Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

| Satan Mu | Season 2 | Exp :1000/Drop:30% | AntyDDoS | Start 22.11.2014


mattgoodbye

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oj tam nie spinaj, tacy ludzie(boty) zawsze byli i będą, nie tylko w MU. Od fazy testów można było się domyślać, iż ten serwer jest stawiany bez wyobraźni i tylko na 2 tygodnie :)

  • Odpowiedzi 227
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dziś była akutalizacja

 

Dodane spoty k1 k2 k3

Zoptymalizowanie siły K1 K2 K3 ( k3 osłabione , k1 k2 k3 poziom mobów na różne resy )

Arena osłabione można próbować bić od 100rr :) Koszt teleportu 50milionów .

 

6030114174349651245011.jpeg

 

Już niedługo aktualizacja zabezpieczeń ( nowy AH w trakcie konfiguracji )

gif.gif

Opublikowano

Oj tam nie spinaj, tacy ludzie(boty) zawsze byli i będą, nie tylko w MU. Od fazy testów można było się domyślać, iż ten serwer jest stawiany bez wyobraźni i tylko na 2 tygodnie :)

Sam jestes bez wyobrazni. postaw swoj serwer z wyobraznia a potem pierdol takie glupoty

Opublikowano

Sam jestes bez wyobrazni. postaw swoj serwer z wyobraznia a potem pierdol takie glupoty

A no tak napisal prawde i juz ci dupe sciska? czlowieku ile minelo od startu? 25online to chyba o czyms swiadczy

 

wg widze ze jeden z graczy juz w locie siedzi GL :>

Opublikowano

A no tak napisal prawde i juz ci dupe sciska? czlowieku ile minelo od startu? 25online to chyba o czyms swiadczy

 

wg widze ze jeden z graczy juz w locie siedzi GL :>

Siedzi bo przejeli zamek  , odbije ktoś w nastepnym tygodniu to będzie kto inny siedział  proste .

 

Serwer szybko nie padnie napewno , można dogonić próg maksymalny więc ludzie i zaczynają grać :)

 

 

gif.gif

Opublikowano

Siedzi bo przejeli zamek  , odbije ktoś w nastepnym tygodniu to będzie kto inny siedział  proste .

 

Serwer szybko nie padnie napewno , można dogonić próg maksymalny więc ludzie i zaczynają grać :)

 

 

Zero wzmianki na www czy chodzby tu o tym calym "Castle Siege" widze wlasnie jak ludzie zaczynaja grac :D

Opublikowano

Zero wzmianki na www czy chodzby tu o tym calym "Castle Siege" widze wlasnie jak ludzie zaczynaja grac :D

Przecież było mowione że cykl cs zaczyna się od 2 niedziely ,  wystarczyło zapisac .

gif.gif

Opublikowano

Sam jestes bez wyobrazni. postaw swoj serwer z wyobraznia a potem pierdol takie glupoty

Miałem to nieszczęście czytać Twoje wypociny (inaczej tego nie umiem nazwać) i skomlenie na tym forum w różnych tematach, więc kompletnie Twój komentarz mnie nie interesuje. Nie reprezentujesz jakiegokolwiek poziomu, aby ze mną rozmawiać :)

 

Poprzednia wersja jak upadała też miała być long term  :rolleyes:

Opublikowano

0d22c1fb5f53c7c5.png

 

I chyba tym optymistycznym akcentem, możemy zakończyć działanie tego serwera :) No chyba, że ta edycja pociągnie jeszcze trochę dla 10 osób :P

 

Miło się grało, może się spotkamy jeszcze kiedyś :D

Opublikowano

Masz sprzęt, weź zrób typowy PvP for fun. Postoi tydzień czy tam dwa a ludzie będą mieli większą radoche niż do tej pory z serwerów które stawiałeś. Robisz wysokie rate`y i nikt nie będzie mieć nawet korzyści z używania przeróżnych hacków.

 

No, ale nie będzie z tego pieniędzy;D

Opublikowano

To jakiś gotowiec, śmiało mogę powiedzieć że szkoda czasu na serwer, w dodatku ta nazwa pobranej paczki "test" odstrasza na początku.

Opublikowano

Masz sprzęt, weź zrób typowy PvP for fun. Postoi tydzień czy tam dwa a ludzie będą mieli większą radoche niż do tej pory z serwerów które stawiałeś. Robisz wysokie rate`y i nikt nie będzie mieć nawet korzyści z używania przeróżnych hacków.

 

No, ale nie będzie z tego pieniędzy;D

dokladnie all daj do shopa i only dev brama

Opublikowano

R.I.P.

kupujesz u typa vip a on robi rip nic dodac nic ujac cale polaczkowo zedrzec kase z ludzi mam nadzieje ze putin pierdolnie wam atomowke wreszcie bo ten kraj to nic innego jak totalne scierwo

Opublikowano

R.I.P.

kupujesz u typa vip a on robi rip nic dodac nic ujac cale polaczkowo zedrzec kase z ludzi mam nadzieje ze putin pierdolnie wam atomowke wreszcie bo ten kraj to nic innego jak totalne scierwo

:(

Opublikowano

R.I.P.

kupujesz u typa vip a on robi rip nic dodac nic ujac cale polaczkowo zedrzec kase z ludzi mam nadzieje ze putin pierdolnie wam atomowke wreszcie bo ten kraj to nic innego jak totalne scierwo

Polak potrafi wydymać biednego z kasy.

 

 

Kolejny long term....

Opublikowano

kazdy uczy sie na bledach:)a wgl  kazdy juz powinien wiedziec jak wygladaja serwery ,a szczegolnie  serwery z DONATE.....

teraz wystarczy poczekac  max miesiac i sie wie czy warto kupowac VIPA  bo teraz to malo jaki wytrzymuje msc :)

 

i zbieraja  KASKE :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...