Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Atreya - System Petów, Set Niebios, BS i pare innych systemów.


Mizune

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szok !
Mówcie tylko kiedy startujecie. 

Q: 

Czy pety mają teki same bonusy czy bedzie coś jak na Dreikon ? ( zmianki bonusu peta )
Czy będą tzw. Rajdy na które wybieramy się z grupka ludzi ( min 6 ) bo dodatkowe rzeczy ( nie ulepszacze itp a np. amulety pod PvP ) 

2i6eukk.jpg

Opublikowano

Szok !

Mówcie tylko kiedy startujecie. 

 

Q: 

 

Czy pety mają teki same bonusy czy bedzie coś jak na Dreikon ? ( zmianki bonusu peta )

Czy będą tzw. Rajdy na które wybieramy się z grupka ludzi ( min 6 ) bo dodatkowe rzeczy ( nie ulepszacze itp a np. amulety pod PvP ) 

1. Pety mają stałe bonusy, jest dużo petów i dużo bonusów, są one ułożone tak by każdy pet miał swoje zastosowanie. Zazwyczaj ludzie używają 2 petów, najlepszego albo najładniejszego, u Nas postawiliśmy na urozmaicenie, Naszym zdaniem średnio prezentuję się jeden gatunek peta przy każdym graczu.

 

2. Oczywiście że tak. Spójrz tutaj : 

 

10628245_1500636146858554_62879286479246

 

To specjalny system "Słów Runicznych" (1 z 5 systemów pochodnych od "Systemu Sojuszu".)

Mamy 6 Run i każda wzmacnia Nas o odporność na daną broń (Miecze, Dwuręczne, Sztylety, Wachlarze, Dzwony, Strzały), haczyk tkwi w tym że aby bonusy działały musi się świecić cały pierścień runiczny na powyższym obrazku, a nastąpi to dopiero wtedy gdy zbierzemy wszystkie Runy, które zdobywamy właśnie na Rajdach.

 

Do tego Rajdy są podzielone na 2 rodzaje :

 - Search and Destroy (Znajdź i Zniszcz)

 - Wyprawy (Długie rajdy przypominające katakumby lub dt)

0VPaRnd.png

Opublikowano

1. Pety mają stałe bonusy, jest dużo petów i dużo bonusów, są one ułożone tak by każdy pet miał swoje zastosowanie. Zazwyczaj ludzie używają 2 petów, najlepszego albo najładniejszego, u Nas postawiliśmy na urozmaicenie, Naszym zdaniem średnio prezentuję się jeden gatunek peta przy każdym graczu.

 

2. Oczywiście że tak. Spójrz tutaj : 

 

10628245_1500636146858554_62879286479246

 

To specjalny system "Słów Runicznych" (1 z 5 systemów pochodnych od "Systemu Sojuszu".)

Mamy 6 Run i każda wzmacnia Nas o odporność na daną broń (Miecze, Dwuręczne, Sztylety, Wachlarze, Dzwony, Strzały), haczyk tkwi w tym że aby bonusy działały musi się świecić cały pierścień runiczny na powyższym obrazku, a nastąpi to dopiero wtedy gdy zbierzemy wszystkie Runy, które zdobywamy właśnie na Rajdach.

 

Do tego Rajdy są podzielone na 2 rodzaje :

 - Search and Destroy (Znajdź i Zniszcz)

 - Wyprawy (Długie rajdy przypominające katakumby lub dt)

nie chce was obrażać "koledzy" ale te runy są zajebane prosto z diablo III :D nie żebym się czepiał bo wszystkie ulepki do metina na privy są zajebane z jakiś gier zazwyczaj btw fajnie to wygląda bardzo fajny system i oby tak dalej bo projekt coraz bardziej wygląda na bardziej dopracowany :)

Opublikowano

Serwer kozak zagram bankowo. I nie wiem czy ktoś już pisał bo nie chce mi się czytać 7 stron ale bronie szczególnie u sury M i szamana M nie leżą w dłoni a poza nią a o ninjy widziałem że pisali to tylko tyle zauważyłem z filmiku :)

Opublikowano

nie chce was obrażać "koledzy" ale te runy są zajebane prosto z diablo III :D nie żebym się czepiał bo wszystkie ulepki do metina na privy są zajebane z jakiś gier zazwyczaj btw fajnie to wygląda bardzo fajny system i oby tak dalej bo projekt coraz bardziej wygląda na bardziej dopracowany :)

Ciekawe Grafisku czyżby lizanko dupeczky po Kolejne zlecenie #dyskalkulia

 

Projekt sam w sobie jest Ciekawy ale co to zmienia jak 3/4 Modeli jest kradzione z innych gier, questy są kupowane, a wasza jest tylko nazwa ?

 

Kolejna rzecz która jest zabawna to wasze mierne napinanie kiedy ktokolwiek powie wam ze modele nie są wasze. Może ludzie to kupią ale jesteście zabawni ^^

 

Z niecierpliwością czekam na marne posty mizune albo innych houhouhou 

 

Januś

Jestem królem po dziś dzień i mój gen się tym skaził.

 

Opublikowano

Ciekawe Grafisku czyżby lizanko dupeczky po Kolejne zlecenie #dyskalkulia

Projekt sam w sobie jest Ciekawy ale co to zmienia jak 3/4 Modeli jest kradzione z innych gier, questy są kupowane, a wasza jest tylko nazwa ?

Kolejna rzecz która jest zabawna to wasze mierne napinanie kiedy ktokolwiek powie wam ze modele nie są wasze. Może ludzie to kupią ale jesteście zabawni ^^

Z niecierpliwością czekam na marne posty mizune albo innych houhouhou

Januś

Informacje z dupy wsadź sobie w buty.

0LsM05U.png

Opublikowano

Szkielety złe, reszta dobra :D

Bardzo dobry Medium może powstać o ile to nie słomiany zapał. :D

To easy. 

 

 
PROGRESS: 76%
Zawiesił się?
Opublikowano

Informacje z dupy wsadź sobie w buty.

Nie zawiodłeś mnie :)

 

Przypomnę wam ze w Środę wychodzi Pre_Patch w wowie, wiec możecie wyciągać Nowe modele ! ;)

 

 

 

To easy. 

 

 
PROGRESS: 76%
Zawiesił się?

 

Nie mogę Sie doczekać Startu ! Widze ze Praca Boil'uje ;>

 

Widze ze upatrzyliście sobie Firme blizzard Ikony, Modele, Pomysły This is It !

 

Chyba już dziś zacznę odkładać hajs na ... IS <lolz69> #Cebula

Jestem królem po dziś dzień i mój gen się tym skaził.

 

Opublikowano

Chciałbym was nazwać najlepszym serwerem ale nie ma chwalenia dnia przed zachodem słońca.
Jeżeli pracujecie nad nim cały czas i wkładacie w to cały swój talent to na pewno znajdę się na tym serwerze.

Powodzenia w tworzeniu.

Pewnie to wiecie ale przypomnę.
Pamiętajcie o robieniu kopii zapasowych :)

@Edit

Moglibyście też usunąć świecenie sztyletów dla daggera :>
W sumie, przy ładnych setach takowe świecenie nie jest potrzebne a zostawić sam połysk :>

2i6eukk.jpg

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Wszystko super :) zagram chętnie

Zaraz przyleci kwiatek i wyjebie temat do kosza.

 

Ps. Nie da się napisać. A-t-r-e-y-a. xD

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...