Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Atreya - System Petów, Set Niebios, BS i pare innych systemów.


Mizune

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko ze mark exportuje i na amd dziala.

 

Prawda jest taka ze on duzo zrobil dla mpc a takie cebulaczki jak wy docenic czyjejś nawet najmniejszej pracy nie potraficie docenic

Zgodze się z Askiem, mark tyle zrobił dla mpc i bardzo go szanuję.Muszę tu askowi rację przyznać.

Do dyskusji sie nie wtracam.

 

Mark nie raz nie dwa pokazał ludziom co można zrobic z metinem wspaniałego, powinniście okazać mu zrozumienie i szacunek wiedząc, że wam pomagał :)

CtV.png

Chcesz zapytać o serwer? Wejdź na naszego Ts3 oraz Facebooka!

http://www.mpcforum.pl/topic/1314410-vmss-nestium-23-arena-gladiatorow/

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tylko ze mark exportuje i na amd dziala.

 

Prawda jest taka ze on duzo zrobil dla mpc a takie cebulaczki jak wy docenic czyjejś nawet najmniejszej pracy nie potraficie docenic

 

Akurat patent na poprawny export pod każdy procesor też ja mu pokazałem ponieważ był czas gdy się wymienialiśmy wszystkimi informacjami z grafiki 3d aby nasze modele były jak najlepsze. ^^

0LsM05U.png

Opublikowano

No i jeden odstrzelony. ^^

Zawsze gdy ktoś pytał to mówiłem, że Ty mi pokazałeś podstawy więc? :D

Resztę ogarnąłem sam i dużo wiedzy Ci przekazałem i dobrze o tym wiesz.

Potem ktoś Ci nasrał w łeb i zacząłeś się zachowywać jak teraz.

 

 

Hę? Przez brak zainteresowania Twoją osobą jak i Twoim serwerem próbujesz być na siłę zauważony czy jak?

A czym mam sie przejmować? serwerem który zamkniesz za 1.5mies tak jak było z nexanity i eternity i powiesz do tego że sponsor "c*****y" i zaczniesz robic 4serwer u tej samej osoby?

33748387117269464751.png

Opublikowano

A czym mam sie przejmować? serwerem który zamkniesz za 1.5mies tak jak było z nexanity i eternity i powiesz do tego że sponsor "c*****y" i zaczniesz robic 4serwer u tej samej osoby?

 

Aha, aha? Żadnego serwera nie zamknąłem więc po co to do mnie kierujesz? ;d

Wybacz ale nie chcę mi się pisać z osobą pokroju "zw ide na obiat" xD

0LsM05U.png

Opublikowano

Aha, aha? Żadnego serwera nie zamknąłem więc po co to do mnie kierujesz? ;d

Wybacz ale nie chcę mi się pisać z osobą pokroju "zw ide na obiat" xD

Racja nie zamknąłeś. Poprostu nie opłaciłeś maszyny z czego chwaliłeś sie na ts że prosiłeś hosteam o 2 tygodnie gratis beka bo tak to by serwer był już off po miesiącu.

33748387117269464751.png

Opublikowano

Racja nie zamknąłeś. Poprostu nie opłaciłeś maszyny z czego chwaliłeś sie na ts że prosiłeś hosteam o 2 tygodnie gratis beka bo tak to by serwer był już off po miesiącu.

 

Dziwne bo nigdy nie kupowałem dedyka więc jak to jest? :D

0LsM05U.png

Opublikowano

Dziwne bo nigdy nie kupowałem dedyka więc jak to jest? :D

Ale chwaliłeś sie na xxx jak dawno jeszcze siedziales jak nexanity miałeś że 2 tygodnie gratis mieliście ;) Btw kto sponsoruje MPCforum? Olivier?

33748387117269464751.png

Opublikowano

Ale chwaliłeś sie na ts litegame jak dawno jeszcze siedziales jak nexanity miałeś że 2 tygodnie gratis mieliście ;) Btw kto sponsoruje MPCforum? Olivier?

 

No i co z tego, że dzięki sponsorowi mieliśmy coś darmo? Też chcesz, poprosić Oliwera, żeby Ci załatwił?

0LsM05U.png

Opublikowano

No i co z tego, że dzięki sponsorowi mieliśmy coś darmo? Też chcesz, poprosić Oliwera, żeby Ci załatwił?

Nie potrzebuje nic od niego pytam tylko czy ma coś wspólnego z MPCforum.

33748387117269464751.png

Opublikowano

Wiele osób pisze że dużo nowości to duża ilość bugów i serwer padnie bo będzie niestabilny.
Zatem uświadamiam te osoby, zmieniony wygląd JAKIEJKOLWIEK CZĘŚCI KLIENTA, nigdy nie odbije się na stabilności serwera, ew. komuś nie pójdzie klient na komputerze z drewna.

0VPaRnd.png

Opublikowano

Pobawimy się w znajdź różnicę?

 

3800414116427191021639.png

 

PS. Lapsy z LiteGame wiedzą gdzie jest wyjście.

Przecież na filmie fryzury są z rogami, więc co Ty pokazujesz gościu? xD

Większość jest źle ułożona w ręce postaci, więc ujowo.

//50+//100+//200+//500+//1000+//1200+//1500+//2000+//2500+


 


xD ProUser xD


 


48% / 100% <Od Enix'a 40%> <5% od Istnego to wyróżnienie> 

Opublikowano

Przecież na filmie fryzury są z rogami, więc co Ty pokazujesz gościu? xD

Większość jest źle ułożona w ręce postaci, więc ujowo.

Rogi są wbudowane w zbroje.

Tadam!

0LsM05U.png

Opublikowano

xD btw. jak prace nad sztyletami, i pytanie pokazalibyście jak u was wyglądałoby pvp w full abs'ach itp.? :D

No właśnie stoję z batem nad Naidem i "zachęcam" go do robienia.

 

Na Naszym serwerze nie odbędzie się ANI JEDNO pvp w full abs, bonusach itd.

Mamy tyle questów które boostują postać, run czasowych itd. Że ŻADEN gracz nie będzie w stanie zdobyć wszystkiego tak żeby użyć w tym samym czasie.

Po za tym są też specjalne itemy na sloty od PD, których też nie założysz więcej niż 2 sztuki, a będzie ich znacznie więcej.

 

Oczywiście zrobimy tak że pvp będzie rozgrywało się mniej więcej tak jak na PL, a nie w mnisiej z 100% szycia :P

0VPaRnd.png

Opublikowano

Ale wy macie ból dupy bo żal wam dupe sciska ze Naid i Mizune potrafia coś zrobić a wy tylko kopij wklej i jazda

 

 

Ps:szkoda słów na te nied**eby. Czekam na serwer

Opublikowano

Bs ukazany w filmie jest na epvp ;)

Data publikacji BS MPCforum - 12 wrzesień 2014

dowód:


Data publikacji na epvp - 19 wrzesień 2014

 

Coś więcej chcesz dodać?

0LsM05U.png

Opublikowano

Data publikacji BS MPCforum - 12 wrzesień 2014

dowód:


Data publikacji na epvp - 19 wrzesień 2014

 

Coś więcej chcesz dodać?

 

Od lipca był od w sprzedaży za 15 dolców PP. Mowa tutaj o wersji 2.0

 

A 5 slotowy bs był od stycznia na rumunski forum tylko bardzo biedny.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...