Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Prośba od Arabico - Dział dla gry Supraball


Evaneth

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na prośbę użytkownika @1361622928-U485574.pngArabico wrzucam sugestię co do gry Supraball. 

 

"Pisze z propozycją dodania na forum nowej gry - Supraball. Jest to gra internetowa w której gramy normalny mecz w piłce nożnej. Jest to gra FPSG ( First Person Sport Game ). Bardzo fajna, drużynowa gra. Narazie w Polsce jest mała popularność tej gry, lecz w Ameryce itp jest bardzo dobrze znana. Proponuje przyjrzeć się grze i zdecydować czy się nadaje - myślę, że się nada  ;) Ogólnie będę robił Ligę z tej gry ( Liga 3vs3, Liga Amatorów, Liga 5vs5). 

Polecam serdecznie tą gre ! 

Oficialna strona Supraball : http://supraball.net
Trailer : http://www.youtube.c...br /> Supraball Gameplay Footage : http://www.youtube.c...br /> Zapraszam do pobierania i oceniania . 
https://www.facebook.com/pages/Supraball-Polska/355614817926963?fref=ts

Jeżeli możesz to bardzo proszę , wstaw to . 
Z góry dziękuje i pozdrawiam  :)

 

P.S. Arabico zakłada ligę eSport. Powstanie forum etc. Więcej wkrótce."

313561454060320945952.gif
Opublikowano

tak dodawajcie wszystko jak leci, to niedługo z tego forum ... powstanie...

kolejny dział który będzie pusty, po co wgle to dodawać, gra mało popularna, a na mpc może kilka osób w to zagra

stanowcze nie

by Neosieł

Opublikowano

Łoo, super gierka, dopiero co o niej usłyszałem, jako dział testowy jestem na tak ;-)

Jak możesz oceniać grę, skoro nawet w nią nie grałeś?

 

Gra jak gra, nie słyszałem o niej, z MPC będzie grać raptem parę osób, dział postoi pusty i zostanie wyrzucony. Nie.

QtiV6xY.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...