Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sameria Start 31 październik 2014 godz. 18:00 [Dedyk] [Medium]


Svope

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
 
3znaAj8.png
 
Zawitaj do świata Samerii!
Poszukujesz serwera do pojedynczej lub grupowej zabawy bez faworyzowania żadnej z klas?
Ten serwer jest dla Ciebie stworzony!
Czeka tu na was rozbudowany system rozgrywki PVP oraz PVM, gdzie wszyscy mają równe szanse.
Graj sam lub z przyjaciółmi doznając nowych wrażeń i odkrywając niespodzianki już od samego początku.
Przynajmniej raz w tygodniu przewidywane są rozrywki z administracją serwera m.in. Konkursy i Eventy.
Administracja da z siebie wszystko by na serwerze grało się jak najlepiej!
 
0deg8C6.png
 

Strona Główna:

 

 
Sameria.pl
 

 

Download:

 

 
Skan:

4k8v5n.png

 

Forum:

 

 
Forum.Sameria.pl
 
 
Start Serwera:
 
 
31 Październik 2014r. Godzina 18:00

 

Typ serwera: Medium
Maksymalny poziom – 200
Maxymalne statystyki – 100
Umiejętności - G na na 17 punkcie.
Brak wymagania "Maski Emocji" wszystkie emocje dostępne są bez niej.

 

 

Screen'y Weryfikacyjne:

S9sP86m.jpg

U4PVi3t.jpg

 

 

YzQpE7k.png
 

he53l8N.png

 

Jak widać na powyższym obrazku, EQ na start  to:

 
- podstawowe uzbrojenie,
nieskończona czerwona oraz niebieska mikstura,
- kilka zielonych oraz fioletowych mikstur
- księga wojskowego konia (Militar wraz z 100% na przywołanie)
nieskończona peleryna męstwa
- pierścień teleportacji
- pierścień blokujący otrzymywanie doświadczenie (anty exp)

- buty wiatru (na 365 dni)

 

- 50 Dodań 1-4 bonusu (bonusy zawsze wchodzą)

- 10 dodań 5 bonusu (bonusy zawsze wchodzą)

- 50 zmian bonusów

- Podstawowy Pet dający nam 5% na potwory

 

 

 

 

 

 

hI2HS2A.png

 
cBEGIqk.png               wLJM2dC.png3Djaj9a.png                

fD3jRBM.png                 PO9ssov.gif                    

 

 

 

 

 

 

eCrRQWq.png
 

Max. PŻ: 1500 3000

 

 

Max. PM: 300 500

 

 

Statystyki: 10 15

 

 

Szybkość ataku: 10%

 

 

Szybkość poruszania: 10 20%

 

 

Szybkość zaklęć 10 25%

 

 

Regeneracja PŻ/PM: 20 40%

 

 

Szansa na Otrucie / Omdlenie / Spowolnienie: 8%

 

 

Szansa na Krytyczne:  10%

 

 

Przeszywajace Uderzenie: 5 - 10%

 

 

Silny przeciwko Ludziom: 5 - 10%

 

 

Silny Zwierzeta itp... 15 20%

 

 

Obrazenia dodawane do PZ/PE: 5 - 10%

 

 

Szansa na blok: 10 15%

 

 

Szansa na unik strzał: 10 15%

 

 

Odporność na Miecze, Magie itp..: 12 15%

 

 

Odporność na Trucizny: 15%

 

 

Szansa na Odbicie: 15 - 20%

 

 

Szansa na bonus Doś. / Yang / Drop: 10 20%

 

 

Wartość ataku: 50
 

 

 

 

 

