Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekrutacja na NA TeamSpeak 3 - ZAMKNIĘTA!


_Piotr_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

#

#

#

#

#

R

E

K

L

A

M

A

#

#

#

#

#

708021412971128805280.png

Witajcie!

 

Chcemy ogłosić, że na naszym serwerze

TeamSpeak 3 zostaje otwarta rekrutacja!

859591413576052976102.pngNA - New Admin 

 

Obowiązki

 

- Znajomość komunikatora.

- Przydzielanie kanałów prywatnych.

- Pomoc w ustawieniach klienta.

- Rejestrowanie użytkowników na serwerze.

- Pilnowanie porządku na serwerze.

 

Przywileje

 

- Możliwość wejścia na kanały prywatne bez hasła.

- Przydzielanie kanałów.

- Możliwość przenoszenia userów na kanałach.

- Nadawanie rang gier, krejzolskich i rejestracyjnych.

 

Po okresie próbnym (7 dni):

- Ranga 729421413576052976102.pngSA na TeamSpeaku.

- Ranga na forum.

- Dostęp do ukrytego działu Administracji TeamSpeaka.

 

Wymagania

 

- Maksymalnie 10% na pasku.

- Minimum 100 postów.

 - Wiek 15+.

- Mutacja!

 

Chcesz zostać nowym Administratorem TeamSpeak MPCforum? Napisz podanie pod tym tematem i czekaj na wiadomość,

w której będzie podana dokładna data i godzina naszej rozmowy. Jeśli nie napisaliśmy do Ciebie Prywatnej Wiadomości oznacza to, że nie jesteśmy zainteresowani współpracą. Pamiętaj, jeśli jesteś administratorem na innym serwerze to automatycznie zostajesz odrzucony, jeśli natomiast napiszesz, że nie pełnisz nigdzie tej funkcji, a ktoś z administracji pewnego dnia Cię przyłapie - degradacja, i nie ma możliwości abyś wrócił do Teamu. Pamiętaj, że jeśli Administracja, która Cię rekrutuje widziała Cię na TeamSpeak MPCForum dosyć często masz większe szanse na to, że napiszemy właśnie do Ciebie!

 

Podania składamy do piątku (17.10.2014) do godziny 18:47

W sobotę od 12:00 do 15:00 odbędą się rozmowy z Wami.

Kogo nie będzie na rozmowie ten zostaje z góry odrzucony.

 

 

W KAŻDYM POŚCIE MA BYĆ TYLKO ZAWARTOŚĆ CYTATU! 

NIE ZADAJEMY TUTAJ ZBĘDNYCH PYTAŃ.

JEŻELI NIE SPEŁNIASZ WYMAGAŃ NIE MARNUJ

NASZEGO I SWOJEGO CZASU.

KAŻDY POST NIE NA TEMAT LUB BEZ SPEŁNIONYCH WYMAGAŃ

TRAKTUJEMY JAKO SPAM I NAGRADZAMY 5% NA PASKU.

 

 

 

 

Imię:

Wiek:

Nick na forum:

Nick na TS:

Czy posiadasz głos po mutacji?:

Ile czasu spędzasz na TS3?:

W jakich godzinach najczęściej możesz przesiadywać?:

Czy posiadasz/łeś admina na innym TS3?:

Znajomość TeamSpeaka (w skali 1-10):

Kontakt:

 

 

Osoby które zajmują się rekrutacją:   

849191413576052976102.png@_Piotr_

920421413576172976102.png@cichy.

