Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

HadesMu | S4Ep6 | 500x | 35% (START 11.11.14 20:00)


panoramix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jesteś tym Artillo z serwera Darkmu? Wy przez miesiąc prac nad serwerem nie jesteście w stanie powiedzieć co zrobiliście, a z innych sie śmiejecie:D Jeśli to nie Ty, to tego postu nie było;p

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Patiszon, masz rację. Ale ta informacja dopiero po OFFnięciu serwera pojawiła się.

Wariatkowo, Ja jestem od spraw na Forum. Ode mnie dostaliście wczoraj informacje..

Opublikowano

Na www do pobrania jest klijent...

Widze ze ktos juz wbijal, mozecie napisac na jakim win ?

Chodzi mi czy dziala na win8

 

Jak mam go pobrać jak strona nie działa ?

Opublikowano

u mnie to samo. Po kliknięciu start nic się nie dzieje..

 

 

Włącza wam sie ten serwer wogóle? Wchodzę przez lunchera ale lipka coś

 

Jak macie syf na kompie to nic dziwnego albo próbujecie dopalacze odpalić ^^

 

 

BTW: Pobrałem HadesMu Lite.

Win 7 64bit.

Gra uruchamia się normalnie :)

Opublikowano

Wylaczyc antywira,firewala, systemowefo tez.

Sprawdzic framework 4.0 4.5

 

Tam gdzie main jest plik vsc100.dll (jakos tak xhyba) to jest od vc+ 2005,2008 albo 2012

Poinstalujcie to, ja bym zaczol od 2005

Opublikowano

Wylaczyc antywira,firewala, systemowefo tez.

Sprawdzic framework 4.0 4.5

 

Tam gdzie main jest plik vsc100.dll (jakos tak xhyba) to jest od vc+ 2005,2008 albo 2012

Poinstalujcie to, ja bym zaczol od 2005

 

Admin jaki jest drop % wypadajek z moobów i co z nich leci ? Jaki jest drop jaweli ?

Bo jeszcze mi nic takiego nie poleciało...

Opublikowano

Admin jaki jest drop % wypadajek z moobów i co z nich leci ? Jaki jest drop jaweli ?

Bo jeszcze mi nic takiego nie poleciało...

Kobcon kiedy bedą ataki znowu DDoS?

Włamiesz sie znowu na www?

Pozdro MaThreeX

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...