Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

10 darmowych refow tylko dla ludzi ktorzy maja konto na twitchu 500+ dni, DZIALA


TroLLu.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Korea High Elo | GiveAway between 500+ TWITCH members - type !gw 

wchodzisz kiedy jest kanal z takim tytulem (czesto dostaje bana na twitcha) sprawdzasz ile twoje konto ma dni (wpisz !gw by zdobyc link gdzie sprawdzic ile masz dni konto), przepisz wynik na chacie, typ do ciebie napisze wiadomosc, musisz mu dac link do refa i region, do 72 godzin zrobi 10 refow

probowal ktos? typ reklamuje sie na epvp i na forum bola

typ dostal bana, trzeba czekac na jego nowe konto

http://raf2.com/twitch/

­

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

zobaczymy, wyslalem mu link, nagrod nie wezme nie bedzie bana

zreszta typ pisze po rosyjsku (czasami) jak na jedej reklamie ma napisanie ze z rosji, 10 refow darmowych a bana da sie uniknac

do 72 godzin, zobaczy sie

­

Opublikowano

Nie polecam, chyba że nie chcesz odbierać nagród :p Bany sypią się dlatego że boty używają obraźliwych nicków w kierunku "rajotu"

Opublikowano

Też słyszałem o tym, że gość robi konta, ale nicki są dosyć obraźliwe w stronę rito. A wiemy jak rito na takie rzeczy reaguje.

TuByłaSygnatura.png

Opublikowano

To bot, jak twoje konto bedzie zbanowane kolega wziol to i bana dostal. Nicki typu fck you rito i takie tam. I z jednego ip reffy.

Dostał bana dopiero po odebraniu refów? Bo nie wiem czy spać spokojnie xD

Bot do gry NosTale:


[bOT] NosBota 1.3v

Opublikowano

Mam 733 dni gdzie do niego mam napisać na streamie ?

na pw, na jego konto

powinniej do ciebie napisac, napisz na streamie date reje oraz dni

­

Opublikowano

Refy niby ok, ale obraźliwe nicki.. :)

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

Obraźliwe nicki?

co jest obraźliwego w nicku aufhios lub w foaijfasd?

 

na moim drugim koncie nicki typu - Rito u suckk - nie są obraźliwe? (od tego samego gościa)

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

To, że u ciebie tak zrobił, to nie znaczy, że u każdego.

A tak pozatym to z tego co wiem to nie ma blokad za mniejsze ilości refów. Co najwyżej odbiór RP l blokada udziału w "zabawie" zaproś znajomych.

Bot do gry NosTale:


[bOT] NosBota 1.3v

Opublikowano

Ciekawe.

Na jego streamie jest napisane, że ogląda go 1000+ osób, a w liście osób oglądających jest jakieś 10/20 (Albo mam problemy z twitchem :D )

3522088333.png

No Nieźle

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...