Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][BETA] Shayen - Szok, bum, fajerwerki, hue heu hue. *EASY*


harnaś

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

polecam ze względu na dobrą osobę w teamie, harnasia, zna się na rzeczy

będzie warto ;)

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szczerze mowiac nie wiem z kim robi ten serwera harnas, lecz jako osoba - nie polecam! :). Mialem tylko raz okazje z nim wspolpracowac i to mi wystarczylo aby dowiedziec sie kim on jest i jaki jest. :)

Ale powodzenia mimo wszystko :)

nie reklamujemy kanałów yt.

Opublikowano

Szczerze mowiac nie wiem z kim robi ten serwera harnas, lecz jako osoba - nie polecam! :). Mialem tylko raz okazje z nim wspolpracowac i to mi wystarczylo aby dowiedziec sie kim on jest i jaki jest. :)

Ale powodzenia mimo wszystko :)

 

 

Robie go sam i nie wiem kim jesteś. 

Opublikowano

Robie go sam i nie wiem kim jesteś. 

 

Beka z Ciebie, dobrze wiem, z kim robisz ten serwer, bo dostałem taką informacje wczoraj. :) - Niestety publicznie tej osoby nie wydam, bo nie wiem czy wyraża na to zgodę, zapytam, jak tak, to Ci napisze. :)

 

"serwery harnasia" - to serwery na krótką metę, pamiętam jak byłeś GAME ADMINEM jakiegoś serwera przed wakacjami i nie potrafiłeś najprostszych poleceń w bazie wykonać, zawsze pisząc "musisz poczekać na [HA] on tylko może to zrobić"

 

nie polecam 

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

Beka z Ciebie, dobrze wiem, z kim robisz ten serwer, bo dostałem taką informacje wczoraj. :) - Niestety publicznie tej osoby nie wydam, bo nie wiem czy wyraża na to zgodę, zapytam, jak tak, to Ci napisze. :)

 

"serwery harnasia" - to serwery na krótką metę, pamiętam jak byłeś GAME ADMINEM jakiegoś serwera przed wakacjami i nie potrafiłeś najprostszych poleceń w bazie wykonać, zawsze pisząc "musisz poczekać na [HA] on tylko może to zrobić"

 

nie polecam 

 

 

W takim razie ktoś cie w c***a ładnie robi. W teamie jestem ja i Neandre, nie biorac pod uwage teamu forum.

 

Wykonywać polecenia w bazie jak to ująłeś nie mając dostępu to wątpie by ktokolwiek umiał, poza tym nie przypominam sobie takiej sytuacji wiec już możesz sobie stąd iśc.

Opublikowano

nie lubie serwerów podobnych do hardów więc nie zagram ale polecam niepatrząc na gówna które piszą coś tam o harnasiu , wszystko wyjdzie w praniu ;) , powodzenia z serwerem.

Opublikowano

Beka z Ciebie, dobrze wiem, z kim robisz ten serwer, bo dostałem taką informacje wczoraj. :) - Niestety publicznie tej osoby nie wydam, bo nie wiem czy wyraża na to zgodę, zapytam, jak tak, to Ci napisze. :)

 

"serwery harnasia" - to serwery na krótką metę, pamiętam jak byłeś GAME ADMINEM jakiegoś serwera przed wakacjami i nie potrafiłeś najprostszych poleceń w bazie wykonać, zawsze pisząc "musisz poczekać na [HA] on tylko może to zrobić"

 

nie polecam 

harnas nie wie? chyba kpisz czlowieku, on sie zna jak nie jeden

 

#aw, czy beda wprowadzane aktualizacje? jak tak to co jaki czas?

Opublikowano

harnas nie wie? chyba kpisz czlowieku, on sie zna jak nie jeden

 

#aw, czy beda wprowadzane aktualizacje? jak tak to co jaki czas?

 

 

Co do aktualizacji to pewnie, że będą, ale nie od razu dzień po starcie serwera. Zobaczymy jak wszystko się potoczy po starcie i będziemy myśleć.