405161413576052976102.png@Evaneth

 

Podziękowania za grafikę dla @DogGuffi

Opublikowano

Imię: Marcin
Wiek: 15
Nick na forum: kotkowski
Nick na TS: kotkowski
Czy posiadasz głos po mutacji?: Tak
Ile czasu spędzasz na TS3?: Caaaaaaaały dzień ;-;
W jakich godzinach najczęściej możesz przesiadywać?: Poszkolnych ;-;
Czy posiadasz/łeś admina na innym TS3?: Tak
Znajomość TeamSpeaka (w skali 1-10): 7 (nie ogarniam ustawiania praw do grup i tych bardziej zaawansowanych rzeczy)
Kontakt: Forum lub steam

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Imię: Dominik
Wiek: 16
Nick na forum: Wujek Blacha
Nick na TS: Wujek Blacha
Czy posiadasz głos po mutacji?: Tak.
Ile czasu spędzasz na TS3?: Trochę tego będzie. 
W jakich godzinach najczęściej możesz przesiadywać?: Popołudniowych i wieczornych. 
Czy posiadasz/łeś admina na innym TS3?: Tak byłem kilka razy administratorem oraz właścicielem, aktualnie nie posiadam nigdzie rangi, a byłem na tym serwerze TS3 już SA :)
Znajomość TeamSpeaka (w skali 1-10): 10 - umiem stawiać TS3, permisje i inne gówna :D
Kontakt: GG: 35463299 PW - @Wujek Blacha 


k4L2ZMS.png

Opublikowano

Imię: Mirek
Wiek: 16
Nick na forum: DnaloP
Nick na TS: Zależy, na komputerze DnaloP a z fona DnaloPmobile
Czy posiadasz głos po mutacji?:Jasne.
Ile czasu spędzasz na TS3?: Różnie. Jak mam czas to jestem. 
W jakich godzinach najczęściej możesz przesiadywać?: 10-15
Czy posiadasz/łeś admina na innym TS3?: Ta, HSA przez ponad miesiąc na tym tsie, więc wszystkie uprawnienia znam (chyba że zmienialiście)
Znajomość TeamSpeaka (w skali 1-10): Zależy w jakim sensie. Jeśli chodzi o podstawowe funkcje no to 8-9/10
Kontakt:pw, gg. 

Opublikowano

Imię: Dawid
Wiek: 16
Nick na forum: Maupa.
Nick na TS: Maupa.
Czy posiadasz głos po mutacji?: Tak.
Ile czasu spędzasz na TS3?: Kilka godzin dziennie popołudniowo od 2-4h conajmniej.
W jakich godzinach najczęściej możesz przesiadywać?: 14-20
Czy posiadasz/łeś admina na innym TS3?: Nie.
Znajomość TeamSpeaka (w skali 1-10): 6
Kontakt: GG - 39514467, PW na forum.

Opublikowano

Imię:Damian
Wiek:14
Nick na forum: The Phoenix
Nick na TS: The Phoenix
Czy posiadasz głos po mutacji?: Powiedzmy 
Ile czasu spędzasz na TS3?: Całe dnie 
W jakich godzinach najczęściej możesz przesiadywać?: od 16 do 23 w normalne dni a w weekend od 10-12 do 24 a nawet więcej
Czy posiadasz/łeś admina na innym TS3?:Nie
Znajomość TeamSpeaka (w skali 1-10):7
Kontakt PW na forum, skype, gg, TS

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Imię: Wiktoria
Wiek: 17
Nick na forum: WiktoriaK
Nick na TS: WiktoriaK
Czy posiadasz głos po mutacji?:Dziewczyny nie mają mutacji.
Ile czasu spędzasz na TS3?:Mogę nawet cały dzień.
W jakich godzinach najczęściej możesz przesiadywać?:Tak jak u góry.
Czy posiadasz/łeś admina na innym TS3?:Kiedyś tak.
Znajomość TeamSpeaka (w skali 1-10):8

Kontakt : Skype,Pw na forum

QL4A4Sf.png

Opublikowano

Imię: Aneta
Wiek: 16 lat
Nick na forum: Upss
Nick na TS: Upss
Czy posiadasz głos po mutacji?: Nie piszczę :-).
Ile czasu spędzasz na TS3?: Różnie. Ostatnio, ze względu na sytuację, byłam rzadko, ale już się poprawiło i wróciłam, i na MPC, i na TS'a.
W jakich godzinach najczęściej możesz przesiadywać?: Porannych, popołudniowych i wieczornych. Najlepiej 16-24. 
Czy posiadasz/łeś admina na innym TS3?: Byłam na wielu ts'ach ADMINEM/MODEM. Na TS'ie forumowym również, ale właśnie ze względu na sytuację zrezygnowałam ze wszystkich rang.
Znajomość TeamSpeaka (w skali 1-10): Zależy o co pytać. Jeśli chodzi o permisje, podstawowe funkcje TS'a znam je bardzo dobrze. O różne pierdoły, które nie są techniczną stroną - niekoniecznie dobrze je znam. Myślę, że taka 8 dobrze by do mnie pasowała :-). 
Kontakt: PW/GG (Posiada je cichy. a wolałabym tu nie podawać). 