 

uEQbzsQ.png
MiIInwv.pnghiHYvI2.png3OznwCz.png
fKD3KGP.pngrHn3wbE.pngMDfBuFL.png
 
Rbpdqer.pngSmr543X.pngkvcI52d.png
rAeDhKx.pngyzKb516.pngkFQPVYG.png
 
4FbWArQ.png1Dap2xH.pngwjt876P.png
ZRW5csX.pngc5344g1.pngSk57bgX.png
 
CBVdbfL.png3jP1foP.pngWhn5TMy.png
UXMq0Z1.pngaOaDqxv.pngkMaqmtV.png
 
 

 

 

 

 

pNX9I9X.png
 

32vgvCX.png

 

P6XoXle.pngGskujY4.pngsYPgBzl.pngluUUBES.pngjqELPZ6.pngKCFO7mp.png

 

 

 

 

J1q96K8.png

0aoTA4p.pngrHq17LA.pngHZQIa4S.pngJJhxjGo.pngslQfo60.png8iFFntY.png

 

NtiZpNs.png

trduVYz.png3pA5f2s.pngBdQVteC.png

jiOtfeQ.pngpL0iHfO.pngJtP6k3O.png

 

FAdPoeM.png

 

GDoY8Re.pngmIUBWWB.pngW6iWlQf.png

Q4mvTEn.pngj3TdydK.pngaO4zwPc.png

 

LK1Vzu2.png

cInfaCA.pngiDErfG9.pngXN0tKMh.png

81QAEU8.pngaRcom6H.pngQO2u6s9.png

 

W53wn8n.png

dBxcphp.pngaJ63IVj.pngtyu9ceq.png

ntL1EI6.png6CHD8Iy.pngTpoE8Ye.png

 

 

 

HUPqPJE.png

MozOnLd.pngoqyjPhl.png50PTpHw.png

9i2cfFP.pngyzgDoQD.pngzFTGYoy.png

 
 
 

 

 

 

BvszhWx.png
 
Na serwerze istnieje kilka wątków questowych które będą rozwijać się
w trakcie rozgrywki starając się urozmaicać ją coraz to bardziej.
Obecnie na serwerze znajdują się 4 główne wątki questowe.
Pierwszym z nich jest seria zadań od Kapitana:
 
 
Zadania kapitana mają na celu sprawdzenie naszych zdolności w walce
z najsilniejszymi stworzeniami znajdującymi się na poszczególnych
obszarach rozgrywki eliminując coraz to silniejsze Bossy. 
Początkowo Misje mogą wydać się proste, aczkolwiek
z biegiem czasu i wykonywania kolejnych zadań będą się stawać coraz to trudniejsze,
dzięki czemu nie znudzą się za szybko.
 
z4Rv4fg.png
 
Kolejnym z wątków są misje Historyka
 
W misjach historyka mamy na celu pomoc w badaniu przez niego
narastającego problemu kamieni metin, które nękają naszą krainę.
Zadania nie są zbyt skomplikowane, a nagrody powinny przypaść do gustu
każdemu graczowi lubiącemu szybciej zdobywać doświadczenie.
Misje jakie dla niego wykonujemy polegają na dostarczaniu fragmentów kolejnych
kamieni metin przy czym historyk przyjmuje je za każdym razem.
Dodatkowo dla ułatwienia automatycznie zabiera od was wszystkie fragmenty,

które znajdują się w waszym ekwipunku zliczając je i zaliczając.

 

 

Tak samo jak w przypadku zadań Kapitana stopień trudności wykonywanych zadań
wzrasta w każdej kolejnej misji. 
 
2dr32kx.png
 
Pamiętnik Uriela to trzeci z wątków questowych występujących na serwerze Sameria.
Seria tych zadań polega na odnajdywaniu zaginionych stron pamiętnika Uriela, które zawierają
dokumentacje obecnej wiedzy na temat kamieni metin. Misja ta przeplata się w pewnym momencie
z wątkiem misji Historyka. Jak już pewnie łatwo wydedukować stopień trudności rośnie wraz
z rozwojem wątku.
 
KFuhy5W.png
 

Seria zadań biologa rozpoczyna się od 60 poziomu.

