Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Neudia.eu - Start 18.10.2014 Godz: 20:00 Lepszy start ! [Dedyk] [Easy/Medium]


Ramzesek1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ośmieszam się, ale nie wierzę, że siedzi bezczynnie i się śmieje z Was.

Mnie nadal ciekawi Ramzesek, czy wy naprawdę wierzycie w czyjąś przemianę, czy mieliście aż takie parcie na serwer?

To się przekonasz teraz na tym starcie serwera, zobaczymy czy nie wypali.

Wina sponsora że luka w stronie nie Asfena!

Serwer normalnie dobrze działał. :)

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Miała być łatka na starego klienta.Będzie czy trzeba od nowa pobierać??

 

Musisz od nowa. 

☆ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 

 

2e6ftab.png

 

☆ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 

 

 

Opublikowano

Zwiększcie expa w v1 bo nie dało się tam expić do tego 60 jak 40 osób na spocie...

Okej już zwiększony. :)

 

Do 18:00 będą oddane SM.

 

Trzeba pobrać nowego, łatki nie będzie gdyż za dużo poprawek było.

Opublikowano

Pisze po raz 3...Nie miałem żadnych problemów ze starym clientem...Nie zamierzam pobierać nowego...Zróbcie paczkę, z nowym bs'em, albo zrobcie tak zeby mozna było wgrac swojego bo np mój nie działał ( A działa na każdym serwerze..) wklejcie rooty i to chyba wszystko co będzie mi potrzebne...Jeśli się myle prosze poprawcie mnie

Opublikowano

Pisze po raz 3...Nie miałem żadnych problemów ze starym clientem...Nie zamierzam pobierać nowego...Zróbcie paczkę, z nowym bs'em, albo zrobcie tak zeby mozna było wgrac swojego bo np mój nie działał ( A działa na każdym serwerze..) wklejcie rooty i to chyba wszystko co będzie mi potrzebne...Jeśli się myle prosze poprawcie mnie

Dobrze o 18:00 dodamy takową łatkę na stronie.

 

SM ZOSTAŁY ODDANE JUŻ !

 

2# Hosting klienta !

 

 

https://www.mediafire.com/?0le9ipm12lcak1g
Opublikowano

Już jest upany 2# hosting klienta na Mediafire.

 

Sh4ke nie ośmieszaj się, Shaggy gówno robi słuchaj się.

Zamiast robic nowego clienta po prostu daj łatke root.epk/eix

 

 

12H Expa to jest Nic.

 

Jest to pierwsza wersja plików serwera na którym byłem w administracji więc wiem jakie są bugi ( w większości ).

 

- Schodzenie z konia 

- Wszelkiego typu rękawice złodzieja czy to z IS czy z dropu ( raty serwerowe są tak ustawione, że 50% buguje to nam i prawie nic nie dropi )

- Nie ma sprawdzania czy są ukończone dungeony przez co będą się bugowały - Nie pokażą się moby/metiny/bossy etc.

- Itemy do biologa lecą jak krew z nosa

- Dungeony 65 potrzebują dwóch osób w pt ( to nie jest bug ) <- po prostu ch*jowo z waszej strony.

- Jeżeli nie zmieniliście DMG Broni na 115 lvl ( EXP ) To możecie się spodziewać, że będą one najlepszymi broniami pod PVP na serwerze :) ( wystarczy włożyc kd zrobić dobry sr i hit je*nie 50k )

- Atlantyda jest zbugowana ( modele korytarzy itp.) są za wysoko i nie maja ustawionej blokady po której postac może chodzić

- Z Generała leci szkata Lodowej wiedźmy ?

 

Kilka propozycji :

 

Jedną z propozycji jest to aby wspomagacze typu roski ataki obrony i te inne gówna były u handlarza.

Drugą propozycją jest dodanie mountów do expa ( które daja bonus np. 30% expa )

Kolejna propozycja to wgranie diffu/questa na brak dropu potek i otrzymywaniu potki po wbiciu kulki

 

 

Smok tworząc te pliki wiedział, że będą to dobre pliki które trzeba udoskonalić. 

Ostatnie wersje tych plików to mistrzostwo i bardzo pięknie działają.

2i6eukk.jpg

Opublikowano

Aaaa to jest dawna deila.eu ? :) Mam nadzieję że exp został zwiększony bo na początku deili miałem full eq ulepszony a exp 0,5% ze spota na mumiach :/ 

Fajne również były by nowe zbroje na 1lv dla każdej klasy z wbudowanym bonem +25% na potwory ;)

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Opublikowano

Nic z tego nie będzie, po starcie wyjdą kolejne bugi, lagi będą dokuczliwe, a administracja po czasie ogłosi przerwę techniczną, przerwa się oczywiście przeciągnie, co zirytuje pozostałych w oczekiwaniu ( czyt. naiwniaków ) na start ponowny. Serwer być może włączą jutro na krótką chwilę, po czym znowu wyłączą i ogłoszą że muszą naprawić pozostałe błędy, a start przełożony zostanie na kolejny piątek :D samo życie xD

Opublikowano

Nic z tego nie będzie, po starcie wyjdą kolejne bugi, lagi będą dokuczliwe, a administracja po czasie ogłosi przerwę techniczną, przerwa się oczywiście przeciągnie, co zirytuje pozostałych w oczekiwaniu ( czyt. naiwniaków ) na start ponowny. Serwer być może włączą jutro na krótką chwilę, po czym znowu wyłączą i ogłoszą że muszą naprawić pozostałe błędy, a start przełożony zostanie na kolejny piątek :D samo życie xD

Coś w tym prawdy jest. 

