Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Naevia.pl Start Piątek godzina 18! [Dedyk] [Hard]


lacioszek997

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pliki serwerowe serwera ConcordiaMT2, grafika w kliencie moja.

Sprzedałem ją Creqowi czy jak mu tam było, nie Wam.

Banda idiotów z kradzionym "serwerem", nie polecam :)

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pliki serwerowe serwera ConcordiaMT2, grafika w kliencie moja.

Sprzedałem ją Creqowi czy jak mu tam było, nie Wam.

Banda idiotów z kradzionym "serwerem", nie polecam :)

Polecam przeczytać całą prezentację potem się wypowiadać, dziękuje.

 

Co do tych yangów, zostaną one niebawem usunięte.

Opublikowano

Polecam przeczytać całą prezentację potem się wypowiadać, dziękuje.

 

Co do tych yangów, zostaną one niebawem usunięte.

Przeczytałem i mam beke, serwer tworzony przez "doświadczonych"

Jeżeli doświadczeniem nazywasz:

> zakup kradzionych plików

> czytanie tutoriali z mpcforum

to jesteś w błędzie.

Opublikowano

Nie wiem, to tylko moja opinia ale serwer nie przypadł mi do gustu.. jednakże jestem neutralnie nastawiony.

Sprawdźcie, może wam się spodoba. Ja niestety nie zagram.

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Proszę o skan na którym widać informacje o pliku skanowanym, czas 2h.

No przecież nie moja wina, że mam avasta. 

 

@ Moha15.

 

Na licznik nie ma co patrzeć, ponieważ nie działa on tak jak powienien. 

Opublikowano

Ludzie wbijac klimatyczny hardzik mala liczba osob bo ludzie nie sa zdecydowani ale polecam naprawde warto i moze  rozkrecimy ten serwer.

Opublikowano

 

Na licznik nie ma co patrzeć, ponieważ nie działa on tak jak powienien. 

działa poprawnie.

dobra faktycznie, licznik jest powiększony o 20 graczy. :v

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

No przecież nie moja wina, że mam avasta. 

 

@ Moha15.

 

Na licznik nie ma co patrzeć, ponieważ nie działa on tak jak powienien. 

To ile macie online?

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

To ile macie online?

 

113 będzie, w rankingu 180 postaci, więc lacioszek nie świruj

W ogole to załataliście tą dziurę w stronie? 

I kto jest autorem grafiki, pytam 2 raz?

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

Witamy wszystkich!


Jako, iż zbliżamy się do 30 listopada, oferujemy Wam event.


 


Otóż od soboty (4 rano), można bedzie zdobyć szkatułki balsku księżyca z każdego potwora.


 


Ze szkatułek możemy zdobyć:


-Zwoje egzorcyzmu x3 (5%)


-Rady pustelnika x3 (5%)


-Magiczne lustro x1 (3%)


-Kamień duchowy x1 (3%)


-Dłoń krytyka x5 (5%)


-Dłoń przebicia x5 (5%)


-Dodania/zmianki x3 (5%)


-Medal konny x2 (5%)


-Białe flagi x10-15 (5%)


-Obrona/atak/życie Boga smoków x1 (2%)


-Fasolka zen x3 (5%)


-Sakiewka kamieni dusz x1 (1%)


-Pierścień półksiężyca x1 (0.1%) (20h)


-Upiorny lizak x1 (0.1%) (20h)


-Medal Bohaterstwa x1 (0.1%) (20h)


 


Oto rozpiska całego dropu.


Event trwa od jutra do wtorku!!!


Ponadto jeśli więcej osób uzyska poziom 20+, zorganizujemy eventy OX!


 


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie.


 


Dodatkowo!


Konkurs na najładniejszy wiersz/piosenkę/film/rysunek o tematyce Andrzejkowej!


Zwycięzca bierze wszystko!


 


 


SM+ 10 egzo/rad.


 


Serdecznie zapraszamy.


 


 


Pozdrawiamy Naevia Team.


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...