 

 

Pewnie wiele osób zada sobie pytanie:

 

 

"Dlaczego biolog zaczyna się dopiero od 60 poziomu?"

 

Zadania biologa znacie dobrze z wielu serwerów i praktycznie na większości
serwerów są to praktycznie kopie kopii, kopii prac innego serwera. 

W przypadku naszego biologa wygląda to nieco inaczej.

 

 

Misje zostały tak stworzone, aby nie przeszkadzały w zdobywaniu doświadczenia.

 

 

Exp poniżej 60 poziomu trwa dość krótko dlatego misja przeszkadza w expieniu,

ponieważ chcąc wykonać misję musimy pozostać chwilę dłużej na mapie na której doświadczenia już nie zdobywamy.
Myślimy że to dobre rozwiązanie oraz że i nagrody przypadną wam do gustu.

Co do kwestii nagród, także zostały one całkowicie zmienione względem oryginalnego biologa.

 

 

Kończąc każdą misje biologa bonus jaki otrzymujemy nie zostaje z góry narzucony,

jak dzieje się to na większości innych serwerów.

Za każdym razem mamy możliwość wybrania jednego z nich, przez co wszystko zależy od nas

w jakim kierunku rozwiniemy swoją postać i jaki będzie jej dalszy los.

 

 

 

Badania:

 

 

Poziom 60Pajęcze Sieci
ytM6kMp.png
Ilość do oddania: 10
Czas: Brak
 
Poziom 70: Zaklęte Konary
CvOdIm3.png
Ilość do oddania: 15.
Czas: Brak.
 
Poziom 80: Wodne Kryształy
xAmwCfw.png
Ilość do oddania: 25.
Czas: Brak.
 
Poziom 90: Niebieskie Kryształ
WIgGTFb.png
Ilość do oddania: 25.
Czas: Brak.
 
Poziom 100: Gnolle Kwiaty
v5iNreO.png
Ilość do oddania: 30.
Czas: Brak.
 
Poziom 120: Diabelskie Prochy
OCU6NPT.png
Ilość do oddania: 15.
Czas: 15 minut.
 
Poziom 140: Magiczne Kamienie
tyvSCOv.png
Ilość do oddania: 20.
Czas: 15 minut.
 
Poziom 160: Mantykorze Pazury
EhyECMM.png
Ilość do oddania: 30.
Czas: 15 minut.
 
Poziom 180: Krabie Szczypce
qrmgFIS.png
Ilość do oddania: 20.
Czas: 30 minut.
 
Poziom 200: Notatki Przywódcy
U4SlX10.png
Ilość do oddania: 50.
Czas: 30 minut.
 
 
 
VvABrJj.png
 
 
BlTCwaC.png
A5lPTNs.png
VcDvPyR.png
DV8mB58.png
 
sHROyjG.png
 
 

X2F80WD.png

 

7UXuJBY.png

 

rF3ecqx.png

Kryjówka niesie ze sobą 4 Wyzwania

 

Wymaganiami które musimy spełniać by dostać się do Kryjówki to 3 osobowa grupa, 75 poziom

oraz Pajęczy Klucz. Do Kryjówki dostajemy się przez Strażnika dungeonów w M1 każdego królestwa.

 

[Zadanie 1] 

 

Zaraz po dostaniu się do Kryjówki waszym zadaniem będzie pokonanie 5 Pajęczych Jaj.

 

[Zadanie 2]

 

Drugie zadanie to stawienie czoła hordzie pająków.

 

[Zadanie 3]

 

Kolejnym zadaniem jest pokonanie Elit. Królowej Pająków.

 

[Zadanie 4]

 

Walka z Bossem. Powstrzymajcie rozwścieczoną Baronównę Pająków!

