Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Alceas.pl - Tego jeszcze nie widziałeś! [Dedyk] [Medium]


Alceas☻

Start  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy najwygodniej wystartować?

    • Start 08.09.2014 godzina 17:00
      219
    • Start 12.09.2014 godzina 17:00
      21
    • Start 13.09.2014 godzina 17:00
      10

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Będzie więcej slotów jeśli będą potrzebne.

Podobno ;)

 

 

O co chodzi z administracją?

O to ,że ma ten typek chuyowe ego i jeżeli się Go poprawi to banuje ^^

 

PS: czekam na start ..

nieregulaminowa sygnatura

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Co z dungeonami?? Sa jakies??NOwe mapy??bossy??

Są.

 

 

Co jest ze stroną ? Tak jest od wczoraj ? kiedy będzie naprawione i czy wogóle będzie i co z Ts3 ?

 

dpac0o.png

Z co ma być z TS'em?

 

 

Tak jak wczoraj ? :)

Z resztą czekamy dzisiaj do 17 jak nie wystartuje to znaczy że administrator znowu dał du*y :D

A serwer na prawdę bardzo fajny :P

Jakieś info przed startem będzie ?

Przykro mi, "dupy nie daję" ;-)

Będzie.

 

 

O to ,że ma ten typek chuyowe ego i jeżeli się Go poprawi to banuje ^^

 

PS: czekam na start ..

Nadal nie wiem o co chodzi.

 

Pierwsza z zastępczych stron:

zastepcza.alceas.pl
Opublikowano

gejmar o 17 :> w farsie nie ucza czytania ze zrozumieniem?

 

Gdzie oficjalnie wypowiedział się admin o której jest start ?

 

P.S. To że mam taki nick i taki avatar nie znaczy, że jestes kibicem Barcelony.

Nie uczą czytania ze zrozumieniem w gimnazjum ? :)

goof2jpg_eqanqpq.jpg

Opublikowano

Będzie więcej slotów jeśli będą potrzebne.

Podobno ;)

 

 

O co chodzi z administracją?

Ale nie odpowiedziales na pytanie w sprawie forum.

Opublikowano

Gdzie oficjalnie wypowiedział się admin o której jest start ?

 

P.S. To że mam taki nick i taki avatar nie znaczy, że jestes kibicem Barcelony.

Nie uczą czytania ze zrozumieniem w gimnazjum ? :)

Otwórz oczy, to będziesz widział, że w  NAJLEPSZEJ ODPOWIEDZI NA SAMEJ GÓRZE.

bullet_star_rated.png Start 08.09.2014 godzina 17:00 (194 głosów [87.00%])

 

 

 

@AW: ile yang dropnę do 30 lvl'a?

10616653_1489419637980205_70507861520869

Opublikowano

Otwórz oczy k***a to będziesz widział, że w  NAJLEPSZEJ ODPOWIEDZI NA SAMEJ GÓRZE.

bullet_star_rated.png Start 08.09.2014 godzina 17:00 (194 głosów [87.00%])

 

 

 

@AW: ile yang dropnę do 30 lvl'a?

 

 

Czy możesz przeczytać jeszcze raz to co napisałem stronę wcześniej ?

Prosiłem o stanowisko admina a nie jakąś durną ankietę :)

Dziękuję, że jesteś taki miły...

 

Do admina.

 

Przewidujesz jakąś rekompensatę za opóźnienie w starcie ?

Jakieś rady dropa czy drop jakiś szkat ?

goof2jpg_eqanqpq.jpg

Opublikowano

A TAK W GL O CO CHODZI Z TYM CLIENTEM ? JAKIES  .Gz .agz .tar.. WTF nie mogliscie normalnie dać do archiwum rar ?

 

Opublikowano

A TAK W GL O CO CHODZI Z TYM CLIENTEM ? JAKIES  .Gz .agz .tar.. WTF nie mogliscie normalnie dać do archiwum rar ?

to dlatego żeby osoby takie jak ty nie mogły sobie cheatów do serwera robic ani kopiować plików gry :)

1313157092-U378900.jpg
Opublikowano

A TAK W GL O CO CHODZI Z TYM CLIENTEM ? JAKIES  .Gz .agz .tar.. WTF nie mogliscie normalnie dać do archiwum rar ?

To sa normalne rozszerzenia od winrara

Opublikowano

to dlatego żeby osoby takie jak ty nie mogły sobie cheatów do serwera robic ani kopiować plików gry :)

Chodzi ci o te pliki ktore wypakujesz kazdym unpackerem? :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...