Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Tavia.pl - Witamy na Nowo!


Vin Diesel

  

71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zmianki/dodania bonusów powinny być u NPC?

    • Tak
      45
    • Nie
      26
  2. 2. Czy Rada Pustelnika powinna być u NPC?

    • Tak
      48
    • Nie
      23

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@eSejusiek Start jest jutro.

 

Skąd można pobrać klienta? (Najlepiej mega)

http://tavia.pl/index.php?s=down

 

Masz tam 3 downloady. Polecam 2. 

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jest jakaś reklama??

"Podobno"  ma być. Pare postów wyżej administrator pisał:

 

Dziś podam liste, gdzie bedzie reklama

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Opublikowano

Nie ma takiej możliwości, do navi dostęp miałem tylko ja.

Następnym razem posiadaj dowód, bo tak bez dowodu to wiesz - słowa na wiat.

Serwer został zawieszone a nie upadł, prze zemnie.

 

Dla potwierdzenia moje wiarygodności. Zrobię stronę gdzie będą wypisywały się dane (logi) co dany GM robi w danej chwili.

Gdzie się teleportował, co pisał, z kim pisał.

nie mam dowodów?

To wytłumacz mi dlaczego serwer upadł?

Patryczysko z gildii owej Sandry na początku nie wiedział że to itemy z navi, potem gdy mu o tym powiedzieli nagrał rozmowy porobił zdjęcia eq sandry i napisał do mnie żebym sprawe nagłośnił ;)

AJ EM TU SEXI FOR MAJ BADY.


Opublikowano

nie mam dowodów?

To wytłumacz mi dlaczego serwer upadł?

Patryczysko z gildii owej Sandry na początku nie wiedział że to itemy z navi, potem gdy mu o tym powiedzieli nagrał rozmowy porobił zdjęcia eq sandry i napisał do mnie żebym sprawe nagłośnił ;)

 

Słuchaj, Patryczyszko robi z ciebie idiotę i pośmiewisko. Czemu sam nie napisze?

Daj ten dowód, wstaw go tutaj, te screeny i tak dalej.

Dlaczego wcześniej serwer upadł? Jak na serwerze nikt nie grał, to musiał zostać zawieszony.

 

 

Lista YouTuberów, którzy nagrywają:

ZabQ, Harper, Wafel, + inni

Mamy reklamy na fanpejdżach i tak dalej.

 

 

omvwi3.jpg

Opublikowano

oby bylo tak kolorowo tak jak w prezentacji i w komentarzach i niech postoji dlugo, bo zamierzam zagoscic :)

Pomogłem lub nie, podoba Ci się mój komenatrz, DAJ LIKE, a ja na pewno się odwdzięczę :)

 

Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód.   ~Paulo Coelho

Opublikowano

oby bylo tak kolorowo tak jak w prezentacji i w komentarzach i niech postoji dlugo, bo zamierzam zagoscic :)

 

Postoi postoi i to bardzo długo :)

omvwi3.jpg

Opublikowano

Jeśli mogę coś zaproponować :P Na starej Tavi zmianki, dodania dropiły na ziemie :)

Czy mógłbyś zrobić , żeby zmianki,dodania wpadaly prosto do ekwipunku?

Opublikowano

Czy Rada Pustelnika powinna być u NPC?

Zdecydowane nie! Dodać ją do dropu z serwerowych skrzyń.

ps. Jeżeli a być to bardzo droga ;)

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Opublikowano

Bardzo ładna prezentacja.

Serwer godny uwagi, ma swoją historię i ona powraca.

Oczywiście zawitam i zobaczę jak to będzie.

Powodzenia ze startem. 

837341413742376668518.png

Opublikowano

Co do ankiety to trochę zjeb... dodania mogą być u npc i usunąć ich drop z gry a Zmianki nie w końcu musi być jakiś zarobek tak samo z radami.

837371446280124127260.png
Opublikowano

Słuchaj, Patryczyszko robi z ciebie idiotę i pośmiewisko. Czemu sam nie napisze?

Daj ten dowód, wstaw go tutaj, te screeny i tak dalej.

Dlaczego wcześniej serwer upadł? Jak na serwerze nikt nie grał, to musiał zostać zawieszony.

 

 

Lista YouTuberów, którzy nagrywają:

ZabQ, Harper, Wafel, + inni

Mamy reklamy na fanpejdżach i tak dalej.

 

Tak po prostu z dnia na dzień serwer stracił popularność.

Wszyscy się dowiedzieli o przedmiotach a navi, każdy kto grał na tavii może to potwierdzić, a skoro prosisz już szukam kontaktu do Patryka ;)

AJ EM TU SEXI FOR MAJ BADY.


Opublikowano

Tak po prostu z dnia na dzień serwer stracił popularność.

Wszyscy się dowiedzieli o przedmiotach a navi, każdy kto grał na tavii może to potwierdzić, a skoro prosisz już szukam kontaktu do Patryka ;)

 

Ciekawe... Grałem na Tavi od początku i żadnego naviact nie widziałem, więc wprowadzasz ludzi w błąd.

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...