 
62ICKty.png
 
Piaszczysta Ścieżka to jedno z kilku wyzwań 
dostępnych na serwerze Sameria polega ona na kilku pomniejszych 
zadaniach ze sobą powiązanych, które prowadzą do
starcia z potężnym Bossem znajdującym się na końcu 
wykonywanej serii zadań. Ilość graczy biorących w niej udział
ma wpływ na poziom jej trudności jest on dostosowywany względem
uczestników.
 
 
1s8iHjs.png
 
Ognista Ścieżka jest odpowiednikiem piaszczystej ścieżki,
lecz rożni się ona poziomem trudności jak i wykonywanymi zadaniami.
Obie ścieżki nie należą do najłatwiejszych wyzwań, aczkolwiek nie powinniście
mieć większych problemów w wykonaniu w.w dungeonów.
 
HSuD2kD.png
 

Katakumby składają się z 7 poziomów:

 

 

Jeśli spełniamy wymagania udajemy się do Strażnika Dworskiego,

który strzeże wejścia do Katakumb. Pamiętajcie, że tylko lider może rozpocząć wyprawę.

 

 

[Poziom 1]

 

 

Naszym pierwszym zadaniem będzie zdobycie Klucza Kryształu z potworów zamieszkujących Katakumby,
Następnie przenosimy klucz na statuę Kuda która przeniesie nas na niższe piętro Katakumb.

 

 

[Poziom 2]

 

W tym momencie pozostaje nam godzina czasu na wykonanie dungeonu.
Naszym zadaniem jest dostanie się do Żółwiej skały i przeniesienie na nią zasuszonej głowy.

Dostępu do skały blokują Wrota potępienia musimy je niszczyć, by przedrzeć się do niej.

 

 

[Poziom 3]

 

Po przeniesieniu się na kolejny poziom katakumb pojawiają się metiny, a naszym zadaniem jest zniszczenie ich.

Pamiętajcie o tym, że czas ciągle płynie. Współpracujcie, by szybko ukończyć ten etap.

 

 

[Poziom 4]

 

Na czwartym poziomie musicie odnaleźć drogę w labiryncie, by dostać się do Jagal-Tenseok'a który przeprowadzi nas na poziom 5.

 

 

[Poziom 5]

 

Następnym naszym zadaniem jest zdobycie Upiornego totemu, aby go zdobyć musimy stoczyć walkę z Tartarami

Gdy już zdobędziemy Totem, będzie możliwe przejście na kolejny poziom.

 

 

[Poziom 6]

 

Przedostatni poziom polega na pokonaniu Charona broniącego wstępu do komnaty Azreala.

po zabiciu charona pozostaje nam już tylko poziom 7

 

 

[Poziom 7]

 

Finałowa walka z Azrealem kończąca dungeon Diabelskie Katakumby
 
 

 

 

 

 

0pdSmjQ.png
 
Na naszym serwerze zrezygnowaliśmy ze zmyślnych systemów, expienia i tego typu rzeczy
związanych z naszymi zwierzakami, ponieważ najlepsze rozwiązania to proste rozwiązania  :)
Zapewniamy jednak, ze w przyszłości zostaną wprowadzone ich ewolucje. 
Naszych małych towarzyszy dzielimy na zwierzaki do PVP oraz PVM

 

 

 

 

 

FENIKSY
Mmb39lb.pngtTShC0Y.pngBI34DV1.png

 

 

 

 

BOCZUŚ

qWd2Kd9.pnghS8jCVf.pngrmh5Xru.png

 

 

 

 

RUFUS

VaitymX.png9Ak3KW9.pngKr97Q1z.png

 

 

 

 

KHAN

Ep4GfFg.pngCl6baN2.pnguR2MlYI.png

 

 

 

 

LEONIDAS

mbQb4CD.png7ZjwpDc.pngjCFhw9a.png

 

 

 

 

BAO BAO

qcPJ8uK.pngsmY9iNk.pngna4xcTp.png

 

 

 

 

KNUUD

fyRDPbJ.pngbyoF5a0.pngyxopuSx.png

 

 

 

 

LAMPART

jahpGB4.pngIh7akqO.pngQn5SAnN.png

 

 

 

 

PANTERA

LLgc9fb.pngjmxIIdd.pngQHJl497.png

 

 

 

 

AZRAELUŚ

i3wkFRU.pngH7MAI9a.png

 

 

 

 

KAT

WRRM70r.pngklO9m4G.png

 

 

 

 

 

 

 

Mv40idz.png

 

Wierzchowce to delikatny dodatek mający na celu delikatne urozmaicenie rozgrywki.