Opublikowano

Z*******y serwer .. zagrałbym gdyby tylko nie to ..
Max HP: 2500/3000

Odporności na Miecze itp: 12/15%

Silny przeciw ludziom: 5/10/15%

Silny przeciw dt/zwierzeta itp: 20%

Szybkośc ataku/ruchu: 5/10%

Krytyk/Penetracja: 5/8/10%

Statystyki: 10/15

Poprostu szkoda dla mnie :( nie lubie grać na serwach z bonami nie maxymalnymi i tyle :) ALE POWODZENIA ! BO SERWER NAPRAWDE FAJNY

(I jeszcze takie pytanie bronie do pvp maja um / sr ?)

 

Opublikowano

 

Z*******y serwer .. zagrałbym gdyby tylko nie to ..

Max HP: 2500/3000

Odporności na Miecze itp: 12/15%

Silny przeciw ludziom: 5/10/15%

Silny przeciw dt/zwierzeta itp: 20%

Szybkośc ataku/ruchu: 5/10%

Krytyk/Penetracja: 5/8/10%

Statystyki: 10/15

Poprostu szkoda dla mnie :( nie lubie grać na serwach z bonami nie maxymalnymi i tyle :) ALE POWODZENIA ! BO SERWER NAPRAWDE FAJNY

(I jeszcze takie pytanie bronie do pvp maja um / sr ?)

 

 

 

 

 

Nie mają sr / um, maja je jedynei bronie do expa. Średnie są też wbudowane w niektóre przedmioty z biżuterii ale jest to twardy bonus nie do zmiany.

 

Co do bonusow - póki co tak jest. Czemu? Własnie, ludzie narzekają, że serwer ma być ponoć na max 3-4 dni, co się dziwić skoro nie ma co na takim później robić, a chcę, żeby chociaż zrobienie perfekcyjnego ekwipunku troche trwało. Ale zobaczymy jeszcze jak to na becie wyglądać będzie, ewentualnie zmienie te bonusy troche ale perfekcyjne wchodzić na pewno nie będą.

Opublikowano

Po tym jak na początku, żeś zaczał falmewara chętnie bym tu wypisał wszystkie sugestie co do serwera.

Ale postanowilismy, ze odpuscimy :D

 

Wiec serwer z prezentacji wyglada w miare dobrze, wazne by sie dobrze gralo.

Zycze powodzenia.

CtV.png

Chcesz zapytać o serwer? Wejdź na naszego Ts3 oraz Facebooka!

http://www.mpcforum.pl/topic/1314410-vmss-nestium-23-arena-gladiatorow/

Opublikowano

Serwer może być dobry, każdy hejtuje bo Harnaś itp... Nie wiem, kiedy ludzie zrozumieją, że Założyciel nie ma nic do grywalności serwera... ( nie chodzi o stabilność maszyny tylko samą rozgrywkę )

Liczy się grywalność, a nie opinia... I te spinanie " ble ble padnie po 3 dnia " Jak chcesz stabilny serwer idz grać na PL :)

Nie jestem jakiś przydupasem Harnasia, bo pewnie już ludzie, którzy to czytają mówią " liże mu d*** itp... " 

Nie po prostu jestem zadania, że każdemu trzeba dać szansę sie wykazać. 

Ponieważ ten kto stawia serwer poświęcił mu swój wolny czas.. I każdy to powinien docenić w mniejszym czy większym stopniu :)

Powodzenia na starcie ^^

Opublikowano

Ludzie, dajcie człowiekowi szansę... Po co te "hejty"? Wszystko i tak wyjdzie w praniu. Wątpię by ktoś z was był jasnowidzem i mógł przewidzieć przyszłość serwera. Jak coś pójdzie nie tak to wtedy nastanie czas by go winić, wyzywać, itp. 

Na razie poczekajmy na start i skoro zachowanie Harnasia było niezbyt zadowalające (z tego co słyszałem) to raz, że to nie ma raczej większego wpływu na stabilność serwera a dwa - pamiętajcie, że ludzie potrafią się zmienić.

