Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Alceas.pl - Tego jeszcze nie widziałeś! [Dedyk] [Medium]


Alceas☻

Start  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy najwygodniej wystartować?

    • Start 08.09.2014 godzina 17:00
      219
    • Start 12.09.2014 godzina 17:00
      21
    • Start 13.09.2014 godzina 17:00
      10

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Reklama jakaś jest?

Pisał, że na razie mpc.. potem będzie większa. 

 

Skoro bonusy nie wchodzą maxymalne, to jakie wchodzą?  o.O 4/8/10/12/15? xD

 

Są zmianki u npc?

 

ps: lubię pstronga

10616653_1489419637980205_70507861520869

Opublikowano

Pisał, że na razie mpc.. potem będzie większa. 

 

Skoro bonusy nie wchodzą maxymalne, to jakie wchodzą?  o.O 4/8/10/12/15? xD

 

Są zmianki u npc?

 

ps: lubię pstronga

tak są zmianki u handlarki z tego co pamietam chyba abs max 20%, wchodza tez mniejsze nie pamietam dokladnie, nie widziałem tabelki z bonusami tylko tyle co zapamietałem z serwera.

<3

Opublikowano

CZEMU MACIE KRADZIONĄ STRONĘ? NIELEGALNĄ?

 

 
TA STRONA JEST DARMOWA, UDOSTĘPNIONA JESZCZE STRONA ZIELSKA GDZIE NIE ZEZWALA NA JEJ UŻYCIA.
ZIELSKO SIĘ WAMI ZAJMIE.
 
TUTAJ Z TEGO TEMATU TA STRONA, NESTERI.EU:
 
 
NIE POLECAM ZWYKŁE ZŁODZIEJE, NAWET STRONY NIE UMIEJĄ KUPIĆ LEGALNIE..

24790528697226300755.png

Opublikowano

 

CZEMU MACIE KRADZIONĄ STRONĘ? NIELEGALNĄ?

 

 
TA STRONA JEST DARMOWA, UDOSTĘPNIONA JESZCZE STRONA ZIELSKA GDZIE NIE ZEZWALA NA JEJ UŻYCIA.
ZIELSKO SIĘ WAMI ZAJMIE.
 
TUTAJ Z TEGO TEMATU TA STRONA, NESTERI.EU:
 
 
NIE POLECAM ZWYKŁE ZŁODZIEJE, NAWET STRONY NIE UMIEJĄ KUPIĆ LEGALNIE..

 

Skąd wiesz że nie jest kupiona? ;-)

Widzę Asfen bijesz rekordy 30 online! :)

Opublikowano

 

CZEMU MACIE KRADZIONĄ STRONĘ? NIELEGALNĄ?

 

 
TA STRONA JEST DARMOWA, UDOSTĘPNIONA JESZCZE STRONA ZIELSKA GDZIE NIE ZEZWALA NA JEJ UŻYCIA.
ZIELSKO SIĘ WAMI ZAJMIE.
 
TUTAJ Z TEGO TEMATU TA STRONA, NESTERI.EU:
 
 
NIE POLECAM ZWYKŁE ZŁODZIEJE, NAWET STRONY NIE UMIEJĄ KUPIĆ LEGALNIE..

 

Asfen grzecznie wyjdź i się nie ośmieszaj <3

Opublikowano

Skąd wiesz że nie jest kupiona? ;-)

Widzę Asfen bijesz rekordy 30 online! :)

Wolę 30 osób, niż abym miał kradzioną stronę.

 

ZARAZ ZIELSKO SIĘ TOBĄ ZAJMIE. :)

xD  xD  xD  xD

24790528697226300755.png

Opublikowano

Wolę 30 osób, niż abym miał kradzioną stronę.

 

ZARAZ ZIELSKO SIĘ TOBĄ ZAJMIE. :)

xD  xD  xD  xD

Mimo że za Pawłem nie przepadam, to jedyne co można ci powiedzieć to wypierdalaj. Sam masz ukradzione (bo nie sprzedałem Ci tego) rzeczy na swoim serwerze a jeszcze szczekasz. Szczekaj więcej, a skończysz źle razem z tymi swoimi serwerami. (Chociaż czy warto skoro 36 graczy?)

 

Opublikowano

Grałem na beta testach. Niby nie jest źle, ale serwer raczej nie jest przygotowany na dużo ludzi. M1 są strasznie małe a wiadomo, że w M2 mało kto będzie siedział. Ogółem wszystkie nowe mapy są małe i będzie bardzo duża walka o spota. Expi się przyjemnie, można powiedzieć, że zbyt przyjemnie. Jeśli znajdę czas to zobaczę co i jak. Powodzenia.

­1bc44ccb8f.jpg

Opublikowano

szaman tutaj bedzie mogł tylko podpalac, dodajcie jakis prog lvlowy do uzywania tego blogo, np. 130lvl.

zmiencie te podloza miast, sa okropne, jest jakis autopatcher?

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

Serwer spoko oby startował o 17 i czy będzie jakaś reklama duża ? bo takie serwery trzeba reklamować :)

Polecam serwer i na 100% wbije i pogram :P kto wie może i zostanę na dłużej ?

tylko jak z reklamą serwera ?

skąd bronie 75 ? typu bambus i truta (ile jest % na zdobycie ,wydropienie)

Opublikowano

Gdzie dropia perfekcyjne zaczarowania?

100  [+]

300  [+]

500  [+]

700  [+]

900  [+]

1100[+]

1300[+]

1500[+]

1600[+]

1700[+]

1800[+]

 

 

 

Opublikowano

Serwer spoko oby startował o 17 i czy będzie jakaś reklama duża ? bo takie serwery trzeba reklamować :)

Polecam serwer i na 100% wbije i pogram :P kto wie może i zostanę na dłużej ?

tylko jak z reklamą serwera ?

skąd bronie 75 ? typu bambus i truta (ile jest % na zdobycie ,wydropienie)

przewiń stronę do tyłu, albo 2.. to się dowiesz co gdzie dropi. 

 

bronie 75..red las metki i coś tam jeszcze. 

10616653_1489419637980205_70507861520869

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...