Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Szukam: Easy/Medium/Hard mogą być zagraniczne 

Nagroda za pomoc: +5 like

Wykluczam serwery: Vesterisy, Glador, Valiumy, Pangea

 

 

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze podobnym do rubinum.biz

Dodatkowe informacje: ---

Nagroda za pomoc: like

Wykluczam serwery:  ---

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Stabilnym serwerze na dłuższy czas do pogrania z przyzwoitą ilością graczy (Medium/Hard) jeśli spełnia wymagania co do stabilności i ilości graczy)

Dodatkowe informacje: Rozmyślam nad Valium Pangea oraz Sama Proszę rady na którym najwięcej ludzi gra i który jest stabilny bo wracam po 2 latach przerwy i chcę pograć minimum pół roku i chciałbym aby była duża szansa ze serwer w tym czasie nie upadnie 

Nagroda za pomoc:  10 like, dobre słowo i modlitwa 

Wykluczam serwery:  Easy, na których można wszystko zdobyć w kilka dni :)

Opublikowano
1 minutę temu, Askaro napisał:

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Stabilnym serwerze na dłuższy czas do pogrania z przyzwoitą ilością graczy (Medium/Hard) jeśli spełnia wymagania co do stabilności i ilości graczy)

Dodatkowe informacje:  o rady na którym najwięcej ludzi gra i który jest stabilny bo wracam po 2 latach przerwy i chcę pograć minimum pół roku i chciałbym aby była duża szansa ze serwer w tym czasie nie upadnie 

Nagroda za pomoc:  like, dobre słowo i modlitwa 

Wykluczam serwery:  Easy, na których można wszystko zdobyć w kilka dni 🙂

MediumMT2/Gromo 

Tam jest duża ilość osób i można fajnie popykać 

AmaZing.png.8b7c5f983e927d30c56e9455e17a9da1.png

DISCORD:AmaZing#3986

Opublikowano
6 minut temu, xAmaZingx napisał:

MediumMT2/Gromo 

Tam jest duża ilość osób i można fajnie popykać 

Medium odpada, A Gromo to co to za serwer ? :) Ile +- graczy ? :)

Opublikowano
37 minut temu, Askaro napisał:

Medium odpada, A Gromo to co to za serwer ? 🙂 Ile +- graczy ? 🙂

Wystarczająco żeby nie brakowało osób do gry 😉 

AmaZing.png.8b7c5f983e927d30c56e9455e17a9da1.png

DISCORD:AmaZing#3986

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ilości graczy, gdzie gra teraz najwięcej osób

Dodatkowe informacje: Serwer obojętnie jaki tylko żeby było bardzo dużo ludzi

Nagroda za pomoc:LIKE

Wykluczam serwery: Gromo

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy/medium, który stoi już conajmniej kilka miesięcy. Skile na P to podstawa.

Dodatkowe informacje: Może być pod IS.

Nagroda za pomoc: LIKE +10

Wykluczam serwery: Glador, Pangea

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Bardzo dużej ilości graczy, najlepiej podajcie ze dwa, trzy serwery z największą ilością graczy 😁

Dodatkowe informacje: Obojetne mi to. Zalezy mi jedynie na bardzo duzej ilosci graczy.

Nagroda za pomoc: Odpuszczenie grzechów

Wykluczam serwery: Które upadna w ciągu miesiąca 

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: Hard

Dodatkowe informacje: Najlepiej zagraniczny serwer z konkretną polską ekipą

Nagroda za pomoc: 2 koła euuro

Wykluczam serwery: Brak

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Oldskulowy hardzik z nie przesadzonym IS'em

Dodatkowe informacje: Może na nim nikt nie grać, nie przeszkadzają już mi pustki 

Nagroda za pomoc: Odpuszczenie grzechów

Wykluczam serwery: brak 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwym robieniu EQ, nie poświęcaniu tony czasu na dojście do czegoś.

Dodatkowe informacje: Serwer nie musi być pl.

Nagroda za pomoc: Plusy czy tam lajki.

Wykluczam serwery:  - 

jeśli chcesz żebym znów odpowiedział, zacytuj mnie.
 
1374609758-U346826.png
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze nawiązującym do starych dobrych lat M2, bez tej całej masy nowości

Dodatkowe Info: hard, z elementami medium, byłoby idealnie 😜 I bez konieczności ładowania w IS by coś pograć

Nagroda za pomoc: like

Wykluczam serwery: takie, które mają niedługo upaść 😜

Emeryt GM Draenor


Emeryt GM Kalimdor


Emeryt GM Draenor2


Emeryt Moderator Forum Astium


Emeryt Moderator Forum Death Note

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: na tym zeby serwer nie upadl za miesiac i na tym zeby mial start tydzien temu albo bedzie mial za tydzien nie chcialbym grac na serwerze na ktorym 200 graczy ma juz maksymalny poziom 

Dodatkowe Info: Ni ma

Wykluczam serwery: takie, które mają niedługo upaść 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: komunikatywnych graczach 

Dodatkowe informacje: nigdy nie byłem dobry w tę grę, ale mam ochotę poklikać. Mam postać na Levenii, ale gra polega na robieniu w kółko 2-3 dungeonów, a ludzie nie są pomocni jeśli czegoś człowiek nie wie.

Nagroda za pomoc: buziaczek

Wykluczam serwery: żadnego

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemnym expie, w miare szybkim robieniu eq bez farmienia na jednej mapie lub dungu tydzień na set.

Dodatkowe informacje: Serwer easy, 4fun. Takie na których coś się dzieje - wojny, tunieje itd.  Oczywiście ilość ludzi online z 800+

Nagroda za pomoc: lajki,

Wykluczam serwery: Samia, Pangea

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium/hard dużo nak00riwania metków a nie dungów 

Dodatkowe informacje: może być zagraniczny

Nagroda za pomoc: like

Wykluczam serwery: vesteris

Pomogłem? "Lubię to" -----> Cię to nic nie kosztuje! A mnie zachęci do dalszej pomocy ! ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: server ez 4fun 1k+ online

 

Dodatkowe Info: Nie mam zamiaru grać 12h dziennie żeby zdobywać ulepy na eq

 

Nagroda za pomoc: like

 

Wykluczam serwery:  brak

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4FUN

Dodatkowe informacje: Tylko polskie serwery

Nagroda za pomoc: like

Wykluczam serwery: Virtualmt2, Pangea, Someya

Piszę poprawnie po polsku!

cbe1f3897d194e22ac3eac7696ac1c74.0.gif

beza.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 13.04.2020 o 08:04, ciacho917 napisał:

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4Fun , większa ilość graczy

Dodatkowe Info: polskie serwery 

Nagroda za pomoc: +10 like

Wykluczam serwery: 

Dragon, Pandora, Pangea

apBVFJp.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy serwer. Im wiecej osob tym lepiej.

Dodatkowe informacje: 200+ max lvl. Moze byc angielski serwer tez.

Nagroda za pomoc: + like!!

Wykluczam serwery: 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...