Zrezygnowaliśmy z zakładanych pieczęci na rzecz czasowych użytkowych.

Przedmioty te dostępne w grze oraz IS.

 

0RgZVdK.pngD7JhDoB.pngXUZLpfy.pngFrvCh3F.png

JQpMEtT.pngrsLfLLE.png9pBVYpD.pngNdgZjZW.png

ZUAAJw5.pngg7Ll41H.pngjOKUJ7w.pngKbQV6QC.png

mFaCJde.png3mxngzv.pngcxLx5hL.pngXQuNqnx.png

 

 

 

Uo9wfjC.png
W systemie kostiumów wyróżniamy 2 rodzaje kostiumów:
 
- Kostiumy nie zawierające bonusów (Stałe)
- Kostiumy zawierające bonusy (Na miesiąc)
 
W przypadku fryzur sprawa ma się identycznie:
 
- Fryzury nie zawierające bonusów (Stałe)

- Fryzury zawierające bonusy (Na miesiąc)

 

 

-- opisówka + jakies SS

 

d1WcO9W.png

[A] Svope

 

[A] Reconnect

 

[A] Necrosis

 

 

7bKlVZ8.png

 

1. Reklama poza MPCForum?

 

Oczywiście że tak. Przynajmniej 5 osób będzie nagrywało LP z serwera.

 

2. Czy jest 6/7Bon?

 

Nie ma.

 

3. Skąd Bronie 75?

 

Wieża Demonów.

 

4. Będzie wbudowany BS?

 

Tak, oczywiście.

 

5. Czy wszystkie klasy są równe?

 

Dokonaliśmy wszelkich starań aby klasy były równe. W razie potrzeby dokonamy zmian mających na celu ich wyrównani, nie wpływających na bonusy w eq.

 

6. Czy dungeony tylko grupowe? Czy Bossy dam radę pokonać hellerem/archerem?

 

Nie tylko grupowe, bossy są podzielone na te pod grupę osób oraz pod jednostkę. Wszystkimi klasami damy radę je pokonać.

 

7. Ile przewidujecie osób na starcie?

 

Nie liczymy na wiele, serwer będzie online nawet jeśli będzie na nim grać 50 osób.

 

8. Zapowiedź jest bardzo uboga. Kompletny brak nowości na serwerze!

 

Tak to prawda zrezygnowaliśmy z dużej ilości nowości która w większości przypadków powoduje błędy. Wolimy wystartować bardziej prosty serwer bez dużej ilości błędów niż później borykać się z ich szukaniem oraz usuwaniem, a nowości wprowadzić można zawsze.

 

hUYdGQr.png

 

Będą aktualizowane na bieżąco.

 

 
 

 

dCrwk2h.gif

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie ma nic fajnego w prezentacji co by mogło zachęcić do grania. 0 nowości, sety bezsensowne można je znaleźć wszędzie.  Duengony nic ciekawego to samo co na innych serwer-ach. Nie polecam.

Opublikowano

Nie ma nic fajnego w prezentacji co by mogło zachęcić do grania. 0 nowości, sety bezsensowne można je znaleźć wszędzie.  Duengony nic ciekawego to samo co na innych serwer-ach. Nie polecam.

