Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Wakacyjny Turniej MPC Forum!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wygram to co wtedy? Wklejam SS?

 

Kiedy mogę rozegrać pierwszy mecz. ;] ?

Opublikowano

Jak wygram to co wtedy? Wklejam SS?

 

Kiedy mogę rozegrać pierwszy mecz. ;] ?

 

Dodano pełne listy startowe oraz podział na grupy!

Losowanie nagród kategorii III odbędzie się w piątek o godzinie 21:00, a jego rezultaty (numerki szczęśliwców) zostaną opublikowane w tym temacie włącznie z dowodami (zrzutami ekranu).

Do jutra dla każdej grupy zostanie stworzona konferencja (PW), gdzie ustalicie między sobą szczegóły pojedynku oraz po jego zakończeniu wyślecie zrzut ekranu (jako gwarancja jego rozstrzygnięcia).

Czas na dostarczenie SS wynosi 7 dni (liczone od godziny utworzenia konferencji).

Dziś zostaną stworzone konferencje i będziecie mogli rozpoczynać starcia ;)

Termin ustalacie między sobą.

HB5fLf7.png

Opublikowano

@TheVolume pamiętam jak wczoraj ? Napisałeś wiadomość do każdej pary grającej, jednak tej wiadomości nie mogę znaleźć ? Ktoś ją usuwał czy jak?

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Ile jest etapów w 2 kategorii?

5 (łącznie z aktualnie trwającym oraz finałem), zakładając, że wszystkie grupy rozstrzygną pojedynek (w przeciwnym wypadku liczba etapów oraz sposób przeprowadzania pojedynków może się nieznacznie zmienić).

HB5fLf7.png

Opublikowano

Wylosowano 112, miałem 111...

 

Gratulacje i życzę powodzenia w kolejnych konkursach/losowaniach !

Opublikowano

Niestety nie mogę oglądać filmu na telefonie, a nie mam sprzętu na wakacjach. Kto wygrał w losowaniu? :)

1 miejsce - xSkiLL

2 miejsce - Myvac

3 miejsce - Trupioblady

Miłych wakacji ! :D

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dobre, robić turniej, a potem w samym środku na urlop jechać :) 
Oczywiście nic nie mam do samego faktu, że wyjechał, ale tego, że nie było o tym żadnej informacji...

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano

Dobre, robić turniej, a potem w samym środku na urlop jechać :) 

Oczywiście nic nie mam do samego faktu, że wyjechał, ale tego, że nie było o tym żadnej informacji...

Rzeczywiście, może to tak wyglądać :)

Za informacje w czasie mojej nieobecności odpowiedzialny był @Wujek Blacha , dziś każda grupa otrzyma wiadomość.

Przepraszam za utrudnienia.

HB5fLf7.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...