Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

HadesMu | S4Ep6 | 500x | 35% (START 11.11.14 20:00)


panoramix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam. Więc na jakiego **** startuje z serwerem, skoro teraz testy dopiero robi. Wszystko miało być dopięte na ostatni guzik. Za ile mniej wiecej mozna sie spodziewac startu ?

Opublikowano

Witam. Więc na jakiego **** startuje z serwerem, skoro teraz testy dopiero robi. Wszystko miało być dopięte na ostatni guzik. Za ile mniej wiecej mozna sie spodziewac startu ?

Kto Ci powiedział, że admin wystartował z serwerem? Już tutaj wyklinasz a nic nie wiesz ;)

Jest faza testów i nikt nie mówił o startowaniu, teraz admina nie ma więc nie da infa. Jest piątek wieczór, trochę wyrozumiałości.

Opublikowano

Witam, pisze z tel. Wiec sory za byki...

Serwer jest ustawiony, to co napisalem ze potrzebuje osob do cw,cs to chcialem aby aprawdzily to inne osoby poprostu.

Co do dropu wypadajek i kamykow jest ok, ale niebylo resa gsa i dlatego tak slabo leci.

Serwer jest odpalony wlasnie dlatego zeby niebylo potem problemow na start, ze komus nie dziala luncher czy main, teraz wlasnie jest czas na sprawdzenie tego, zeby nie bylo placzu na start ze jestem w plecy bo mi main nie dziala...

Opublikowano

A więc wiadomo kiedy będzie start ?

TAK, zdradzam wlanie start servera

SOBOTA .

 

"Nie kozaczyc, pomagac, dawac PT, robic Gildie, zapraszac, bo cs juz w ta Niedziele"

Opublikowano

a da rade zaczac gre z max statami ? jak cos to bede expil ludzi  na spotach z wdziecznosci :) bo myszka niewytrzyma dlugo pod jednym przyciskiem , no chyba ze beda seale w grze to jescze mozna !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...