Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sameria Start 31 październik 2014 godz. 18:00 [Dedyk] [Medium]


Svope

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer nawet nawet sie zapowiada, ciekawy jest ostatni set broni.

 

Jest TS serwerowy ?

Jest, lecz mało slotów i Svope nie chcę go teraz podać. Powiększy ilość slotów i poda :)

Opublikowano

Zawsze tak jest jak chce sobie pograć ;/ Czekam na start serwera.. Potem przesunięcie więc czekam 30minut.. potem przesunięcie więc czekam 1h.. potem info że jutro wystartuje wiec mi się odechciewa :D

d527743595.png

Opublikowano

no ja cie pliki wrzucaja to oni są w polu normalnie w polu albo dalej do tyłu  ciekawe czy do nowego roku sie wyrobia

 

Nie placz nam tutaj, nie wypali teraz to wypali puzniej... niech jest wszystko dopiete na ostatnia spinke i wtedy najlepiej otwierac.

Opublikowano

Ktoś mi powie dlaczego launcher mi się nie uruchamia?
Wszystko spatchowane jak trzeba klikam "Uruchom Grę" okno znika i nic się nie dzieje, gdy odpalam przez "_Launcher.exe" też nic się nie dzieje, mam Windows'a 8.1 ale klienty innych serwerów normalnie działają.

Opublikowano

Polecam...Gracze znależli yang buga...Minute potem gm napisał ze to naprawią i tak też zrobili...Wkońcu jakiś porządny medium, a nie syf

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...