Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tego i tego na pewno robić nie będę. Cofać... Czy ja wiem, jak nikt nie będzie chciał tego użyć na 1.8, to nie widzę sensu pisania :P

dzikoysk.net && panda-lang.org && bukkit.pl

  • Odpowiedzi 719
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tego i tego na pewno robić nie będę. Cofać... Czy ja wiem, jak nikt nie będzie chciał tego użyć na 1.8, to nie widzę sensu pisania :P

Pewnie już zauważyłeś, że powoli wychodzą serwery 1.8.x, więc update w tym kierunku bedzie sensowniejszy.

"Największym szczęściem jest określić

wroga, przygotować wszystko, zemścić się, a

potem pójść spać." ~Josif Dżugaszwili

Opublikowano

Ja też jestem skłonny zaktualizować to pod 1.8. Jest to idealny moment i na 90% wersja 4.0 będzie pod tą właśnie wersję. Chcę też jednak poznać wasze zdanie

dzikoysk.net && panda-lang.org && bukkit.pl

Opublikowano

Dawaj 1.8 nie rozumiem dlaczego ludzie nie lubią tej wersji

Posty: 100|200|300|400|500|600|700|800|900|1000 Mission Complete! xD  :P

76561198209779975.png

Opublikowano

W 1.8 bedziesz mial wiecej mozliwosci. Np nad paskiem exp wyswietla sie na jakim jestes terenie czy jest jakis intruz itd. Wieksza tablista dla nie ktorych napewno sie przyda :)

Opublikowano

Zdania widzę są podzielone na temat tych wersji, mi to tam osobiście raczej obojętne. Jednak trzeba przyznać, że pozostanie na 1.7, to będzie dla pluginu raczej "powolna śmierć". W sumie miałbym jedną rzecz do roboty mniej :D  

dzikoysk.net && panda-lang.org && bukkit.pl

Opublikowano

W sumie miałbym jedną rzecz do roboty mniej :D  

Nikt Ciebie nie zmusza do dalszej pracy :P 

 

Ogólnie to kombinowałeś coś jeszcze z tą ochroną przed freecam'em?

"Największym szczęściem jest określić

wroga, przygotować wszystko, zemścić się, a

potem pójść spać." ~Josif Dżugaszwili

Opublikowano

Przecież działa, a przynajmniej nikt się na nic nie skarżył :P

dzikoysk.net && panda-lang.org && bukkit.pl

Opublikowano

Przecież działa, a przynajmniej nikt się na nic nie skarżył :P

Cześć! Dziś wpadłem na pewien pomysł który możesz dodać do projektu :)

 

Gdy gracz położy np. Beacon z Strength 2 na terenie Gildii to ten Strength 2 działa TYLKO i wyłącznie dla jego gildii a nie dla np wrogów. Nie wiem czy jest coś takiego możliwe do zrobienia ale myśle że ten pomysł był by fajny :)

Opublikowano

zrób ostatnią wersje na 1.7. a następne wersje dawaj na 1.8 . Tylko do wersji 1.7 dodaj komendę /efekty i /skarbiec :D 

95 punktów karnych mam i zakaz pisania chu**** wie go na ile.

Opublikowano

@gornie12 Aktualizacji Minecraft nie zatrzymasz, tak samo jak postępów technicznych na świecie. Nie rozumiem dlaczego 1.8 według was jest do dupy? NIE ROZUMIEM!

Nowe bloki, moby, świątynie i co NAJWAZNIEJDZE 60 FPS cały czas a w 1.7 poniżej 30. 

PS.

Mam dobry komputer.

Dziki rób 1.8 bez zastanawiania się!

 

Pozdro!

Posty: 100|200|300|400|500|600|700|800|900|1000 Mission Complete! xD  :P

76561198209779975.png

Opublikowano (edytowane)

@dzikoysk

 

Kiedy update ?

 

Może nie masz pomysłu co nowego dodać ?