­

809131449509880369478.gif
Opublikowano

Imię: Daniel
Wiek:15
Nick na forum:Shequ
Nick na TS:Shequ
Czy posiadasz głos po mutacji?:Tak
Ile czasu spędzasz na TS3?:4-5 (na różnych adresach) 
W jakich godzinach najczęściej możesz przesiadywać?:17-21
Czy posiadasz/łeś admina na innym TS3?:Nie
Znajomość TeamSpeaka (w skali 1-10):7
Kontakt:Forumowe PW

Opublikowano
Imię: Oskar

Wiek: 18 lat

Nick na forum: ShaU

Nick na TS: ShaU 

Czy posiadasz głos po mutacji?: Tak

Ile czasu spędzasz na TS3?: Zależy od dnia. 5 h - 7 h

W jakich godzinach najczęściej możesz przesiadywać?: Od 11 do 17

Czy posiadasz/łeś admina na innym TS3?: Tak posiadałem Admina TS na argentusie. Robiłem TS'a dla prywatnych serwerów Metin2.

Znajomość TeamSpeaka (w skali 1-10): 8

Kontakt: GG: 36168269 / PW na forum

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Imię: Marcel
Wiek: 20
Nick na forum: Astern
Nick na TS: Astern/MW
Czy posiadasz głos po mutacji?: Oczywiście
Ile czasu spędzasz na TS3?: 5-12 godzin
W jakich godzinach najczęściej możesz przesiadywać?: od 10-21 lub dłużej
Czy posiadasz/łeś admina na innym TS3?: Tak, posiadałem 
Znajomość TeamSpeaka (w skali 1-10): 9
Kontakt:

PW mpcforum.pl

skype: marcel.wiebers2

facebook: CLICK

e-mail: [email protected]

Opublikowano

Imię: Tomasz
Wiek: 17
Nick na forum: Tomuz.
Nick na TS: Tomuz.
Czy posiadasz głos po mutacji?: Tak ; )
Ile czasu spędzasz na TS3?: Ile będzie trzeba, mogę nawet do kilku godzin ; )
W jakich godzinach najczęściej możesz przesiadywać?: ~6-10 oraz ~15-22.
Czy posiadasz/łeś admina na innym TS3?: Tak.
Znajomość TeamSpeaka (w skali 1-10): 9+ ; )
Kontakt: GG:50402589

r3ePj8E.png

Opublikowano

Imię: Przemek
Wiek: 19
Nick na forum: Easy.
Nick na TS: Easyy
Czy posiadasz głos po mutacji?: No
Ile czasu spędzasz na TS3?: dużo :D
W jakich godzinach najczęściej możesz przesiadywać?: porą wieczorną :D
Czy posiadasz/łeś admina na innym TS3?: Na swoich :D ale już ich nie ma [*] :D
Znajomość TeamSpeaka (w skali 1-10):5,5 :D 
Kontakt: PW :D 

oDYVDfv.gif
Opublikowano

Imię: Mateusz
Wiek: 18 w Listopadzie
Nick na forum: Lord King
Nick na TS: King :*
Czy posiadasz głos po mutacji?: Ta, przepalony niestety do tego.
Ile czasu spędzasz na TS3?: W zależności od ilości osób na serwerze.
W jakich godzinach najczęściej możesz przesiadywać?: Pon-Pt: 15-23 Weekendy 8-23, w tych godzinach jestem wolny o ile nie siedzę na polu.
Czy posiadasz/łeś admina na innym TS3?: Tak, w sumie na 6 serwerach.
Znajomość TeamSpeaka (w skali 1-10): 8/10
Kontakt: PW, GG, TS, Mail

