Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Fifa World / Fifa 15 Trainer - Latwe coinsy #Darmowe aktualizacje


Pawellek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przy okazji jak teraz wbijacie to mam do was pytanie działa wam ten tryb turniejowy Bundesliga ponieważ wygrywając go trainerem można wygrać paczke za 50 k i na dodatek 5 k z tym że próbowałem różnych sposobów i ostatecznie w finałowym meczu nie dostaje coins czy traineruje ktoś te turnieje i mu śmiga ?

Da się ale tylko tryb offline. Włączasz mecz dajesz sobie 5 goli a im reset i niestety musisz czekac do konca meczu. To jedyny sposób.

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No to nie zbyt opłacalny tryb offline chodziło mi o turniej online a dokładniej o bundeslige bo do wygrania za nią paczka za 50 k i 5 k w kasie także łatwy zarobek ale próbowałem na wiele sposobów i niestety się nie udawało .

Opublikowano

@krash666 , jak kupiles poprzez forum to pisz na PW. Tak mi najlatwiej, nie musze potem prosić o jakies potwierdzenie tego kim jestes. Wyslalem Ci już link na pw, ale nastepnym razem o tym pamietaj, prosze. :P

 

 

Opublikowano

Dostał ktoś bana od października :)? Jak myślicie do fify 16 będzie podobny bot? Czy jeśli wyjdzie to (wzorem poprzednich fif) można od razu trainerować czy raczej październik/listopad to takie newralgiczne miesiące? :>

Pozdrawiam serdecznie

Opublikowano

@Roxanus
Nie da sie tego w 100% przewidziec. Jesli bedzie mozliwosc stworzenia trainera to napewno i moj sie pojawi nawet przed oficjalna premiera gry.
Jakby chcieli to by juz to dawno wyeliminowali (kontrakty jakos dalo rade). Imo. nic sie nie zmieni w fifie 16.
Pozyjemy, zobaczymy. ;)

 

 

Opublikowano

Dzięki @Pawellek  za odpowiedź. Rozumiem, że kwestia bana pozostaje sporna, zastanawiam się tylko czy większe ryzyko będzie już od początku trainerować :) ale, kto wie.. :)

Opublikowano

@Roxanus

Ryzyko jest zawsze. Nawet jutro moga zablokowac trainery i to pewnie nawet bez aktualizacji gry.  

Ale, kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Wiadomo, ze coinsy na poczatku gry stoja na allegro bardzo dobrze. ;)

 

 

Opublikowano

Dziękuję Ci bardzo Pawellek za odpowiedź, mądrego dobrze posłuchać :) Możesz orientacyjnie powiedzieć, za ile można było kupić 100k coins we wrześniu/październiku 2014 do fify 15? Zacząłem przygodę z trainerowaniem praktycznie miesiąc temu, wcześniej tylko niedzielny gracz fifki ze mnie był :) (od 97  pykam)

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...