Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Tavia.pl - Witamy na Nowo!


Vin Diesel

  

71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zmianki/dodania bonusów powinny być u NPC?

    • Tak
      45
    • Nie
      26
  2. 2. Czy Rada Pustelnika powinna być u NPC?

    • Tak
      48
    • Nie
      23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Będzie jeden serwer Tavia czy też Morgan i Gringo ?

Tony i Archaniołek - głupek i matołek

Raz na górze, raz na Tonym
Archanioł siedzi porobiony
Kiedy wyjedzie Tavia to będę grał

                        ~Koniec

A polecam i czekam na starcik :)

37215277764282770396.png

Opublikowano

Będzie jeden serwer Tavia czy też Morgan i Gringo ?

 

Tony i Archaniołek - głupek i matołek

 

Raz na górze, raz na Tonym

Archanioł siedzi porobiony

Kiedy wyjedzie Tavia to będę grał

 

                        ~Koniec

 

A polecam i czekam na starcik :)

 

Na razie będzie jeden, który trzeba wypromować i wyreklamować jak najbardziej się da :)

omvwi3.jpg

Opublikowano

Na starej Tavii Gildia z shinsoo miała dostęp do navi, po dodaniu nowego setu chwile po starcie ,,Sandra'' miała juz 3 sztuki noży perfekcyjnie wybonowanych +9, jeden gracz z gildii porobił ss'y serwer upadł :)
Jeśli się to powtórzy sam zdobędę wszystkie dowody i nie będzie czwartego startu

AJ EM TU SEXI FOR MAJ BADY.


Opublikowano

Na starej Tavii Gildia z shinsoo miała dostęp do navi, po dodaniu nowego setu chwile po starcie ,,Sandra'' miała juz 3 sztuki noży perfekcyjnie wybonowanych +9, jeden gracz z gildii porobił ss'y serwer upadł :)

Jeśli się to powtórzy sam zdobędę wszystkie dowody i nie będzie czwartego startu

 

Nie ma takiej możliwości, do navi dostęp miałem tylko ja.

Następnym razem posiadaj dowód, bo tak bez dowodu to wiesz - słowa na wiat.

Serwer został zawieszone a nie upadł, prze zemnie.

 

Dla potwierdzenia moje wiarygodności. Zrobię stronę gdzie będą wypisywały się dane (logi) co dany GM robi w danej chwili.

Gdzie się teleportował, co pisał, z kim pisał.

omvwi3.jpg

Opublikowano

stał 1,5 roku i co? i wkońcu został wyłączony więc nie rozumiem po co tak spamujesz ile to on nie stał , rekord czasowy chcesz pobić w staniu serwera?... , popatrz ile stoi balmora czy xenox , mimo wszystko powodzenia.

 

i usuń ip ts'a bo mod sie przyjebie ;)

Opublikowano

Hard/Medium? Jak bedzie bardziej pod medium to czekam na serwer, bo niestety nie ma juz tyle czasu aby grac na Hardzie. Stara Tavie pamietam, ale nie gralem z powodu graczy online. Oby ta porzadna reklama nie byli tacy yt'berzy jak Ar3lek, Kirek i reszta tych gowien.

Opublikowano

Grałem na Tavi/s1/s2/Travicy. Błagam dodajcie więcej dungeonów :/ 

Po za tym serwer jest okej, tylko są momenty kiedy gra nie ma sensu (75lvl) i trzeba stać w m1 ;/

 

Ps. Pamiętam jeszcze rok temu jak graczu siwyxxx (? jakoś tak było) ukradziono konto, szybka reakcja administratora poskutkowała. Niestety jakiś czas po incydencie zakończył grę (dostałem wtedy truciaka 36 sr. i strój z is :D)

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Opublikowano

A, że tak jeszcze zapytam, jest team z poprzedniej odsłony?

 

edit.

 

Dlaczego forum nie działa? :/

mcnc*.pl A przekierowuje na jakieś zasilacze do laptopów.

Trailer z przed roku? xD\

 

Chrome atakuje twierdzi, że ten plik jest złośliwy i został zablokowany :( (w dodatku przekierowuje mnie na stronę o malware :/)

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Opublikowano

może wbije zobaczę :P

 

kiedy start serwera jest przewidywany ? :) 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...