Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiej muzyki słuchacie, gdy gracie w LoL-a?


Gość MocnabombkaPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Guns N' Roses, Aerosmith, Eric Clapton, Slash, jakiś EDM (Spinnin Records - kopalnia Garrixów i tych innych i kanał Proximity), jakieś top100 ze Spotify i inne playlisty. Wszystkiego słucham, co mi wpadnie w ucho.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=szj59j0hz_4- tą nutę męcze całe ferie. :P

"And I'm staying here to end my life,

down in the Rising Sun."
 

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tak dla przykładu xD

xD normalnie rozwala mnie to 2 xD leci like i jedna osoba tez dostala :)

 

Dawajcie jeszcze cale zycie za nami xD

Opublikowano

­A ja słucham sobie rapu.

Aktualnie Solara mam w słuchawkach :)

Opublikowano

Rock i Electro&House, można sobie ponucić podczas meczu, pomaga w koncentracji (przynajmniej mi)

Koło 17 wrzucę Ci linki

Eryk minelo ponad 3 miesiace i linkow nie widze :) moze dodasz?

Opublikowano

Moje TuTki
[Team Fortress2]

http://www.mpcforum.pl/topic/539257-tutjak-zdobyc-bron-za-darmo/


Jeśli ci pomogłem proszę daj "Lajka"
deadspace2signaturebylz.png

Opublikowano

Ja osobiście polecam Czarne rapsy tupu : 2chainz ft wiz khalifa we own it 50 cent in da club ice cube doin what is pose 2 do ice cube i rep that west ice cube gangsta rap made me do it ice cube why we thugs wc this is los angeles wc the streets wc gangsta killa dope dealer 50 cent rider pt2 instrumental trumpsta motherfucker snoop dogg still dre snoop dogg  aint nuthin but a g thang snoop dogg gangstas dont live that long itp itd


Carl Johnson Aka CJ

Kings Never Die
After five years at east coast, It was time to go home.

 

Opublikowano

Ja słucham chopina. Mi pomaga, bo jak kolejny raz widzę co ci ludzie robią to mnie uspokaja ;p

Opublikowano

@ref

 

 

Wlasnie sie z toba zgodze @ala22

 

u mnie gdzie gram serwer - eu west -_- normalnie spadlem mocno  z diwizji ale muzyka mnie na nogach tylko podtrzymuje :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...