Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiej muzyki słuchacie, gdy gracie w LoL-a?


Gość MocnabombkaPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.

 

Chcialbym sie spytac jaka muzyke sluchacie jak gracie w lola :)

 

bo mam malo utworow wiec chce se komputer wypelnic :)

 

a tak lubie sluchac ze nie lubie zeby sie powtarzaly:)

 

Jak macie jakies super kawalki to podajcie ich tytuly :)

 

Dziekuje

Wiktor

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zdecydowanie Hardstyle i Hardcore ;)

Ogólnie często słucham tego radia http://radio.q-dance.com/

Gdzie jest non stop hardstyle i hardcore ;)

Podam ci jeszcze tytuły warte zerknięcia ;)

Toneshifterz - All On Me (Official Preview)
Megastylez - Jump With Me [HD]    <------ JumpStyle Gatunek ale również dobry 
The Machine & The Geminizers - Godcore (Official Preview) - HardStyle RAW
The Beholder and Balistic - Decibel Anthem 2002 ( Brennan Heart Edit )
Epic Trance - Music Reload (Mike Nero Mix)  <-- Dobry Trance
3OH!3 - I Can't Do It Alone [AUDIO]  <-- tą muzykę znalazłem w pornosie  bardzo dobra!
Tha Playah - Dicks Pussy's & Assholes (Full Version) <-- Hardcore
Empire of the Sun - We are the People (Danouh Remix) [Musicvideo] <-- HardStyle 
Thorax - Crazy B***h (Corruptive Chaos Remix) [IMPHCDIG014] <-- Hardcore 
The Raptor ft. Toxikid - Don't Talk [IMPHCDIG002] <-- Hardcore 
Opublikowano

Tak szybko :) przyda sie , prosze nie zamykac tematu bo to dla mnie za malo. Mam jeszcze 10gb na muzyke chce jeszcze wiecej :)

Opublikowano

Illenium - Drop Our Hearts ft. Sirma

Tongue Twister - Cash Cash

Two Steps from Hell

Albo jakiś dubstep, różnie. Co jest na aimp (coś jak winamp) ;p

Opublikowano

Bym sie cieszyl gdybyscie jeszcze wiecej muzyki podawali :) posluchalem wszystkie po podaliscie :D dzieki nim zdobylem pente heimerem :D

Opublikowano

Poprosze moderatora o zamkniecie tematu jutro o godzinie 12 :) ale jak cos nowego dojdzie to odwolam zamykanie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...