Wczoraj miało być wszystko idealnie, a okazalo się po starcie, ze serwer nie jest w ogole dopracowy i wymaga duzo poprawek.

Po czym zaczely sie resety, dodawanie, usuwanie bugow. Idiotycznym kitem z Waszej strony było to, ze ktos Wam sie niby wlamał.

Smieszne i zenujace.

Opublikowano

Nic z tego nie będzie, po starcie wyjdą kolejne bugi, lagi będą dokuczliwe, a administracja po czasie ogłosi przerwę techniczną, przerwa się oczywiście przeciągnie, co zirytuje pozostałych w oczekiwaniu ( czyt. naiwniaków ) na start ponowny. Serwer być może włączą jutro na krótką chwilę, po czym znowu wyłączą i ogłoszą że muszą naprawić pozostałe błędy, a start przełożony zostanie na kolejny piątek :D samo życie xD

Lagów nie będzie, mamy dobrego Firewalla który był na starcie offnięty.

Bugi wiadomo potem będą kolejny do naprawy, aby nie było włamów. :)

 

Już więcej startów nie będzie ten będzie jedynym oficjalnym i ostatnim

 

Zapraszamy:

 

Rejestracja:

 

http://neudia.eu/index.php?page=account&subpage=register

 

Pobieralnia:

 

http://neudia.eu/index.php?page=download

 

ItemShop już działa można wykupywać rzeczy !

Opublikowano

Upewnijcie się, że wszystko poprawiliście...Jak teraz spierdolicie to wątpie, że ktoś da wam 3 szanse...Teraz na maxie bedzie 400 osób...

Opublikowano

Upewnijcie się, że wszystko poprawiliście...Jak teraz spierdolicie to wątpie, że ktoś da wam 3 szanse...Teraz na maxie bedzie 400 osób...

Tak wszystko jest poprawione sprawdzone 3 razy przez graczy.

 

3# Hosting klienta:

xxx
Opublikowano

Lagów nie będzie, mamy dobrego Firewalla który był na starcie offnięty.

Bugi wiadomo potem będą kolejny do naprawy, aby nie było włamów. :)

 

Już więcej startów nie będzie ten będzie jedynym oficjalnym i ostatnim

 

Zapraszamy:

 

Rejestracja:

http://neudia.eu/index.php?page=account&subpage=register

Pobieralnia:

http://neudia.eu/index.php?page=download

ItemShop już działa można wykupywać rzeczy !

Co ty tak z tym ItemShopem ? Nie masz kasy na pizzerke do szkoły ?

 

Zróbcie dungeony 65 bez pt albo usuńcie je całkowicie i na ulepszenie broni.zbroi dajcie perły :>

Zróbcie tez handlarza z m.in.

Atak Boga smokó

Obrona boga smoków

Życie boga smoków

Wszystkie rosy

Krytyki/ przeszywki i Wody

2i6eukk.jpg

Opublikowano

Ostrzegam przed zawirusowanym clientem :) Około 30 wirusów mi wykryło. Sprawdzane kilkoma antywirusami.

Tak zaraz dodam skan że klient jest czysty. :)

Mam oryginalnego Nortona.

 

 

Co ty tak z tym ItemShopem ? Nie masz kasy na pizzerke do szkoły ?

 

Zróbcie dungeony 65 bez pt albo usuńcie je całkowicie i na ulepszenie broni.zbroi dajcie perły :>

Zróbcie tez handlarza z m.in.

Atak Boga smokó

Obrona boga smoków

Życie boga smoków

Wszystkie rosy

Krytyki/ przeszywki i Wody

Dropią z szkatułek Neudi z mobów. :)

Opublikowano

 

Witam tutaj błędy/poprawki które poprawiliśmy od startu:

 

 

- Dodane tarcze 61 do Handlarzy.

- Dodana biżuteria 54 do Handlarzy.

- Dodane ebo do Handlarzy.

- Poprawione Dungeony.

- Zmniejszone DMG na mapach.

- Zwiększony lekko Exp.

- Poprawiony drop z Metinów na mapie 90.

- Zmniejszone HP metinów.

- Klient skonfigurowany poprawnie.

- Sprawa sklepików [Dajecie opcję gry, na dole pokaż nazwy sklepów macie włącz lub wyłącz]

- Skille odbugowane.

- Channele stabilne.

- Logowanie działa poprawnie.

- Dodane skille konne na start [Cięcie z siodła itd].

- Wywalenie butelek Expa.

 

Na razie tyle, jeszcze wszystko poprawiamy aby do 20:00 było. :)

 

Klient Nowy !

1# Hosting:

xxx

2# Hosting:

xxx

3# Hosting

xxx

Kto ma starego klienta, nie chcę nowego klienta, obowiązkowa łatka !

xxx

Tutaj dodaliśmy opcję kupowania Expa/Drop/Yang na 7/14 dni.

 

ItemShop jest zrobiony można korzystać !

http://neudia.eu/?page=shop&subpage=token#Zwiększony EXP 

 

Tak wszystko jest poprawione sprawdzone 3 razy przez graczy.

 

3# Hosting klienta:

xxx

Proszę o skany. 2h

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...