Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Alceas.pl - Tego jeszcze nie widziałeś! [Dedyk] [Medium]


Alceas☻

Start  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy najwygodniej wystartować?

    • Start 08.09.2014 godzina 17:00
      219
    • Start 12.09.2014 godzina 17:00
      21
    • Start 13.09.2014 godzina 17:00
      10

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[PREZENTACJA ZOSTANIE JESZCZE UZUPEŁNIONA]

glowna.png

alceas.pl

ts.png

Na stronie

forum.png

alceas.pl/forum

krolestwa.png

Standardowe królestwa zamieniono na dwa nowe, Yan oraz Zhao

napis_yan.png

mapa_yan_1.png

mapa_yan_2.png

napis_zhao.png

mapa_zhao1.png

mapa_zhao2.png

line.png

gildie.png

Chcieliśmy powrócić do czasów, gdzie wojny gildii były codziennością, dlatego wprowadzono kilka modyfikacji.

Przede wszystkim od teraz, gdy jestem członkiem gildii która ma więcej niż 8 członków otrzymujesz o 20% doświadczenia więcej, lecz z uwagi na to, że gracze tworzyliby postacie i dodawali do swoich gildii zablokowaliśmy dołączanie gdy postać nie osiągnie 80 poziomu.

Kolejną, znacznie ułatwiającą modyfikacją jest wyświetlanie dostępnych gildii jakim można wypowiedzieć wojnę, po kliknięciu przycisku "Rozpocznij wojnę" w panelu gildyjnym wyświetli się takie okno:
gildie_wojna.png

line.png

kostiumy.png

Jesteśmy pierwszym serwerem, na którym zostały wprowadzone kostiumy broni.

Po założeniu wędrują do standardowego okna kostiumów

Obecnie jest możliwość zdobycia tylko kostiumów halloween, aczkolwiek wkrótce ujrzycie nowe, znacznie ciekawsze :)

miecz_kostium.pngwachlarz_kostium.png

dwureka_kostium.pngluk_kostium.png

sztylety_kostium.png

Kolejną modyfikacją jest możliwość dodawania bonusów do kostiumu zbroi, rodzaje oraz wartości są takie same jak w przypadku zbroi.

line.png

potwory.png

Oto następna nowość, od teraz nie zobaczycie na każdej mapie potworów z czerwonymi nazwami.

Na serwerze Alceas kolor nazwy potwora jest zależny od różnicy poziomów jaka dzieli jego i gracza.

Jeżeli potwór ma poziom mniejszy o 15 poziomów i więcej od naszego, to jego nazwa jest wyświetlana na biało

Jeżeli jego poziom jest niższy o 10 lecz różnica nie przekracza 15 jego nazwa jest wyświetlana na seledynowo.

Jeżeli różnica poziomów jest mniejsza niż 10 to poziom potwora jest wyświetlany na pomarańczowo.

Jeżeli potwór ma poziom większy o 15 poziomów i więcej od naszego, to jego nazwa jest wyświetlana na czerwono.

moby_kolor.png

line.png

skrzynie.png

Podczas eksploracji świata Alceas możecie natknąć się na skrzynie

skrzynie_ziemia.png

Do ich otworzenia potrzebny jest nam klucz, który przeciągamy na skrzynie, oczywiście kolory muszą do siebie pasować.

ikony_klucze.png

Ze skrzyń możemy zdobyć:

nagroda_klucze.png

line.png

ranga.png

Tutaj nie ujrzycie już starych rang, na które i tak nikt nie zwracał uwagi.

Od teraz ranga zależy od ilości graczy jakich zabiliśmy.

Różnica poziomu nie może być większa niż 15.

rangi_ingame.png

Lista rang:

Neutralny
Agresywny
Oprawca
Dręczyciel
Oprawca
Zabójca
Sadysta
Rzeźnik
Rozpruwacz

line.png

peleryny.png

krawcowa.png

Peleryny są to nowe, nie spotykane na żadnym innym serwerze przedmioty. Zakłada się je w specjalnym miejscu w ekwipunku:

peleryny_ekwipunek.png

Aktualnie na serwerze są dwa rodzaje peleryn, Ognista i Boska.

opis_peleryny.png

Każda peleryna ma 5 stopni, które są zależne od ilości materiału oraz jego jakości.

tworzenie_peleryny.png

Po ubraniu peleryny w momencie jej zadziałania pojawia się specjalny efekt

peleryna_czerwona.png

peleryna_niebieska.png

Film dokładnie przedstawiający system:

line.png

pasy.png

Pasy to nowe przedmioty które można zdobyć z misji.

