Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] World Of Metin2


LesIOO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może mi ktoś opisać jakiś sposób na zarobek na niziutkim lvl? Pobieram właśnie, patrzyłem na yt co i jak ale filmy były sprzed paru miesięcy więc może nieaktualne i pojawiło sie coś nowego 

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak tutaj zrobić poprawnie tego vote na 4 smy....

Zaczynam grać robie te voty i mam problem z tym przesuwaniem obrazka nie wiem o co chodzi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wjeżdzamy do miasta jinno:

 

Wjeżdzamy bardziej w srodek:

 

Teraz bardziej przy dozo:

 

I widok na rybaków:

 

sss

 

 

Ludzi od groma :)

Shopy offline czy online? :)

Opublikowano

@Davi9999

Są to shopy offline :).

@topic

Świetny serwer jednak ja zostane na plu :) Szkoda że nikt nie bierze tam do pt na BO to mnie zasmuciło , myślałem że chociaż tam biorą do pt na BO , V1 itd. :)

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jak robic te coinsy ? 

 

Najpierw zaloguj się na swoim koncie. W ustawieniach aktywuj Sentry. Po prawej stronie klikasz w "Vote for us" - wybierasz głosowanie - SM dostajesz tylko za te dwie pierwsze. Głosujesz na serwer, dostajesz darmowe DC.

CdJ7h.gif

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Hej, pyka ktoś z was na tym serwerku jeszcze?  Dużo graczy?

gramy gramy, graczy jest sporo i co ważniejsze jest strasznie dużo polaków i dnia na dzień można spotkać ich coraz więcej. Także zapraszam. Btw polecam zajrzeć w prezentacje serwera i tam w razie wu pytać. 

xD 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

oglądałem filmik od BuenoCosta i spostrzegłem kilka bardzo ciekawych nowości m.in. zasięg widoczności nazw sklepów

serwer jest bardzo fajnie przemyślany i niewiele brakuje mu do ideału jeśli chodzi o typ hard :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...