Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Neudia.eu - Start 18.10.2014 Godz: 20:00 Lepszy start ! [Dedyk] [Easy/Medium]


Ramzesek1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Brak skanu, a startujecie? To ma być lepszy start? Dobrze wiecie że są wirusy a i tak udostępniacie... To tak jakbyś chciał kupić samochód , pomimo że wiesz że on nie działa.. Serwer z prezki wydaje się dość fajny, ale niestety zgłaszam temat o zamknięcie z powodu braku skanów... Szkoda komputerów, kto wie co macie w tych plikach ( nie są to wasze pliki bo nie wiecie nawet które pliki są zarażone) Pozdrawiam serdecznie

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Brak skanu, a startujecie? To ma być lepszy start? Dobrze wiecie że są wirusy a i tak udostępniacie... To tak jakbyś chciał kupić samochód , pomimo że wiesz że on nie działa.. Serwer z prezki wydaje się dość fajny, ale niestety zgłaszam temat o zamknięcie z powodu braku skanów... Szkoda komputerów, kto wie co macie w tych plikach ( nie są to wasze pliki bo nie wiecie nawet które pliki są zarażone) Pozdrawiam serdecznie

Również zgłaszam za brak skanów.

Opublikowano

CAAAAAAAALY komp sie zawiesza od waszego clienta ... kazdy plik ,,zabezpieczony" i nie mozna nic zrobic folder rowniez ze nawet nie da sie nic skopiowac np tej waszej ,,latki" czy czegos innego
pozdro dla was dajecie cos zeby roz****** kompy innym ? zal mi was...

Opublikowano

Otóż client jest zawirusowany robaczkiem zwanym Win32/Ramnnit.A.
W przeciągu godziny może zawirusować jakieś 10tyś. plików.
Żegnam temat zgłaszam.

Każdy kto ściągnął clienta radzę pobrać SpyHunter4 i przeskanować komputer o ile nie chcecie formatować.

1.png


Kliknij w sygnaturę aby przejść do Prezentacji !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...