Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sameria Start 31 październik 2014 godz. 18:00 [Dedyk] [Medium]


Svope

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polecam Serwer i załogę wiem od Ilu miesięcy powstaje ten projekt miał on powstać przed wakacjami a teraz powstał znam Svope a myślałem ze Like będzie w team ale go nie widzę ;D Zagram i zobaczę co z tego będzie i jakie będą Questy :D Życzę powodzenia i zajrzę na serwer :)  

supra-z4-motoraty-800x200.jpg

Nick: Patryczeek

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

wow jakie macie zainteresowanie serwerem pozazdrościć i nie mówcie ze ludzie są w szkole bo prezka jest od wczoraj wieczora więc na starcie 150 ludzi nie więcej ło luju 

--

Opublikowano

wow jakie macie zainteresowanie serwerem pozazdrościć i nie mówcie ze ludzie są w szkole bo prezka jest od wczoraj wieczora więc na starcie 150 ludzi nie więcej ło luju 

Czy ilość postów jest już wyrokiem na ilość ludzi na serwerze? Raczej nie, więc nie gadaj głupot. Nie zawsze ilość postów/ wyświetleń zapowiedzi równa się z ilością ludzi na serwerze. Reklama będzie jeszcze dziś koło 15 puszczona na fanpage Typowy Metinczyk, co liczy 18k+ fanów. Co do serwera, to nie zmieniam zdania i nadal go polecam!

Opublikowano

nie bądź śmieszny, że typowy metińczyk pomoże. Może mają tak te 18k lajków lajków a może 2k ludzi a nawet nie 1k wejdzie w dany link i nawet nie 30% z tego zagra na serwerze

--

Opublikowano

nie bądź śmieszny, że typowy metińczyk pomoże. Może mają tak te 18k lajków lajków a może 2k ludzi a nawet nie 1k wejdzie w dany link i nawet nie 30% z tego zagra na serwerze

Nawet jeżeli 20 osób wbije, to i tak dobrze. Tobie jak nie pasuje serwer, to się nie wypowiadaj. Tylko żebyś się nie zdziwił, jak będzie to jeden z lepszych serwerów. 

Opublikowano

Jeśli chodzi o Lochy to dobrze że są 3 osobowe to nie easy aby w 5 minut zrobić samemu loch. Lochy są dopasowane do słowa Medium a co za tym idzie na medium już trzeba mieć eq do expa,a nie na easy walisz bossy w eq pvp zabijasz je i cieszysz się z życia.

heheheh smiechlem :)

czyli wg ciebie na hardzie powinno byc 5 osobowe pt na lochy? wez ogarnij troszeczke...

kolezko,jesli maja technika,ktory wie co robi,to potrafi napisac questa tak zeby byl latwy,sredni,trudny niezaleznie jaki to typ serwera.

jesli nie,to odpowiedzcie sobie sami czy oplaca sie grac gdzies,gdzie wiedza tylko jak pisac na zolto ^^

Opublikowano

Wydaje się być spoko...Brakuje dobrego medium...Nie ma dużo nowości co jest +...Dobry klasyczny metin...Zapraszam :)

Opublikowano

Czy ilość postów jest już wyrokiem na ilość ludzi na serwerze? Raczej nie, więc nie gadaj głupot. Nie zawsze ilość postów/ wyświetleń zapowiedzi równa się z ilością ludzi na serwerze. Reklama będzie jeszcze dziś koło 15 puszczona na fanpage Typowy Metinczyk, co liczy 18k+ fanów. Co do serwera, to nie zmieniam zdania i nadal go polecam!

Na czyim fanpejdzu ma byc reklama jesli wolno spytac?

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Serwer jest naprawdę fajny lecz jest małe zainteresowanie serwerem niestety a reklamy nie widzę choć miała być jakaś większa :P

Widzimy się na starcie ,Super Serwer !

Opublikowano

Jakaś konkretna reklama i serwer naprawdę może się podobać. Nie ma zbędnych rzeczy, natomiast wszystko niezbędne się w nim znajduje. 

uchiha_obito___signature_by_kazubu-d7f9f

Opublikowano

Jak będzie 200+ to i tak będzie dobrze...Lepiej żeby była atmosfera niż 500 noobów którzy uprzykrzają grę...Jeszcze raz polecam...Aktualnie nie startuje nic lepszego..

Opublikowano

Serwer jest naprawdę fajny lecz jest małe zainteresowanie serwerem niestety a reklamy nie widzę choć miała być jakaś większa :P

Widzimy się na starcie ,Super Serwer !

Czy małe? Nie sądzę, dużo osób będzie na starcie. Bo MPC to nie wszystko, ludzie poprzez znajomych wbijają na serwer.

Opublikowano

Jeden ze startujących dzisiaj serwerów ma problemy...Także macie swoją szanse...Obyście dobrze ją wykorzystali..Btw Archer da rade expić bez buffa/ubije bossy metki sam?

Opublikowano

 

START PRZESUNIĘTY O 30MIN

 

WIDZIMY SIĘ O 18:30

 

info z forum serwerowego

 

 

 

Moim zdaniem to lepiej.

Pewnie mają do ogarnięcia ostatnie poprawki.

Oczywiście powodzenia i mam nadzieje że miło będzie się grało.

Pozdrawiam. 

837341413742376668518.png

Opublikowano

Czy bron do pvp dla surki wp robi sie z egzo czy boja?

Bojowy. Przypominam start o 18:30 :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...