pasy_ekwipunek.png

line.png

handel.png

Stare okno handlu było za małe, zatem zostało powiększone

handel_okno.png

Dodatkowo po zakończeniu handlu pojawiają się trzy kuleczki które wędrują do osoby która rozpoczęła z nami handel

handel_efekt.png

line.png

osiagniecia.png

Zostały wprowadzone osiągnięcia za które otrzymuje się punkty, za które można kupować przedmioty w specjalnym sklepie

osiagniecia_sklep.png

line.png

misje.png

Film poniżej prezentuje nowy rodzaj misji, zadbamy o to aby gracze mieli co robić na serwerze ;)

[FILM DOSTĘPNY WKRÓTCE]

line.png

zwierzaki.png

Prezentacja systemu zwierzaków w filmie na dole.

pet1.pngpet2.pngpet3.png

pet4.pngpet5.pngpet6.png

pet7.pngpet8.png

line.png

wierzchowce.png

wierzch1.png

wierzch2.png

wierzch3.png

wierzch4.png

wierzch5.png

wierzch6.png

wierzch7.png

wierzch8.png

wierzch9.png

wierzch10.png

wierzch11.png

wierzch12.png

line.png

ekwipunek.png

Do ekwipunku dodano dwie strony

ekwipunek_strony.png

line.png

zaczarowanie.png

Po co tracić czas na nudne zmienianie bonusów w przedmiotach, skoro można to zrobić szybko i łatwo kilkoma kliknięciami?

Po przeciągnięciu przedmiotu o nazwie "Perfekcyjne Zaczarowanie" na przedmiot w którym chcemy zmienić bonusy wyświetli się takie okno

perfekcyjne_ingame.png

Film prezentujący dokładne działanie Perfekcyjnego Zaczarowania:

line.png

zwojyemi.png

arcymag.png

Zwój Yemi to przedmiot o niesamowitych właściwościach. Po użyciu dostajemy trzy auro Błogosławieństwo, Pomoc Smoka oraz Odbicie z efektem 50% na 200 sekund.

Zwój ten wytwarzamy u Arcymaga z trzech innych zwojów, które można zdobyć z misji oraz dropu.

zwojyemiopis.png

line.png

mikstury.png

Już nie musisz kupować dużych ilości mikstur, teraz masz jedną nieskończoną!

line.png

youtube.png

Jesteś YouTuberem i masz więcej niż 500 subskrypcji? Skontaktuj się administracją aby otrzymać specjalny kostium oraz efekt YouTubera!

youtube_ingame.png

line.png

biolog.png

Standardowy biolog został zmieniony, rośliny które są wymagane do badań nie są zdobywane z potworów lecz rosną na ziemi. Rozmieszczenie kwiatów jest zależne od ich rodzaju. Dodatkowo rośliny oddajemy przez specjalny panel.

biolog_panel.pngbiolog_kwiaty.png

line.png

sklepy.png

Chcesz wystawić przedmiot? Wyróżnij się kolorową nazwą sklepu!

sklepy_tworzenie.pngsklepy_ingame.png

line.png

totemy.png

Totemy to specjalne przedmioty zwiększające doświadczenie czy też drop yang podczas walki z potworami, zakładamy je w miejsce obok peleryny.

peleryny_ekwipunek.png

line.png

godzina.png

Godzina szczęścia to event jakiego nigdzie nie spotkacie, na czym polega?

Otóż co godzinę pośród wszystkich zalogowanych graczy którzy mają poziom większy od 80, zostaje wylosowana jedna osoba na konto której wędruje 100SM!

line.png

pedzelki.png

Pędzelki to przedmioty pozwalające zmienić kolor naszego chatu.

pedzelek_ingame.png

ikony_pedzelki.png

line.png

prezent.png

Co 1000 zabitych potworów gracz otrzymuje prezent, ilość zabitych potworów może sprawdzić w bocznym panelu.

prezent_ikona.png

Przedmioty do zdobycia z prezentu:

zawartosc_prezentu.png

line.png

autoevent.png

Autoevent to wydarzenie, które mogą stworzyć gracze. Na czym polega? Gracze u Uriela mogą wpłacać yang dla swojego królestwa, a gdy królestwo osiągnie wymaganą ilość punktów otwiera się wejście dla danego królestwa na specjalną mapę na której znajdują się Bossy oraz Metiny. Ilość wymaganych yang zależna jest od ilości graczy w danym królestwie. Mapa podzielona jest na dwa przedziały poziomowe. Stan punktów można sprawdzić w bocznym panelu.

autoevent_panel.png

autoevent_mapa.pngautoevent_mapa2.png

line.png

start.png

Oficjalny start planowany jest na 07.09.2014 o godzinie17:00.


line.png

faq.png

Q: Jaki jest maksymalny poziom?

