biegunie południowym jesteś pewnie wymarznięty
Elf ci pomaga roznosić prezenty
Lecz jest trochę niedorozwinięty
Zadzwonię po koleżanki i zostanie puknięty
Usiądziemy na kanapie i razem zapalimy
Bo oboje marihuanę cenimy
Więc rozdaj nam prezenty
To damy ci procent
xD

 

-10%!

smite-SkoczekPL , Drejk

Combat Arms-Baxiu11

 

2i03s51.png

Opublikowano

Hej ho, hej ho, w górę ręce,
Mikołaj oświadczył się pewnej panience.
Elfy, bałwanki już zacieszają,
i na ołtarzu nowinę wygłaszają.
A teraz z Valzem napili się wina
i w całym forum jest wielka zadyma
Kto to ogarnie, kto to powstrzyma?
Uspokój się! I nalej więcej wina.

 

-25%!

Opublikowano

Mikołaju Mikołaju
jest kochany przez wszystkie dziec
i przynieś dużo prezentów w te święta
każdy był grzeczny

 

-5%!

MLhIXmj.gif

Opublikowano

Zimny wiatr kołysze dzwonki,

Pierwsza gwiazda spadnie na nie,

Opatuli całą ziemie,

W ten mroźny czas,

Ogłosi wszem i wobec,

Że jego czas nadchodzi,

By ocenić nasze czynki,

I ukazać nasze winki,

Czasu nie ma co marnować,

Tylko pod poduszką psować,

W te chwile obserwować,

By wyceniać nasze czynki :D
 

-25%!

wLvS201.png
Opublikowano

Dziś Mikołaj leniem jest,

Jutro elfom każe swym,

Żeby prezenty nam dawały,

Bo inaczej magia świąt przepadnie,

W końcu Mikołaj i Jego Elfy święte są.

Proszę Cię o cukierka,

Bo drogie są w biedrze

 

-30%!

Opublikowano

Pada śnieg, pada śnieg a Pan Elf włącza szybki bieg,
Wielkie sanie Elf tam ma,
I prezenty dla MPC da.
Wszystkie osoby już czekają,
Serdecznie Elfa zapraszają.
Już na kontach plakietki są,
l prawilnie radują duszę mą
Święta z Elfem to cudowny czas,
Bo one z Elfem radują nas!

 

-15%!

Opublikowano

Idzie Mikołaj, niewesołą ma minę,
Że musi do Ciebie przychodzić kominem.
Więc gdym go spotkał, jakby raził go prąd,
Dał mi paczkę NX i życzył Nobowi
Wesołych Świąt! :P

 

-25%!

fortnite-epic-games-development-news-banner.jpg

Opublikowano

Idą święta, widać nobuw -
Wydłub z nich wszystkie bronie.
Powyjadaj z nich uszy.
A gdy Cię za bardzo suszy,
Siądź wygodnie z flachą wina,
I obejrzyj dziś Pashe.

 

-15%!

469811415538581269916.jpeg

Opublikowano

Mikołaju, Mikołaju,
Daj nam skrzynie bananów,
Bo wszyscy szczerze wierzymy,
Że jesteś naprawdę prawdziwy,
Że dajesz prawdziwe prezenty,
Choć nie zawsze jesteśmy święci,
To zawsze o nas pamiętaj.

P. S. Nie wiem czy wszystkie słowa są poprawne.

 

-10%!

Opublikowano

Mikołaju święty daj nam tu plakietki,

Pokaż, że święta to moc peceta,

Ukaż nam się w sygnaturce,

Dla każdego po plakietce:)

 

-10%!

Opublikowano

Idzie Mikołaj stary,

W worku jego wielkim same dary,

Dla grzecznych pyszne do jedzenia mózgi,

Dla tych złych same rózgi,

Po robocie gra w metina,

A potem idzie do kina,

Przyszedł też na em pe ce,

By dać każdemu po plakietce,

Ugadał się z adminami,

Że Ci najlepsi zostaną obdarowani nagrodami,

Jednak każdy coś dostanie,

No, chyba, że będzie robił akurat pranie,

Więc do dzieła, piszcie listy,

To dostaniecie nagrody #brakrymu

 

-10%!

tenor.gif

 

Opublikowano

Mikołaj też człowiek, lubi grać w metina ale śniegu ciągle nima. :(

MPC to miejsce bycia, dużo nagród do zdobycia!