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

Imię: Kacper
Wiek: 16
Nick na forum: humannus
Nick na TS: humannus
Czy posiadasz głos po mutacji?: Tak.
Ile czasu spędzasz na TS3?: Dużo, zazwyczaj przesiaduję wieczorami gdy na TSie nie ma już nikogo, kto może przydzielać kanały i ludzie czekają lub siedzą na tymczasowych.
W jakich godzinach najczęściej możesz przesiadywać?: 18:00-24:00
Czy posiadasz/łeś admina na innym TS3?: Oczywiście, byłem właścicielem kilku swoich.
Znajomość TeamSpeaka (w skali 1-10): 8
Kontakt: Prywatna Wiadomość, Skype (dj_human).

Opublikowano
Imię: Kacper

Wiek: 18 lat

Nick na forum: Slasher_

Nick na TS: Slasher_

Czy posiadasz głos po mutacji?: Jasne, że tak :D

Ile czasu spędzasz na TS3?: Ogólnie siedzę na publicznym i gram z kumplem w CS

W jakich godzinach najczęściej możesz przesiadywać?: Cały czas gdy jestem dostępny na komputerze

Czy posiadasz/łeś admina na innym TS3?: Jasne, stawiałem wiele TS'ów, dużo razy byłem na nich właścicielem lub adminem

Znajomość TeamSpeaka (w skali 1-10): 9

Kontakt: PW, GG: 44574189

Opublikowano
Imię: Dominik 

Wiek: 16 Lat

Nick na forum: dudu98PL

Nick na TS: dudu98PL

Czy posiadasz głos po mutacji?: Tak

Ile czasu spędzasz na TS3?: Zależy wszystko od dnia

W jakich godzinach najczęściej możesz przesiadywać?: Najczęściej Wieczorem ale zdarzy się że będę cały dzień 

Czy posiadasz/łeś admina na innym TS3?: Tak

Znajomość TeamSpeaka (w skali 1-10): Uznajmy że 8/10

Kontakt: Najlepiej PW na forum. 

Jeżeli wypowiedziałem się w twoim temacie i masz do mnie jeszcze jakieś pytanie to daj lajka albo oznacz mnie @dudu98PL


Masz jakiś problem ? Potrzebujesz pomocy ? Pisz PW Postaram się Pomóc .... 

Opublikowano

Imię: - Tomek 

Wiek: - 17 
Nick na forum: - tomickiond
Nick na TS: - tomickiond
Czy posiadasz głos po mutacji?: - tak 
Ile czasu spędzasz na TS3?: -  Dużo 
W jakich godzinach najczęściej możesz przesiadywać?: -  od 13  do 19-20 
Czy posiadasz/łeś admina na innym TS3?: -  Tak 
Znajomość TeamSpeaka (w skali 1-10):   7-8 
Kontakt: Forum 

2isw7yf.png

Opublikowano
Imię: Krzysztof

Wiek: 17

Nick na forum: Connas

Nick na TS: Oficer

Czy posiadasz głos po mutacji?: tak daja mi 25-35 lat po głosie o.O

Ile czasu spędzasz na TS3?: bardzo dużo

W jakich godzinach najczęściej możesz przesiadywać?:  jak mam dla kogo siedzieć i rozmawiać to  w poniedziałek- Piątek od 14:00-2:00  sobota-niedziela 11:00-3:00