A: Aktualnie maksymalny poziom to 150, aczkolwiek z pewnością zostanie zwiększony.
Q: Jaka jest maksymalna ilość punktów statystyk?

A: Maksymalna ilość punktów statystyk to 150.
Q: Czy na serwerze będą organizowane konkursy?

A: Oczywiście, aktualnie trwają pracę nad eventami, których nie zobaczycie na żadnym innym serwerze.
Q: Czy serwer jest dobrze przygotowany?
A: Technicznie rzecz biorąc tak, lecz niestety nie można wszystkiego przewidzieć a niespodzianki się zdarzają.

line.png

expowiska.png

mapa11.pngmapa12.png

line.png

mapa21.pngmapa22.png

line.png

mapa31.pngmapa32.png

line.png

bronie_exp.png

Aby poszerzyć możliwości tworzenia ekwipunku dodana została możliwość przerabiania broni na 75 poziom.

miecz_75.pngmiecz_75_2.png

dzwon_75.pngdzwon_75_2.png

sztylety_75.pngsztylety_75_2.png

line.png

zbr_wojownik.png

zbroja1woj.pngzbroja2woj.png
zbroja3woj.pngzbroja4woj.png
zbroja5woj.png

miecze.png

miecz1.pngmiecz2.png
miecz3.pngmiecz4.png

line.png

zbr_ninja.png

zbroja1ninja.pngzbroja2ninja.png
zbroja3ninja.pngzbroja4ninja.png
zbroja5ninja.png

sztylety.png

sztylety1.pngsztylety2.png
sztylety3.pngsztylety4.png

luki.png

luk1.pngluk2.png
luk3.pngluk4.png

line.png

zbr_sura.png

zbroja1sura.pngzbroja2sura.png
zbroja3sura.pngzbroja4sura.png
zbroja5sura.png

ostrza.png

ostrze1.pngostrze2.png
ostrze3.pngostrze4.png

line.png

zbr_szaman.png

zbroja1szaman.pngzbroja2szaman.png
zbroja3szaman.pngzbroja4szaman.png
zbroja5szaman.png

wachlarze.png

wachlarz1.pngwachlarz2.png
wachlarz3.pngwachlarz4.png

dzwony.png

dzwon1.pngdzwon2.png
dzwon3.pngdzwon4.png

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kiedy start, bo albo nie doczytalem, albo nie jest napisane.

Dziś o 17:00

 

kiedy strona? bo nie działa.

Będzie jakaś reklama?

Dlaczego nie zostali pokazani handlarze?

Gdzie dropnę zatruty miecz, biżu na 54, stalki?

 

ps: lubię pstronga

10616653_1489419637980205_70507861520869

Opublikowano

Dziś o 17:00

 

kiedy strona? bo nie działa.

Będzie jakaś reklama?

Dlaczego nie zostali pokazani handlarze?

Gdzie dropnę zatruty miecz, biżu na 54, stalki?

strona juz jest, lecz lecą ataki i trochę ją muli. ogólnie teraz mi działa :)

<3

Opublikowano

kiedy strona? bo nie działa.

Będzie jakaś reklama?

Dlaczego nie zostali pokazani handlarze?

Gdzie dropnę zatruty miecz, biżu na 54, stalki?

Strona została zaatakowana dosłownie minutę po wrzuceniu prezentacji, aczkolwiek atakujący musi mieć potężne botery, 600sek max stress time  xD Za chwilę pojawi się kilka zastępczych stron ;)

Reklama będzie

Dodam później

Czerwony Las, Atlantyda, Mapa 90

Opublikowano

a jak z lvl, w ile da sie wbic 100lvl bez pd z isa?

na becie trwało to do 3h z robieniem eq, a teraz dojdą misje więc tak do 5h na spokojnie, nie może być też za szybko wiadomo by serwer nie znudził sie po tygodniu :) 

<3

Opublikowano

Jak coś, to przesuńcie start na 18/19 :) albo dodajcie ankietę, bo o 17 to tak niektórym nie będzie pasowało. :P

 

ps: lubię pstronga

10616653_1489419637980205_70507861520869

Opublikowano

na becie trwało to do 3h z robieniem eq, a teraz dojdą misje więc tak do 5h na spokojnie, nie może być też za szybko wiadomo by serwer nie znudził sie po tygodniu :)

ok, 5h

to teraz jeszcze pytanka co do dropu

- skad truta, bizu 54, stalki, helmy 41?