Co do umiejętności wyżej wymienionej osoby, wszystkie opinie osób, które znam bliżej były mówione w samych superlatywach :)

Powodzenia raz jeszcze. :)

Zagram.

Opublikowano

Gdzieś tam kiedyś rozmawiałem z Harnasiem i nie zraził mnie do Siebie ;)

 

Czekam tylko, aż powstanie forum/strona :)

Serwer zapowiada się ciekawie i na pewno na nim zawitam.

 

Chętnie zawitam, pozdrawiam.

9YbAX2Z.png

Opublikowano

Kirito to (littlebandzior) ? Jak myślisz ile serwer postoi? zapowiada się ciekawie no ale niestety po Twoich serwerach można sie spodziewać różnych scenariuszy

Opublikowano

Przeciez to jest pewne, ze wysypie sie fchuy szybko + harnas kopsnie itemasy swoim cipendejsa po metr 20 z gimbostanu. Kazdy serwer jaki miala ta banda zjebUw genetycznych, padal w pare dni.

@Ludzie, dajcie człowiekowi szansę... Po co te "hejty"? Wszystko i tak wyjdzie w praniu. Wątpię by ktoś z was był jasnowidzem i mógł przewidzieć przyszłość serwera. Jak coś pójdzie nie tak to wtedy nastanie czas by go winić, wyzywać, itp. 

Na razie poczekajmy na start i skoro zachowanie Harnasia było niezbyt zadowalające (z tego co słyszałem) to raz, że to nie ma raczej większego wpływu na stabilność serwera a dwa - pamiętajcie, że ludzie potrafią się zmienić.

Co do umiejętności wyżej wymienionej osoby, wszystkie opinie osób, które znam bliżej były mówione w samych superlatywach  :)

Powodzenia raz jeszcze.  :)

Zagram.

 Uwierz mi, ze w przypadku tego zwierzecia jestem jasnowidzem.
Opublikowano

nie lubie serwerów podobnych do hardów więc nie zagram ale polecam niepatrząc na gówna które piszą coś tam o harnasiu , wszystko wyjdzie w praniu ;) , powodzenia z serwerem.

Podobnych do hard`ów?

Serwer jest Easy, a jak mieszany to po drodze mamy jeszcze Medium..

Ludzie widzę zapominają jak wygląda prawdziwy HARD.

 

Mawiają, iż każda krytyka motywuje do działania.

Opublikowano

Nie polecam.

Zalozyciel serwera nie raz probowal zaistniec na scenie Metin2 lecz mu to nie wychodzilo.

Prezentacja bardzo ladna graficznie ale uboga w informacje.

 

PS: Bardzo prosze harnas oszczedz hejtow itp ;)

12412png_newnawr.png


;33

Opublikowano

Szału nie ma dupy nie urywa.

 

Nic specjalnego nie zauważyłem ale powodzenia ;)

20005891622422024071.jpg


Ładowanie trwa...

Opublikowano

 

Od kiedy sam Metin i jego społecznośc zmieniło się w jedno wielkie ZOO, to tych zwierzaków zabraknąć po prostu nie mogło na serwerze.

Do wytworzenia ich będziecie potrzebowali Serce danego zwierzaka, które dostępne jest w IS oraz w dropie ale na mały % zebym mógł na Was hajs zarobić bo przecież tylko o to chodzi w tym wszystkim #yolo.

 

Gówniane podejście do graczy. ;)

 

Jeszcze raz nie polecam, ze względu na pseudo 'technika'

Opublikowano

Nie znam harnasia i nie będę oceniał serwera pod tym względem. Sam serwer wygląda na ciekawy, prezentacja w porządku. 

W sumie to, skoro to easy z niskim lvl, to później zostaje tylko PVP. Czyli troszku wieje nudą.

 

+ Rozumiem, że tematu też nie mam brać na poważnie? Sorry, ale wydaje mi się on nie tyle dziwny, co podchodzący pod gimbę. Po prostu odrzuca...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...