Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][BETA] Shayen - Szok, bum, fajerwerki, hue heu hue. *EASY*


harnaś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pomysłowa i oryginalna nazwa servera, "(+)" za pomysłowość i kreatywność..

Fabuła na miarę osoby wykształconej jak i dorosłej. Kolejny "(+)"

No, no kolego.. nie mam za co Ci minusa dać :)
Jeszcze raz brawo za pomysłowość :P

 

P.S, Czy w nazwie server'a nie brakuje jeszcze "serduszka" :D 

Opublikowano

Pomysłowa i oryginalna nazwa servera, "(+)" za pomysłowość i kreatywność..

Fabuła na miarę osoby wykształconej jak i dorosłej. Kolejny "(+)"

No, no kolego.. nie mam za co Ci minusa dać :)

Jeszcze raz brawo za pomysłowość :P

 

P.S, Czy w nazwie server'a nie brakuje jeszcze "serduszka" :D 

Ironia udana, przyznam. Masz za to

;D

9YbAX2Z.png


 

Opublikowano

Ale się czepiacie nazwy.

Jest masa serwerów nie tylko Metina, a tym samym podszywek użytkowników o podobnych nazwach.

Nie wspomnę już, np.o stylu pisania. ( ;

Zapraszam i polecam raz jeszcze.

Opublikowano

Pomysłowa i oryginalna nazwa servera, "(+)" za pomysłowość i kreatywność..

Fabuła na miarę osoby wykształconej jak i dorosłej. Kolejny "(+)"

No, no kolego.. nie mam za co Ci minusa dać :)

Jeszcze raz brawo za pomysłowość :P

 

P.S, Czy w nazwie server'a nie brakuje jeszcze "serduszka" :D 

 

GCoZZhm.png

 

A koleżanka konto zarejestrowała miesiąc później prawie, gdy już latałem w sygnaturze Shayen, więc śmiem twierdzić, że to ona w swoim nicku nosi nazwe mojego serwera, a nie serwer jej. Nazwa mi wpadła taka do głowy to taka serwera jest, zmieniać nie będe.

 

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Harnaś a ty znowu swoje.. 

 

Daj sobie siana ze stawianiem serwerów, bo i tak padniesz szybciej, niż powstałeś. 

 

Bugi Cię zjedzą! 

 

Pozdrawiam .. :D

 

Póki co z błędami sobie radze, więc się nie martw :)

Opublikowano

kiedy start?

 

W tym miesiącu na pewno, ale dokładnie jeszcze nie wiem. Jak dobrze wszystko pójdzie to w ten weekend bete odpale.

Opublikowano

Nie polecam ze względu na harnasia. Na serwerze nic nowego nie widzę. Pozdrawiam

No tak, na Harnasiu ciężko się gra.. 

 

 

Harnaś a ty znowu swoje.. 

 

Daj sobie siana ze stawianiem serwerów, bo i tak padniesz szybciej, niż powstałeś. 

 

Bugi Cię zjedzą! 

 

Pozdrawiam .. :D

Do tej pory sprostał wszystkim zgłoszonym, więc kogoś musiałeś tutaj pomylić.

Po to była i będzie beta. 

Każdy serwer musi być odpowiednio szlifowany, Harnaś działa w dobrym kierunku.

I mówię to ze swojej perspektywy gracza, nie członka teamu.

Opublikowano

W prezentacji dodano informacje o:

 

- Zmiankach/Dodaniach które się nie kończą.

- Nieskończonej pelerynce i jej zwiększonym zasięgu.

- 5 stronach ekwipunku.

- Ulepszaczach

- Szkatułkach (Dodatkowej nowej - Szkatułka Pereł)

 

 

Zapraszamy na forum, beta prawdopodobnie wystartuje w ten Weekend! A już jutro pierwszy konkurs na Forum!

Zapraszamy do rejestracji

 

http://forum.shayen.eu

Opublikowano

Szczerze .. W prezentacji nie ma nic ciekawego co by mogło zachęcić do grania. Nie zagram.

Opublikowano

Jestem ślepy. Kiedy startujecie?

W tym miesiącu. Dokładnej daty jeszcze nie mają.  A beta będzie prawdopodobnie w ten weekend. Tak mówią na forum serwera i tutaj. 

"Upadli powstaną"

Opublikowano

A jaki jest adres forum? Bo forum.shayen.pl i shayen.pl przekierowywuje na metin2list...

@Już mam.

 

Polecam, bo harnaś. Widzę podejście do serwera z dystansem i to jest dobre.

tenor.gif

 

Opublikowano

Start bety jutro(11.09) godzina 12:00, zapraszam wszystkich chętnych, przewiduje nagrody na start dla osób które najwięcej będą się angażowały w tą bete.


 


Również pojawił się konkurs na forum w którym do wygrania jest ranga VIP (na forum) oraz smocze monety w grze.


 


Więcej informacji na Naszym forum!


 


http://forum.shayen.eu


 


 


 


 


 


 


////////////////


 


Oficjalna prezentacja


 


http://www.mpcforum.pl/topic/1313693-shayen-betaeasykonkurs/


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...