Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wbic Golda/Platyne na free userze? UPDATE 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bol fajna rzecz lecz używam go na midzie tylko bo na innych liniech wygrywa się bez takich rzeczy a na bolu na kacie miazga ;d, skacze jak poebana po fragach xD

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

tak btw, ktory polecacie skrypt do katariny? bo na tym od extragoza mam cholerne spadki fps'ów, a na the sinister blade wyskakują bugsplaty...

Ja tam gram na wbudowanym i cisne, tylko trzeba wiedzieć kiedy wcisnąć spacje ;p

Opublikowano

Oraz dlaczego pisze please select to prediction ciagle nad postacia? i spam takimi zoltymi napisami :P

 

 

 

jak to wlaczyc? :D

 

v prediction wlaczylem i co w zwiazku z tym skoro combo dalej na spacje nie wchodzi tylko autoatak?; d

Jakbys przeczytal poczatek tuta jest to poradnik dla osob ktore wiedza co to bol i wiedza jak sie nim obalugiwac juz niedlugo dodam dokladne poradniki do danych postaci :)

 

Ps. Ktos cos grafika ogarnia?

lubie sie spowolnic

Opublikowano

Mógłby ktoś pomóc ? Mój problem polega na tym ,że gdy loguje sie do bola, pisze Failed to login , ale email mam potwierdzony , a na forum bola moge sie logowac , wczesniej nie mialem takiego czegos .

Opublikowano

Mógłby ktoś pomóc ? Mój problem polega na tym ,że gdy loguje sie do bola, pisze Failed to login , ale email mam potwierdzony , a na forum bola moge sie logowac , wczesniej nie mialem takiego czegos .

To przez to ze masz "Minecraft" w nicku.

 

@topic

Dzieki za poradnik, uzywalem innego skrypta na free userze ale teraz uzywam CW (Ale i tak laik)

Opublikowano

Uzywasz jakiegos skryptu dla vipow :)

 

 

 

Top

 

Aktualizacja !!

 

Wersja 0.1 brain.lua

 

Podziekowania dla @mistake010

Głodzie, źle wkleiłeś :C

Powinno być:

function OnTick()

a = tostring(math.random(1000000, 10000000))

b = tostring(math.random(1000000, 10000000))

c = tostring(math.random(1000000, 10000000))

d = tostring(math.random(1000000, 10000000))

e = tostring(math.random(1000000, 10000000))

f = tostring(math.random(1000000, 10000000))

g = tostring(math.random(1000000, 10000000))

h = tostring(math.random(1000000, 10000000))

PrintChat(a..b..c..d..e..f..g..h)

end

function OnLoad()

PrintChat(Crackowane Brain.lua zaladowane!)

end

@topic - Poradnik ciekawy, aczkolwiek preferuję wbudowane Katarina Combo od Sinisterki.

Skończ proszę się kompromitować. Jesteś nikim.

Opublikowano

Poradnik by ja, jak wbić diament w lolu bez bola

1. Ćwiczysz

2.Ćwiczysz

3.Ćwiczysz

4.Gratulacje jesteś wyskillowany dzięki długim godziną ogarniania gry i jej mechaniki, dzięki temu wbiłeś diament i możesz być z siebie dumny, dziewczyny w gimbazie na twój widok się rozbierają.

Wersja dla bola

1.Spacja

2. Nie umiesz grać bez bola przegrywasz z bronzem gg wp

jak ja bym chciał podziwiać deski to bym poszedł na tartak...

 

@AntySzymico

bardzo pozyteczny poradnik, dobrze ze dales cassio od bilbao, dobra a darmowa ale dla mnie i tak na tym ciezko dojechac do plat, xerath lepszy

Opublikowano

jak ja bym chciał podziwiać deski to bym poszedł na tartak...

 

@AntySzymico

bardzo pozyteczny poradnik, dobrze ze dales cassio od bilbao, dobra a darmowa ale dla mnie i tak na tym ciezko dojechac do plat, xerath lepszy

Ale Xerath jest dla vip, a cassio dla free. 

4zzt3n.png

Opublikowano

Nie chcialem wogole podawac xeratha mawet dla vipow bo macie swietny poradnik

jak zostac forumowym prosem edycja 2014

Polecam :)

 

Rifresh bo moge

lubie sie spowolnic

Opublikowano

Mam kilka pytan

 

1. Za te skypty można dostać bana? glownie chodzi mi o freaking good evade ktory tam jest zamieszczony.

2. Czy da rade wyccarować na tych skryptach w silver 2 do golda ?

3. Co dodaje/robi brain.lua ?

 

Dzięki :)

Opublikowano

Mam kilka pytan

 

1. Za te skypty można dostać bana? glownie chodzi mi o freaking good evade ktory tam jest zamieszczony.

2. Czy da rade wyccarować na tych skryptach w silver 2 do golda ?

3. Co dodaje/robi brain.lua ?

 

Dzięki :)

1. Nie dostaniesz, bana mozesz dostac co najwyzej za exploity.

2. Odrobina brain.lua i spokojnie.

3. To juz se sam odpowiedz. Chyba ze nie masz. 

4zzt3n.png

Opublikowano

Hmm , wydaje mi się czy ta casiopeia to taka sredniawka z lekka? jezeli gry nie skonczysz szybko to pozniej leca jakies bezsensowne ulti i w tf w sumie dobrze sfocusowana casio nic nie zrobi ? ;>

­345mulx.jpg

Opublikowano

najlepsza cassiopeia dla free uzyj mozgu to bedziesz wygrywac wszystko :)

Czyżby kata nie byla lepsza ; >?

Pytanie do autora tematu moje jest takie, jaka dywizje wbil na skrypcie od casiopei free ; >?

­345mulx.jpg

Opublikowano

kata latwo skontrowac kata ssie 

 

 

od bronzu do platyny only cassiopeia na tym skrypcie

 

na main acc nie gram na bolu

lubie sie spowolnic

Opublikowano

kata latwo skontrowac kata ssie 

 

 

od bronzu do platyny only cassiopeia na tym skrypcie

 

na main acc nie gram na bolu

Na ile ustawiasz v prediction?:P

I czy oprocz target selectora i v predictiona ustawiasz cos jeszcze w tym skrypcie ; >?

­345mulx.jpg

Opublikowano

kata latwo skontrowac kata ssie

Kata nie ssie, tylko wymaga mózgu. Normalnie da się nią cisnąć bez skryptów na D1.

Jeśli chodzi jednak o brainlessy (90% wszystkich tych silverów na tym forum) to rzeczywiście Cass i Syndra ze skryptem lepiej zadziałają.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...