Niektórym to wystarcza, na przykład mi jak i innym osobom. Nie zawsze nowości są potrzebne, by dużo ludzi grało. Co do serwera, polecam, bardzo dobry kontakt z Svope odpiszę kiedy ma czas, a to jest dużym plusem bo nie olewa nikogo. Polecam taką osobę w teamie każdemu. Oczywiście sam zawitam, zagram w Shinsoo archerem więc bójcie się!

Opublikowano

Zawitam na serwer. Dzieci serwerów Easy,jeśli macie coś głupiego do powiedzenia to powstrzymajcie się i lećcie sobie na swoje sreasy badziewia.
Mi nie potrzeba nowości aby dobrze się bawić grało się na serwerach gdzie była tylko grota  i nikt nie narzekał :).

Pytanie. Czy exp jest dopasowany jak na serwer medium? (Bo na niektórych serwerach admini nie wiedzą co oznacza medium z expem a exp jest jak na hard/medium..)
Pytanie 2. Yangi są dopasowane do Cen w sklepach ? Dropią może sztabki czy coś?
Pytanie 3. Czy z metinów w red lesie i dalej jest szansa na drop rękawicy i pd-ka?
Pytanie 4. Czy są szkaty serwerowe ?.
Pytanie 5. Czy drop z metinów jest na tyle edytowany aby nie był taki sam z mapy na mapę? (Bo z lekka monotonne się to robi na każdym z serwerów to samo,niech w końcu ktoś urozmaici te metiny dropem)


0f836d5c65f1a4b0gen.png


Sygnatura by xDefQonOnex | Zakaz kopiowania.
 

Opublikowano

@xDefqonOnex

 

Pytanie. Czy exp jest dopasowany jak na serwer medium? (Bo na niektórych serwerach admini nie wiedzą co oznacza medium z expem a exp jest jak na hard/medium..)

Exp jest dostosowany, w 1 dzień myślę że gracze mogą osiągnąć na spokojnie 80 poziom.

Pytanie 2. Yangi są dopasowane do Cen w sklepach ? Dropią może sztabki czy coś?

Yangi i exp był sprawdzany najdłużej. Ceny dopasowane do dropu.

Pytanie 3. Czy z metinów w red lesie i dalej jest szansa na drop rękawicy i pd-ka?

Oczywiście że tak, jednak PD ma 30% a nie 50% dodatkowych szans.

Pytanie 4. Czy są szkaty serwerowe ?.

Tak. Sameryjskie Skrzynie.

Pytanie 5. Czy drop z metinów jest na tyle edytowany aby nie był taki sam z mapy na mapę? (Bo z lekka monotonne się to robi na każdym z serwerów to samo,niech w końcu ktoś urozmaici te metiny dropem)

Dropy są edytowane.

@ozgi19

Moglibyście dodać wspomagacze typu rosy, dłonie do dropu ?

Jest to już wprowadzone do dropu na serwerze.

dCrwk2h.gif

Opublikowano

Polecam ze względu na ekipę, no i ich humor.

Oczywiście prezentacja wygląda bardzo ładnie.

Życzę wam udanego startu i sporych sukcesów.

Pozdrawiam. :)

837341413742376668518.png

Opublikowano

I znow serwer nazywany medium podchodzi pod medium/hard , czekam za czasami kiedy powstawaly serwery typy prawdziwy medium z max lvl 99/105 , nie zagram lecz zycze powodzenia . 

Opublikowano

I znow serwer nazywany medium podchodzi pod medium/hard , czekam za czasami kiedy powstawaly serwery typy prawdziwy medium z max lvl 99/105 , nie zagram lecz zycze powodzenia . 

Bardziej bym powiedział medium/easy. Na zdrowe myślenie, gdzie na hardzie masz 200lv... Myśl, zanim coś palniesz. Jak na razie, na forum serwera jest miła atmosfera, jest z kim pogadać. Zapraszam serdecznie na serwer, bo warto będzie!

Opublikowano

A ja polecam ze względu na dobrze zrobiony serwer.

