Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Neudia.eu - Start 18.10.2014 Godz: 20:00 Lepszy start ! [Dedyk] [Easy/Medium]


Ramzesek1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szczerze nie obchodzi mnie to bo jak pisałem stary client działał mi dobrze i nie miałem żadnych problemow...Zrobicie łatkę dla takich ludzi zeby mozna było grać na starym? Btw nie pomyśleliście o ludziach z limitem na internet...(y)

Opublikowano

Szczerze nie obchodzi mnie to bo jak pisałem stary client działał mi dobrze i nie miałem żadnych problemow...Zrobicie łatkę dla takich ludzi zeby mozna było grać na starym? Btw nie pomyśleliście o ludziach z limitem na internet...(y)

Tak będzie.

 

 

Edit: Dodaliśmy na start skille konne.

 

Witam tutaj błędy/poprawki które poprawiliśmy od startu:

 

- Dodane tarcze 61 do Handlarzy.

- Dodana biżuteria 54 do Handlarzy.

- Dodane ebo do Handlarzy.

- Poprawione Dungeony.

- Zmniejszone DMG na mapach.

- Zwiększony lekko Exp.

- Poprawiony drop z Metinów na mapie 90.

- Zmniejszone HP metinów.

- Klient skonfigurowany poprawnie.

- Sprawa sklepików [Dajecie opcję gry, na dole pokaż nazwy sklepów macie włącz lub wyłącz]

- Skille odbugowane.

- Channele stabilne.

- Logowanie działa poprawnie.

- Dodane skille konne na start [Cięcie z siodła itd].

- Wywalenie butelek Expa.

 

Na razie tyle, jeszcze wszystko poprawiamy aby do 20:00 było. :)

Opublikowano

Tak będzie.

 

 

Edit: Dodaliśmy na start skille konne.

 

Witam tutaj błędy/poprawki które poprawiliśmy od startu:

 

- Dodane tarcze 61 do Handlarzy.

- Dodana biżuteria 54 do Handlarzy.

- Dodane ebo do Handlarzy.

- Poprawione Dungeony.

- Zmniejszone DMG na mapach.

- Zwiększony lekko Exp.

- Poprawiony drop z Metinów na mapie 90.

- Zmniejszone HP metinów.

- Klient skonfigurowany poprawnie.

- Sprawa sklepików [Dajecie opcję gry, na dole pokaż nazwy sklepów macie włącz lub wyłącz]

- Skille odbugowane.

- Channele stabilne.

- Logowanie działa poprawnie.

- Dodane skille konne na start [Cięcie z siodła itd].

- Wywalenie butelek Expa.

 

Na razie tyle, jeszcze wszystko poprawiamy aby do 20:00 było. :)

co to są te butelki expa?

Opublikowano

Dropiły butelki ale się bugowały.

 

Dodaliśmy na start też języki na P. :)

ale z czego dropily? :P

 

 

Metiny 90+ mapa.

 

Jak ktoś nie ma konta, można na stronie się rejestrować.  :)

 

mozna juz powoli o klienta prosic? czy ne bardzo?

Opublikowano

Drop z bosa 90 naprawiony? Z szkaty jego lotały ogniste kamienie xD

Drop metinów 90 naprawiony?

 

Dungi all ogarnięte?

Drop yangów dobrze ustawiony?

Tak poprawiony drop.

Tak tez poprawiony.

Ogarnięte.

Tak jest ustawiony.

Opublikowano

oby tym razem nie było żadnych problemów , bo jak sami zapewne wiecie dzisiejszy start będzie ostatnią szansą dla was , pózniej zostanie może 50 graczy jeśli jeszcze raz coś nie wypali

Opublikowano

oby tym razem nie było żadnych problemów , bo jak sami zapewne wiecie dzisiejszy start będzie ostatnią szansą dla was , pózniej zostanie może 50 graczy jeśli jeszcze raz coś nie wypali

Tak wiemy teraz wypali.

 

Od Larrego:

 

https://www.youtube.com/watch?v=mpR5fY31_mQ&list=UU9Dm789l_NlGQ3feeHFhtrg

Klient serwera już jest można pobierać:

 

http://neudia.eu/?page=download&action=add
Opublikowano

Tak sobie przeglądałem bonusy.. Dlaczego nie ma bonu na Wartość ataku? 

 

Polecam. 

☆ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 

 

2e6ftab.png

 

☆ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 

 

 

Opublikowano

Mówiłem jak będzie, szkoda mi najbardziej Thaila i Ramzeska, zależy jak ludzie to odbiorą, ale kanały Wam pójdą w dół przez uzasadniony żal do Was - wydali zapewne zł na serwer i to jeszcze wy zapewnialiście, że wszystko będzie dobrze.

Asfen widzę nauczył się dużo... Nie lepiej zamówić u kogoś jedną a dobrą stronę i mieć do niej 100% pewności, lecz tutaj za dużo kasy wydać by trzeba rozumiem Kreta.

 

Wiadome jest również to, że koledzy typu Shaggy czy Asek nie dadzą Ci spokoju i nie liczyłbym na bezpieczny i dobry start.

Aż tak Wam zależało na swoim serwerze, że robicie go z Asfenem?

Opublikowano

Już jest upany 2# hosting klienta na Mediafire.

 

Sh4ke nie ośmieszaj się, Shaggy gówno robi słuchaj się.

Nie ośmieszam się, ale nie wierzę, że siedzi bezczynnie i się śmieje z Was.

Mnie nadal ciekawi Ramzesek, czy wy naprawdę wierzycie w czyjąś przemianę, czy mieliście aż takie parcie na serwer?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...