Czy posiadasz/łeś admina na innym TS3?: tylko moderatora 

Znajomość TeamSpeaka (w skali 1-10): 8

Kontakt: pw forum

za wysoka sygnatura

Pasjonat
Opublikowano

Imię: Maciek
Wiek: 18,
Nick na forum: mxj
Nick na TS: mxj
Czy posiadasz głos po mutacji?: Tak
Ile czasu spędzasz na TS3?: Jak mam odpalonego kompa, to zawsze jest ts w tle :) (co prawda czasem jestem na innej karcie na innym ts'ie ale jestem). Zależy od dnia od 3-5 do 5-8h gdy nic nie mam do robienia.
W jakich godzinach najczęściej możesz przesiadywać?: Wieczorem/po południu. (Pon-Śr: 19:00-24:00, Czwartek nie mam wykładów- nawet cały czas, Piątek - od 13, weekendy też często)
Czy posiadasz/łeś admina na innym TS3?: Tak, na małym serwerze znajomych gdzie przesiadywało po 10-30 osób.
Znajomość TeamSpeaka (w skali 1-10): 7-8/10
Kontakt: PW na forum, TS(na mpc kanał 14)

.

Opublikowano

Imię: Michał
Wiek: 18
Nick na forum: 'Alkoholic
Nick na TS: Alkoholic
Czy posiadasz głos po mutacji?: Tak
Ile czasu spędzasz na TS3?: Na Ts3 siedzę bardzo często, niestety nie na MPC'owym
W jakich godzinach najczęściej możesz przesiadywać?: 15+, 21+
Czy posiadasz/łeś admina na innym TS3?: Posiadałem administratora, miałem własne serwery TeamSpeak'a
Znajomość TeamSpeaka (w skali 1-10): Myślę, że 9/10
Kontakt: GG: 45219968, pw, ts3

Opublikowano

Imię: Dejwid
Wiek: 15
Nick na forum: tsdek
Nick na TS: Dapsi
Czy posiadasz głos po mutacji?: tak
Ile czasu spędzasz na TS3?: cały dzień
W jakich godzinach najczęściej możesz przesiadywać?: od 15 do 22
Czy posiadasz/łeś admina na innym TS3?: tak.
Znajomość TeamSpeaka (w skali 1-10): 10
Kontakt: pw na forum

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

Imię: Paweł
Wiek: 18
Nick na forum: @` Kirito
Nick na TS: Kirito
Czy posiadasz głos po mutacji?: Tak
Ile czasu spędzasz na TS3?: Parę godzin dziennie.
W jakich godzinach najczęściej możesz przesiadywać?: Weekendy/Wolne - od rana, Pon-Pt - popołudniu/wieczorem
Czy posiadasz/łeś admina na innym TS3?: Tak, adminem byłem na paru serwerach TS oraz miałem 2 swoje, moderator na 3 ts serwerów metin2.
Znajomość TeamSpeaka (w skali 1-10): 9
Kontakt: PW lub GG - pod avkiem.

Opublikowano

Imię: Sebastian
Wiek: 16
Nick na forum: J0k3r11
Nick na TS: Seba18™
Czy posiadasz głos po mutacji?: Tak
Ile czasu spędzasz na TS3?: W miarę swoich możliwości ( po szkole od 16, czasami od 17 do godziny 22 )
W jakich godzinach najczęściej możesz przesiadywać?: 17, 18, 19, 20, 21, 22
Czy posiadasz/łeś admina na innym TS3?: Tak, byłem współwłaścicielem niegdyś największego serwera TS3 na świecie, pomagałem rówież znajomym w prowadzeniu ts.
Znajomość TeamSpeaka (w skali 1-10): 10 +
Kontakt: Forum, Facebook, telefon

922631407524767580852.png

50/100/150/200/250/300/350/400

Opublikowano

Imię:Jakub
Wiek:19
Nick na forum:szeffjakub
Nick na TS:kubusskw
Czy posiadasz głos po mutacji?:Tak
Ile czasu spędzasz na TS3?:4h+ dziennie
W jakich godzinach najczęściej możesz przesiadywać?:Od poniedziałku do czwartku 15-17 ,19-23 czasami godzinkę wcześniej czasami później :), piątek-sobota zależnie od tego czy coś robie cały dzień lub tylko kilka godzin , niedziela zazwyczaj cała tj od 12-24
Czy posiadasz/łeś admina na innym TS3?:nie
Znajomość TeamSpeaka (w skali 1-10):7
Kontakt:Prv na forum

9744614511434431437261.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...