Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ostatnimi czasy moje doświadczenie w pełnieniu funkcji GM'a wzrosło. Byłem GA na serwerze Xantis.pl. Wykonywałem swoje zadanie dobrze,


 


miałem dobry kontakt z graczami i starałem się jak mogłem. Niestety serwer upadł, ale nie z mojej winy. 


 


Tak więc zapraszam do zapoznania się z moim podaniem, oraz proszę, o danie szansy.


 


Pozdrawiam :)


 


~ref.


Opublikowano

Wszystko fajnie tylko po co takie tematy na mpc? Moim zdaniem nikt nie weźmie na GM osoby, której nie zna z reala albo chociaż jakiejś długoletniej znajomości czy współpracy z neta. Dlaczego? A no dlatego, że nikt normalny nie zaryzykuje jakimś bublem zwłaszcza, że inwestuje w to swoje pieniądze na serwer. Dasz GM nieznanej osobie, zaczną się szachrajstwa a po bani zbierasz Ty. Wiadomo, że można to kontrolować ale chyba nie taki jest zamysł posady gM:P

Opublikowano

Wszystko fajnie tylko po co takie tematy na mpc? Moim zdaniem nikt nie weźmie na GM osoby, której nie zna z reala albo chociaż jakiejś długoletniej znajomości czy współpracy z neta. Dlaczego? A no dlatego, że nikt normalny nie zaryzykuje jakimś bublem zwłaszcza, że inwestuje w to swoje pieniądze na serwer. Dasz GM nieznanej osobie, zaczną się szachrajstwa a po bani zbierasz Ty. Wiadomo, że można to kontrolować ale chyba nie taki jest zamysł posady gM:P

Kwestia zaufania. 

Można przyjąć osobę na okres próbny, z takimi uprawieniami, które uniemożliwią zrobienie bałaganu na serwerze.

Rozumiem, że Twoim zdaniem, żeby przyjąć osobę na posadę GM'a, trzeba ją dobrze znać, itp, ale jednak dostałem już parę propozycji i nikt się na mnie nie zawiódł. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...