Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Neudia.eu - Start 18.10.2014 Godz: 20:00 Lepszy start ! [Dedyk] [Easy/Medium]


Ramzesek1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie polecam :)


 


ile zrobiliście łatek nowych od startu? 10?


 


Nie polecam tego niewypału, ukradzione pliki, to jest to. Pozdrawiam.


 


Jest dużo więcej lepszych serwerów które ostatnio wystartowały/startują niż ten niewypał.


 


Pozdrawiam.


Opublikowano

Było 700+ osób.

 

Start serwera równo 20:00.

Ts: ts.neudia.eu

700+? jak zagladlaem 1h, 2h, 3h po starcie to bylo ok 300-380 os online. Ta strone ostatnio gdzies widzialem, identyczna, tylko inna nazwa servera.(www Waszego serva)

Opublikowano

to dajesz latke wiedzac ze w niej jest wirus ? mi ten wasz caly klient nie dziala (nie wlacza sie ) i nie mam innego metka zeby wgrac konfiguracje

Opublikowano

Client zawirusowany. 
Szaleje cały komputer, dokładnie wirus Ramnit.A
Co ciekawsze nie da się usunąć folderu z clientem, jest zaszczepiony w procesy ?
 

1.png


Kliknij w sygnaturę aby przejść do Prezentacji !

Opublikowano

Chłopie gracze skanowali nortonem i nic nie wykryło.

Napisz z jakiego hostingu pobierałeś to wtedy poprawimy te wirusy.

Koniecznie wymagana łatka do starego clienta ?

wjub1h.jpg

Opublikowano

Koniecznie wymagana łatka do starego clienta ?

Nie trzeba.

 

 

Pobrałem z mega i w cliencie było około 15 wirusów. Nie uruchomiłem nawet żadnego pliku a folderu usunąć nie mogłem.

Wgraj to:

xxx
Opublikowano

 

Chłopie gracze skanowali nortonem i nic nie wykryło.

Napisz z jakiego hostingu pobierałeś to wtedy poprawimy te wirusy.

 

Proszę łatka bez wirów:

xxx

 

Człowieku Norton to największe gówno, za przeproszeniem.

Łatka bez wirusa. No kur** aż się zaśmieję prosto w twarz. 

 

Nie pobierać i odradzam wszstkim. Nie dają skanów co ciekawsze. Mogę dać screena z logów kwarantanny po ściągnięciu clienta.

1.png


Kliknij w sygnaturę aby przejść do Prezentacji !

Opublikowano

Pobrałem z mega i w cliencie było około 15 wirusów. Nie uruchomiłem nawet żadnego pliku a folderu usunąć nie mogłem.

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Nic tylko beke  cisnąć w tym temacie xdd

Ten serwer jest cały jak beka xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...