Mikołaja święto małe, choć prezenty wciąż rozdaje.

Choć prezenty nie są ważne, każdą twarz ucieszy zawsze.

Magia świąt tworzy się przez Ciebie, wtedy też są gwiazdy na niebie.

Dużo śniegu, dużo frajdy, zobaczymy też petardy.

Dużo rzeczy się szykuje, święta wziąć kreuje!

 

-15%!

Opublikowano

Każdy w ten czas świąteczny, liczy na prezent bajeczny,

w kominku płomień się tli, wszedł Mikuś przez drzwi.

Prezent wnet zostawił, długo tu nie zabawił,

leci z reniferami nad wielkimi miastami

i ze swoich wielkich sani, życzy byśmy się miłowali.

A nad nim gwiazda złotym blaskiem świeci, i radują się już dzieci,

bo otwarcie prezentów to zwiastuje

"Wesołych Świąt" Elf wykrzykuje! ;)

 

-20%!

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Mikołaju, nie wakacje

Patrzę KQLY ma dziś rację.

Razem z SF;em siedzi w KQLYforni.

My na mpc my niesforni

O mikołaju wierszyki piszemy

Aby dostać różne prezenty

 

-5%!

3adb6317fc.png

 

Opublikowano

Mikołaju Mikołaju jaki ty jesteś niewidoczny!

Każdy chce cię zobaczyć lecz ty wciąż dziwaczysz !

Nie ma w tym nic złego, uroczy bąbelku!

Przynieś nam swoją radość przy której będzie nam Wesoło!

 

-10%!

Opublikowano

Mikołaju, Mikołaju - wskocz na sanie, pędź do raju!
A w tym raju, rozłóż wór - daj prezenty i też wór. 
Co w woreczku, tu znajdziemy - w mig dziś zabierzemy!
Mikołaju, Mikołaju - co tu robisz, w naszym raju! 

 

-25%!

Opublikowano

Spotkałem Makina,
W czerwonym ubranku.
Miał brzuch ogromny, nie mieścił się w drzwiach.
Neo - Elf jego - miał wazelinę,
Więc pomógł Świętemu przejść przez szczelinę.
Powiedział, że idzie, że za chwilę wróci.
Gdy się pojawił, przestałem się smucić.
Kazał wam życzyć - moi drodzy ziomale,
Wesołych Świąt na światową skalę.
I Szczęśliwego Nowego Roku,
Bez warnów, banów, degradów po zmroku.

 

#BENG

 

-25%!

313561454060320945952.gif
Opublikowano

Radujmy się! Mikołaj jedzie,

Saniami swymi gejów gniecie!

Babcia nie dostała renty,

może on nam da prezenty!

Prosimy Cię, święty Mikołaju,

Zabierz nas dzisiaj do raju!

Byłem grzeczny, nie żartuję,

nawet obiad ugotuję!

Nawet posprzątam w pokoju,

Nawet zrzucę trochę gnoju,

Poodkurzam, pozamiatam,

Dziury w skarpetkach połatam!

Od dziś już nie będę leniem,

PS4 mym marzeniem!!!

 

47-AwardImgIcon-1419113543.png

4008f620557c76b9gen.jpg
Opublikowano

Mikołaju, Mikołaju daj prezenta, będę w raju.

Mikołaju, Mikołaju czy u Ciebie taka moda,

Że do pasa zwisa broda ?

Przy choince w ciepłej sali,

Zakolęduj z Neoxyh'em i Nami.

 

-5%!

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Mikołaj, Mikołaj ile razy można o nim gadać, daje prezenty

czasem rózga, czasem czekolada

ale chodzi o jedno, o miło spędzony czas,

Mikołaj w combat armsach odwiedził nas

xD

 

-15%!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...