Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiej muzyki słuchacie, gdy gracie w LoL-a?


Gość MocnabombkaPL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

:) super, jak by mozna bylo podpiac temat do lola :D bo bardzo duzo osob gra z muzyka :)

Opublikowano

Partysquad- im about, to kill kurewska bania

wazari- new day, pure trance

zhu- faded, fajna pompa

Mathieu Bouthier - Beautiful ft. Sophie Ellis-Bextor, jedna z tych najlepszych macie lynksa https://www.youtube.com/watch?v=zGT_Q-eEoiY

b-complex- beautiful lies vip

eliie goulding- flashlight fajne i spokojne dnb

robert miles- children, 100% czilałt

 

PRZESŁUCHAJ TE NUTKI NIE POŻAŁUJESZ I DAJ LIKE JAK SIE PODOBA

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Dziekuje ci @Zarax za reaktywacje.

 

Kazdy lubi posluchac wlasna muzyke jak gracie w lola tak?

Jak chcesz podziel sie tu z innymi na forum jakie tytuly sluchasz :)

Za fajne tytuly daje like

 

Najlepszy tytul trafi w NAJLEPSZA ODPOWIEDZ!!! na 7 dni 

 

Wiec smialo dawajcie :) lubie muzyke roznego rodzaju!

 

Prozba do Adminstracji:

 

Prosze nie usuwajcie lub nie blokujcie tego tematu

bo chce zeby sprawial atmosfere muzyczna :)

Pomocnik
Opublikowano

Owl City - Vanillia Twightlight i up all night , takie dwie wesołe piosenki ^^ + możesz także posłuchać jakiegoś klasyka fajnego np. Modern Talking - You're my Heart , You're my Soul :)

Opublikowano

Klasycznie tą co zawszę, czyli jakiś TRAP/drill itd. Nie mam do gry wybranej specjalnie listy, ale jeśli miałbym taką stworzyć byłyby to raczej energiczne utwory.

Opublikowano

dubstep ;v

Ja cb ciagle widze ze spamujesz i podajesz niesensowne odpowiedzi.

 

Zreportowane za spam!

 

:) inni super kawalki posluchalem, ale likeuje te dobre :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...