- pd, rekawiczki?

i inne

- jak ze skillami?

- czy ceny w sklepach dopasowane? np na 30lvl bede mogl wybonowac eq?

- latwo o ulepki do przerabiania eq?

- 100% na przerobienie?

-

Ebmy5Hc.png

Opublikowano

ok, 5h

to teraz jeszcze pytanka co do dropu

- skad truta, bizu 54, stalki, helmy 41?

- pd, rekawiczki?

i inne

- jak ze skillami?

- czy ceny w sklepach dopasowane? np na 30lvl bede mogl wybonowac eq?

- latwo o ulepki do przerabiania eq?

- 100% na przerobienie?

-

-truta: red las, antalntyda, mapa 90 metiny, bizu i hełmy red las, v2 pająki

-pd i rekawiczki zdobędziesz z metków od red lasu w góre 

-skile od razu P, chyba ze Fresh to zmienił po becie, ale nic nam nie mówił

-na wybonowanie ci wystarczy wiadomo początki sa trudne, od 60+ lvl już spokojnie wyrobisz na potrzebne itemy i wspomagacze 

- serwer [Medium] tak 100+ lvl oraz lepsze eq trzeba poświęcic chwilę czasu, ulepszacze dropia tak aby nie zrobić wszystkiego w 3 dni 

<3

Opublikowano

-truta: red las, antalntyda, mapa 90 metiny, bizu i hełmy red las, v2 pająki

-pd i rekawiczki zdobędziesz z metków od red lasu w góre 

-skile od razu P, chyba ze Fresh to zmienił po becie, ale nic nam nie mówił

-na wybonowanie ci wystarczy wiadomo początki sa trudne, od 60+ lvl już spokojnie wyrobisz na potrzebne itemy i wspomagacze 

- serwer [Medium] tak 100+ lvl oraz lepsze eq trzeba poświęcic chwilę czasu, ulepszacze dropia tak aby nie zrobić wszystkiego w 3 dni 

a można blokować expa?

bo jakby mi cały set biżu nie dropnął to lipa potem z kupieniem, a tak blokne expa, dropne wszystko i odblokuje

Ebmy5Hc.png

Opublikowano

A jakie tu wchodzą bonusy? maxymalne, czy jakieś inne? 

 

ps: lubię pstronga

 

Reklama u kogo? mpc, czy coś więcej?

bonusy nie wchodzą maksymalne, jednak perfekcyjne zaczarowanie wbija wybrane przez ciebie bony o max wartości.

narazie reklama tylko mpc, po starcie będzie większa  reklama

 

 

a można blokować expa?

bo jakby mi cały set biżu nie dropnął to lipa potem z kupieniem, a tak blokne expa, dropne wszystko i odblokuje

expa nie da się blokować, chyba, że na forum od razu będą takie propozycje to myśle ze Fresh to przemyśli o ewentualnie doda :D

<3

Opublikowano

bonusy nie wchodzą maksymalne, jednak perfekcyjne zaczarowanie wbija wybrane przez ciebie bony o max wartości.

narazie reklama tylko mpc, po starcie będzie większa  reklama

 

 

expa nie da się blokować, chyba, że na forum od razu będą takie propozycje to myśle ze Fresh to przemyśli o ewentualnie doda :D

to lipa w takim razie

bo jak nie dropne calego seta to albo musze expic dropa przez co zmarnuje czas

albo szukac kogos kto kupi/odda, eh

mogliscie to eq dodac do npc mimo, ze to medium

Ebmy5Hc.png

Opublikowano

Zapowiada sie fajnie mam pytania 

-Czy jest anty exp ?

-Jak zdobyć rosami 

-Jak zdobyć Atak boga smoków, dłonie kryta itp 

anty expa nie ma- jak narazie  <_<

wspomagacze itp sa u handlarki za dosłownie yangi, w paczkach po 10szt.  ^_^

<3

Opublikowano

epiki to lipa, ale można zagrać ^^

a własnie Fresh, jak tu Pan pisze, jak wkońcu jest z przerabianiem biżuterii bo mówiłem Ci o tym to powiedziałeś, że to zrobisz a nie dałeś w prezce info o tym  :O

 

UP. TS juz działa.

xxx

<3

Opublikowano

Polecam serwerek, Freshu odjebał sporo roboty przy tworzeniu jego ze swojej strony wpadne obczaimy jak się potoczy start.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...