Może to :

1.Nagroda za zrobienie gildii (możliwość ustawienia itemka z enchantem)

Przykład:

- 278 unbreaking:4 sharpness:5

2.Możliwość ustawienia własnych biomów

 

Ps.Dobrze, że zostałeś na 1.7.x większość pluginów pod tą wersję i nie ma problemu z netherem.

Edytowane przez Nigusek

Jeżeli mój post podoba ci się wciśnij: napispng_wpwaara.png Dzięki

Opublikowano (edytowane)

Yy 1.8 będzie plugin przeglosowane

 

Nie będzie, dzikoysk wypowiadał się już na ten temat kilka stron wcześniej.

Poza tym, na 1.8 są bugi z netherem, oraz pluginów pod 1.8 jest mało, dlatego 90% osób korzysta z  1.7

A wątpię aby dzikoysk chciał się zamęczać i robić plugin pod wersję 1.7 i 1.8 gdyż wiele się różnią.

 

Może nie masz pomysłu co nowego dodać w update ?

Może, to :

1.Nagroda za zrobienie gildii (możliwość ustawienia itemka z enchantem)

Przykład:

- 278 unbreaking:4 sharpness:5

2.Możliwość ustawienia własnych biomów

Edytowane przez Nigusek

Jeżeli mój post podoba ci się wciśnij: napispng_wpwaara.png Dzięki

Opublikowano

Dawaj 1.8 nie rozumiem dlaczego ludzie nie lubią tej wersji

 

Nie lubią gdyż, większość pluginów wydawanych do dziś na dev.bukkit oraz spigot są pod 1.7x

Drugą przyczyną jest duża liczba graczy na 1.7

Trzecią przyczyną są bugi na 1.8 (np. nether, aby to naprawić należy własny generator netheru ogarniać)

I wiele innych powodów.

A minusy 1.7 są jakie ? jest tylko 1 minus,  brak nowości z 1.8 co jest oczywiste.

 

W 1.8 bedziesz mial wiecej mozliwosci. Np nad paskiem exp wyswietla sie na jakim jestes terenie czy jest jakis intruz itd. Wieksza tablista dla nie ktorych napewno sie przyda :)

 

Możliwe, lecz spadnie liczba osób korzystających z pluginu, można zauważyć, że większość serwerów w polsce są pod 1.7 i prędko to się nie zmieni.

Jeżeli mój post podoba ci się wciśnij: napispng_wpwaara.png Dzięki

Opublikowano

@Nigusek

Z takim podejściem na pewno się nie zmieni :P
Ponoć niedługo ma wyjść mc 1.9 więc może tam serwery się "uskrzydlą".

 

Osobiście czekam na fg 1.8

"Największym szczęściem jest określić

wroga, przygotować wszystko, zemścić się, a

potem pójść spać." ~Josif Dżugaszwili

Opublikowano

@Nigusek

 

Z takim podejściem na pewno się nie zmieni :P

Ponoć niedługo ma wyjść mc 1.9 więc może tam serwery się "uskrzydlą".

 

Osobiście czekam na fg 1.8

 

Jeżeli w 1.9 nie będzie błędów to się rozwinie ta wersja, lecz w 1.8 są dlatego taka mała liczba serwerów pod tą wersję.

Jeżeli mój post podoba ci się wciśnij: napispng_wpwaara.png Dzięki

Opublikowano

Jeżeli w 1.9 nie będzie błędów to się rozwinie ta wersja, lecz w 1.8 są dlatego taka mała liczba serwerów pod tą wersję.

 

Masz rację, chodź na 1.8 też można spokojnie stawiać serwer o ile potrafisz sobie radzić z błędami :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Właściciel chyba już nie poprawia błędów i nie aktualizuje projekt.

 

Sojusz w gildiach już 5 msc poprawia;) Gz...

Opublikowano

Właściciel chyba już nie poprawia błędów i nie aktualizuje projekt.

 

Sojusz w gildiach już 5 msc poprawia;) Gz...

 

Pisał mi że nie ma czasu i że raczej będzie aktualizował na nowsze wersje plugin 

95 punktów karnych mam i zakaz pisania chu**** wie go na ile.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...