Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][BETA] Shayen - Szok, bum, fajerwerki, hue heu hue. *EASY*


harnaś

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer się fajnie zapowiada i widać ,że administracja pochodzi do  niego z dystansem i humorem :).

 

Tak trzymać dalej chłopaki :)

80905622020518233637.png

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer się fajnie zapowiada i widać ,że administracja pochodzi do  niego z dystansem i humorem :).

 

Tak trzymać dalej chłopaki :)

I dziewczyny. (tak wiem zmieniłam sens zdania, ale musiałam)

 

Gówniane podejście do graczy. ;)

 

Jeszcze raz nie polecam, ze względu na pseudo 'technika'

A nie zrozumiałeś ironii?

Nie głośno jest teraz o tym, że serwery stawiane są pod IS?

Zastosowanie tego co zaznaczyłeś w cytacie miało cel kontrowersyjny.

Ale tylko nieliczni to zrozumieją. 

 

W każdym razie, dobrze, że pety można wyrabiać, a nie tylko zdobyć w IS jak na większości serwerów.

Opublikowano

I dziewczyny. (tak wiem zmieniłam sens zdania, ale musiałam)

 

A nie zrozumiałeś ironii?

Nie głośno jest teraz o tym, że serwery stawiane są pod IS?

Zastosowanie tego co zaznaczyłeś w cytacie miało cel kontrowersyjny.

Ale tylko nieliczni to zrozumieją. 

 

W każdym razie, dobrze, że pety można wyrabiać, a nie tylko zdobyć w IS jak na większości serwerów.

Chyba jesteś niespełna rozumu. :]

Petów tu nie wydropisz... To co on napisał "mała szansa na drop", to gówno prawda. Napisał to tylko po to, aby odwrócić uwagę od tego, że pety są tylko w is. 

Brawo nabrałaś się! ;)

Ironia ironią, ale to co on napisał to prawda.  Inaczej nie myśli o graczach, jak w ten sposób co napisał. 

Harnaś był niedorozwojem, jest i będzie, a serwer nie przeżyje tygodnia, bo nie będzie zysku z tej bidy. ;] 

 

@down 

 

Nie gadaj głupot. 

Skoro nie żerujesz na hajsie, to po co zakładasz serwer? 

 

Opublikowano

Chyba jesteś niespełna rozumu. :]

Petów tu nie wydropisz... To co on napisał "mała szansa na drop", to gówno prawda. Napisał to tylko po to, aby odwrócić uwagę od tego, że pety są tylko w is. 

Brawo nabrałaś się! ;)

Ironia ironią, ale to co on napisał to prawda.  Inaczej nie myśli o graczach, jak w ten sposób co napisał. 

Harnaś był niedorozwojem, jest i będzie, a serwer nie przeżyje tygodnia, bo nie będzie zysku z tej bidy. ;] 

 

@topic. 

 

Dropią dzikie psy? 

 

 

 

Nie, w odróżnieniu od innych administratorów (nie wszystkich) nie żeruje na pieniądzach graczy ani nie mam zamiaru ich oszukiwać.

% na wydropienie serca peta jest mały, ale jest to możliwe. Dodatkowo można to zdobyć z misji i dungeonów, nie tylko z metinów. Drop tak żeby Cie nie oszukać jest 1/500, bo pety mają być rzadkie, w IS też ich nie będzie.

 

Nie wytrzymam tygodnia - to się okaże, ale jeżeli wytrzymam to i tak dłużej niż twój hillsraf czy jak to się tam nazywało kolego co nawet wystartować rady nie dało, ale ciśnij mnie dalej hipokryto.

 

 

 

Forum serwera pojawi się dziś w nocy, jest w przygotowaniu.

Opublikowano

Fajna prezentacja, przyjemnie się czyta. Nie taka monotonna jak większość.  B)

Szkoda tylko, że taki niski maksymalny level. No ale może wpadnę pooglądać. c:

c:

Opublikowano

Forum serwera już dostępne, co prawda jeszcze nie skończone, ale działać już mozecie i coś tam kombinować :P

Zapraszamy!!

 

http://forum.shayen.eu/

Długo się dodaje posty. Nie dochodzi link z rejestracją. I nie mogę pisać na sb ;x 

PS. Można lubić własne posty xDDDD

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Harnaś harnaś harnaś hmm d;

Dużo jeszcze tego.

Zagram i ocenie po starcie ;>

 5e12664b40bb4455bc58e085dd6b49d0.0.gif

<3

Opublikowano

Długo się dodaje posty. Nie dochodzi link z rejestracją. I nie mogę pisać na sb ;x 

PS. Można lubić własne posty xDDDD

Ja tam żadnego problemu nie mam :D

Opublikowano

Serv. zapowiada się całkiem... dobrze oczywiście, życzę powodzenia z całego serducha Shayen ;D


+ Bardzo podoba mi się nazwa serv, a mianowicie Shayen


Wspomniana wcześniej nazwa "Shayen" towarzyszy mi od dawna, mianowicie od... 4 lat ;D także dobry kawałek czasu.


Także Shayen wita Shayen, i Shayen życzy powodzenia Shayen ;D


 


Powodzenia kochani ! :)


 


`Mamy takie same nick'i nie spier...dziel tego.. ;D 


9YbAX2Z.png


 

Opublikowano

-Jak z roskami (czy u npc czy dropia )

-Jak z wspomagaczami tylu atak boga smoków (czy u npc czy dropia)

-Czy jest anty-exp u npc ?

- Jak z biologiem jak mam 80 to dropne np zęby orka ?

Opublikowano

-Jak z roskami (czy u npc czy dropia )

-Jak z wspomagaczami tylu atak boga smoków (czy u npc czy dropia)

-Czy jest anty-exp u npc ?

- Jak z biologiem jak mam 80 to dropne np zęby orka ?

 

1. Nad tym się jeszcze zastanawiam, ale chyba dodam je do dropu ze szkatułek.

2. Ze szkatułek (dłonie krytyka/przebicia u npc)

3. Tak.

4. Tak

 

 

Dziś postaram się uzupełnić prezentacje o pare szczegółów.

Opublikowano

A chyba nie doczytałem.Kiedy będzie start?

 

Dokładana data nie jest znana. Pierw na pewno odbędą się beta testy, o których informacje pojawią się za czas nieokreślony.

Opublikowano

Serwer zapowiada się ciekawie podoba mi się, że nie ma w ch** zbroi i broni i do tego te co tu mają być są ładne. Podoba mi się rozwiązanie z zagadkami ;) Prezka też ładna, miła dla oka. Życzę powodzenia może też zawitam z ekipą Pozdro.

Opublikowano

No dobra robota harnaś a wbije na serwer z przyjemnością :) polecam i zapraszam !!

 

Wbije zobacze obcykam

Kiedy start? 

Start w tym miesiącu, jeszcze nie ma konkretnie ustalonej daty startu.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...