Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tier lista adc plus ich zalety


Veme

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tier 1 - Caitlyn, Tristana, Lucian ( aktualna meta propsuje postacie oparte na aa mogące rushować IE lub BTRK )

Tier 2-  Draven, Vayne, Jinx, MF

Tier 3-  Ezrael Graves 

Tier 4-  Ashe Sivir, Varus

Tier 5 - Quin i inny pseudo adc ranged s**t

 

Tak to wygląda na moje oko

Dlaczego MF tier 2? Co jej niby takiego dali.

Pomogłem? To dobrze.

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dlaczego MF tier 2? Co jej niby takiego dali.

2 po corkim najmocniejszy all-in adc na bocie, lepiej sie skalujący w late

Opublikowano

tristana tier 3

Corki tier 4

Sivir tier 2 

Cait tier 2

Kogmaw i twitch tier 1 

Ez tier 4

 

Kog maw dla tego że jest hiper carry i po wyjściu Brauma nie jest już takim papierem jak był kiedyś a twitch dla tego że jest jedynym adc który nie musi bić tego kto jest najbliżej tylko może bić carry enemy a to cecha wygrywająca gry.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Na pozycji adc wbijałem diament, wg mnie tier lista na obecny moment wygląda następująco.

 

Tier 1:

Tristana

Tier 2:

Lucian, Corki, Vayne, Kog

Tier 3:

Ezreal, Mf, Sivir, Draven,

Tier 4:

Caitlyn (teraz meta opiera się na szybkim napier*alaniu, a caitlyn ma straaaasznie dlugi czas castowania auto atacku co mozna zauwazyc na linii, oraz ten adc poprostu słabnie w late. Nie polecam tym grać. Po 20 minucie każdy inny adc ją niszczy.

Opublikowano

Draven w dobrych rękach to uber tier. A miedzy zlapaniem tasaka dobryh draven wyprowadzi jeszcze 2 autoatacki. Wiec nielogicznie

sygnae.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...