Nie ma tutaj przepychu z pierdołami jak to na innych serwerach jest i potem robią 182759126591789 przerw technicznych w tygodniu żeby poprawić a tu peta, a tu wierzchowce, pd, dungeony, drop, exp itd.

 

Bardzo mi się podoba zaangażowanie Svope w serwer i tutaj mają ogromnego plusa.

Erce również się stara z tego co zobaczyłem na forum.

Marnego mają "technika" forum, ale czego się spodziewać po jakiś no-name'ach :D

 

Serwer ogólnie jest bardzo fajny, co prawda zmienić mapki niektóre by wypadało bo jest to na każdym serwerze to samo, ale nie ma co się czepiać aż tak bardzo.

 

Słowem końcowym zapraszam na forum oraz dzisiaj na start!

Opublikowano

Nie mam pojecia czemu ludzie robiacy serwer chca 3 osobowego pt do dungeonow...przez takie glupie zagrania juz macie minus,z gory,nawet nie patrzac na reszte prezki.

Czasy jakiejs integracji w metinie dawno temu minely.Na ch@# komu 3 osoba do pt?Zeby drop kradla?

PT do dungeonow zawsze 2 osoby!!!!

Pamietajcie o tym jak bedziecie otwierac nowy serwer,bo ten 3 miechow nie ustoi :)

Opublikowano

Nie mam pojecia czemu ludzie robiacy serwer chca 3 osobowego pt do dungeonow...przez takie glupie zagrania juz macie minus,z gory,nawet nie patrzac na reszte prezki.

Czasy jakiejs integracji w metinie dawno temu minely.Na ch@# komu 3 osoba do pt?Zeby drop kradla?

PT do dungeonow zawsze 2 osoby!!!!

Pamietajcie o tym jak bedziecie otwierac nowy serwer,bo ten 3 miechow nie ustoi :)

Jeśli chodzi o Lochy to dobrze że są 3 osobowe to nie easy aby w 5 minut zrobić samemu loch. Lochy są dopasowane do słowa Medium a co za tym idzie na medium już trzeba mieć eq do expa,a nie na easy walisz bossy w eq pvp zabijasz je i cieszysz się z życia.


0f836d5c65f1a4b0gen.png


Sygnatura by xDefQonOnex | Zakaz kopiowania.
 

Opublikowano

Nie mam pojecia czemu ludzie robiacy serwer chca 3 osobowego pt do dungeonow...przez takie glupie zagrania juz macie minus,z gory,nawet nie patrzac na reszte prezki.

Czasy jakiejs integracji w metinie dawno temu minely.Na ch@# komu 3 osoba do pt?Zeby drop kradla?

PT do dungeonow zawsze 2 osoby!!!!

Pamietajcie o tym jak bedziecie otwierac nowy serwer,bo ten 3 miechow nie ustoi :)

Właśnie lepiej zrobić 3 osobowy dungeon, z racji że ulepki będą więcej warte. Powiadasz, że głupie zagranie ale to jest medium, tu nie chodzi o to że 1 wypad na dungeon i masz full EQ, tutaj musisz popracować już trosze. ;)

Opublikowano

serwer jest bardzo ciekawy :) na pewno wbije :P A czy będzie na start jakiś event Haloween czy coś tym stylu jak na nie których serwerach ?

Jest TS3 serwera (bo się nie doczytałem) ?

Opublikowano

serwer jest bardzo ciekawy :) na pewno wbije :P A czy będzie na start jakiś event Haloween czy coś tym stylu jak na nie których serwerach ?

Jest TS3 serwera (bo się nie doczytałem) ?

Od razu będzie odpalony eventy Halloween. W zapowiedziach Svope napisał tak " Startujemy od razu z aktywnym wydarzeniem Halloween więcej informacji o nim będzie podane na forum serwera." 

 

@Edit

 

Co do TS'a będzie on do końca listopada, informacja z forum serwera.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...